Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
Profilova fotka
jj a kam by jste chtěli....
Profilova fotka
to je praha háje?? :-D
Podolí/pankrác bydlíme.) noo asi do Afriky...na safari, ale uvidíme co nakonec vyjde :-D co vy??? jaký máte rozpočet na svatbu??
Profilova fotka
píši těch asi 30 000,- nechceme z toho dělat neco extra....nejsme zastánci velkých drahých svateb...za ušetřené penízky raději pojedeme ne tu svatební cestu....líbil by se nám nový zéland...asi budu skromější než ty :-D jinak do čeho prachy chci vrazit tak to jsou šaty.....miluji francouzké....jsem váha-já jsem skromná dokovad musim ale jak mám peníze tak jsem královna.... :-D :-D
jo já myslela že těch 30 máte jen na hostinu:) no tak to my máme mnohem vyšší rozpočet..tak 30 tisíc je našetřenejch lehce;-) no nevím jestli je dovča na novém zélandu levnější než v africe... tak do šatů zrovna tolik peněz vrážet nechci:) mám je už doma a vyšli mě na 4500 takže pohodička.) důležitá je atmosféra a to abysme si tu svatbu užili :-D
Profilova fotka
no právě....to je nej...mi chceme 30.000,- se všim šudy....lehce já bych na to šetřila skoro 3 roky když nepočítám samo mojí polovičky ta to má za chviličku vydělané....
Profilova fotka
už máš šatičky.......fakt-to je super....a kde jsi je kupovala?? :-D
tynka: koupila jsem si je od jedné holčiny tady z bazaru -nechala si je ušít u millibridal:) já sem sije tam taky chtěla nechat šít -přesně ty co prodávala, tak semsi je zajela k ní vyzkoušet a už sem jí je tam nenechala :-D
Profilova fotka
tak ty nejsou z ebay
tynka joo jsou..milli tam taky prodává šaty.. a je jedno jeslti si je vydražíš na ebay nebo jeslti si je objednáš přímo z její stránky:)
Profilova fotka
aha...a jak to ebay funguje????a jak se jmenuješ-já jsem Kristýna :-D
noo musíš se tam zaregistrovat, udělat si účet na paypal a pak můžeš vesele nakupovat:) jukni do diskuzí o ebay nebo o asap a jiní čínští výrobci nebojak se to jmenuje:)
Článek se načítá
Profilova fotka
registrovala jsem se ale nevím jak dál....
kde jsi se registrovala? taky pro nákup na ebay musíš mít platnou kartu pro nákup na netu... bud jsi jí dostala se svou kartou od banky nebo si jí musíš v bance vyřídit..
Profilova fotka
aha...to je to mi říkal Zdenda....jen jsem se registrovala a nic se právě neděje :-D .Pa jdu chrupkat....hezky se vyspinkej
tynka:o) lup: no to koukám, afrika, jsi se ani nepochlub!!:o)) až budeš s tím chtít pomoct, poradit napiš, jsem už skoro prfík:o) :-D
veru: určo, chtěli bysme safari víš :-D přes němce se dá prý za dobrý peníze sehnat pobytovka a tam už se dá sehnad auto i s řidičem :-D
lup: jjojo, vím to, taky nám to nabízeli a já to studovala, je to tam levný a to je ubytování luxusní, nebo teda levný oproti jiným destinacímo) to mi chceme asi zase na Maledivy nebo něco takovýho x-) :-D
Profilova fotka
ahojík....tak co??? :-D
luphen no klasicky v zámecké zahradě, nechtěli jsme to mimo město, když bude hnusně tak v té galerii ale snad se počasí vyvede
Profilova fotka
Jak se pridavam jako prvni kladenak :) svatbu mame asi nejdriv z vas, v unoru :-) A "kousek" za Kladnem ;-)
ty brďo, chlap! :-) Nic ve zlém, já jen že se to moc nevidí :-) Tak to jste odvážní, já byla na svatbě kamarádce v únoru, měli to na Okoři v kapličce a pěkný, ale myslím že kvůli té zimě to moc lidí nevnímalo tak jak by si bývalo zasloužilo...
Profilova fotka
My budeme mit kapli vyhrivanou prenosnym plynovym topenim, jako byva na podzim v zahradnich restauracich. Pani rikala ze nam bude teplo, ze budou topit od rana a tesne pred obradem to odnesou, tak snad bude ;o)
Profilova fotka
já budu mít svatbu na radnici v kladně a hostinu ve velkém přítočně pronajímají tam sál...pro kamarády jinak si po svtbě půjdeme sednout na oběd s rodiči,starouškama,sourozencema a svědkama.... :-D :-D
Profilova fotka
Byla ses na te radnici podivat? Byl jsem tam na dvou svatbach, a pusobilo to na nas tak depresivne, ze jsme si rekli kdekoli, jen ne na radnici. V lete je lepsi zahrada ne? Popr. udajne pro pripad spatneho pocasi nam tenkrat rikal kamarad, ze jim nabizeli nejakou mistnost na zamku, pokud by bylo hodne osklivo. Ale fotil sem dve svatby kde prselo stesti a fotky s destnikama jsou taky moc pekny, treba s peknou starodavnou lampou. Destnik ale musi byt pekny. V zamecke zahrade maji bile, nevypadaji tak spatne.
Profilova fotka
ne je to tam krásné kdy si tam byl je to tam rekonstruované a ted to předělávají znova...nějak.... :-p
Profilova fotka
nejsem romantik na zahradní obřad..víš...je to tam pěkné
Profilova fotka
No naposledy je to asi 3 roky. Pamatuju si jen jak tam bylo hrozne osvetleni, proste strasne svetlo, silena pani matrikarka a celkove to prostredi s komunistickym motivem se mi moc nelibilo :o) Proste jako pred dvaceti lety. Jestli to zrekonstruovali, tak to je jina, to se rad pak podivam na tvoje fotky.
Profilova fotka
líbilo by se ,i to i kdyby jsme si řekli ano na chodníku... a to plánuješ kde???a ským???známe se když jsi z kladna??? :-D
Profilova fotka
Ja nevim jestli se zname ;o) Bydlim na Sitne a brat si budu kupodivu svoji partnerku :-D Samozrejme libilo by se mi to taky klidne na chodniku, ale kdyz to jde i jinde, tak proc ne. My budeme mit svatbu na zamku Zbiroh, v kapli.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?