Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
Ahoj Sunny, to to uteklo, vid? no,nám uz se to taky krátí,dnes rozvazime kolacky :-) a o vikendu mam mensi rozlucku se svobodou :-), kde to vlastne nakonec máte? Beroun nebo Kladno?
Profilova fotka
Ahoj Vian,mám obejdnanou paní Lauru Svatoňovou z CA Sunrise. Mish: Děkuji za útěchu...ale stejně mě to hrozně moc mrzí :-(víš,je to jednou za rok a já chtěla krásnou prosluněnou památku.. Terďule,nakonec Kladno.Užij si rozlučku,já jí prostě nestihla.
jo jo chápu, my máme obřad venku a taky bych chtěla v zeleni a tak..ale když se nezadaří, tak se nezadaří :-| věř, že na to budete vzpomínat i tak, i když tě to ted asi s....pořád si přece bereš svýho skvělýho chlapa a každej takový štěstí nemá! místo rozlučky uděláš vítačku s novým stavem, no co :-D my zas nestihnem svatební cestu, bude jen výlet..asi v neděli po svatbě :-)
Profilova fotka
my nestíháme ani svatebnku..měli jsme předsvateku a co..my to máme celý taková originální holt :-)
Profilova fotka
Dneska je tak krásně,vymyeteno,nebe bez mráčků...
Profilova fotka
Tak a mám to za sebou :-) Bylo to super.
Ahoj Sunny, krásný fotky, gratuluju..!!! Já se byla podívat v sobotu v Zámecký..a i přes déšť to měli venku, bylo to také hezké..ale přece jen, já bych radši,kdyby nám nepršelo.. taky proto,že pak máme zahradní párty..:-) tak hodně zdaru novomanželko! ;-)
ter, i v tom lijáku to měli venku? =-) bych neřekla, kdyby náhodně skráplo, ale to co bylo v sobotu, nevím nevím, to bych to možná radši šoupla dovnitř. Docela se i divím, že jim to uspořádali.
ahoj mis, no meli to v 11 a to tak poprchávalo (lehce).. nebylo to zas tak hrozny.. rozmysleli se, zda nepujdou do Galerie ,ale zustali venku..ja se modlim,aby nam pocasi vyslo..ach jo.. furt sleduju dlouhodobou predpoved..ale věř jim..:-(
no, já bych taky potřebovala pěkně, kvůli hudbě :-| když bude poprchávat, zničí se jim nástroje, napdalo mě, jestli by mi povolili v zahradě nejakej altánek-přístřešek, na chvilku...tohle léto je celý podělaný, ty co to měli v dubnu to evidentně vychytali!
jo, ted mi volala mamka, že její známá se byla podívat ted v sobotu na svatbě v zahradě, a že to tam měli ve slejváku. Prý chtěli dovnitř, ale měli to venku. Mě se to zdá dost divný, navíc je to informace zase z x-té ruky..aby to nedali ve slejváku dovnitř, když snoubenci chtějí a zapaltili, času na přenesení je dost.... Ter, přece když je nejisté počasí, tak by měli zavolat a zeptat se, kde chcete svabu mít, ne? jsem z toho kvůli mámě zas akorát vystreslá :-|
Mis, ja tam byla na 11, pak byla jeste svatba ve 12, tak nevim, jestli pak neprselo vic.., me na radnici i v Lampionu rekli, ze za spatnyho pocasi se to presouvá do Galerie.. a kdy to más ty?
Článek se načítá
Ahoj holky. Tak ty koláčky z Libušína jsou fakt skvěle. Strašně nám chutnali a tak jsme hned udělali objednávku: koláčky + minizákusky + dort. Pani majitelka nám to doveze az do restraurace. Takze se uz vůbec nemusime starat. Kytku mám uz taky objednanou v jiz zminované kytičkárně Užumbura. S přitupem jsem taky neskutečně spokojena, tak jen doufám, že i vysledek se mi bude libit. Prstinky uz mame doma. Nechávali sme si je dělat v Lidicích. Jediný co mi zbejva je vyrobit ozdobu na auto, jmenovky a cokoladicky. Materiál už jsem nakoupila, uz se do toho jen pustit a to uz bude pohoda. Dokonce ze mne opadáva nervozita a začínám se tešit. Jen aby to pocasí vyslo. To se zařídit nedá.
terdule: na pavivatečkacz jsou fotky z té svatby v 11h
Profilova fotka
Ahojda holky,tu svatbu na jedenáctou jsme viděli jet kolem,zrovna když jsme se kvůli slejváku byli nuceni rozpustit hromadné focení na náměstí.. :-(...fakt děs.Celou noc předtím jsem kvůli té neustále se vracící bouřce nespala...nikomu vám takovéhle počásko nepřeju..fakt ne..i když jsme to zvládli..a jeli se v lijáku dokonce fotit do Lidic,když jsme si to zaplatili předem..a fotečky máme hezké,postupně je přidám,je jich 1500 a to nejsou zdaleka všechny...Koláčky jsme měli také z Dolu,8kg a bylo to jentak tak..uf..neodhadla jsem to,doplňovaly jsme výslužky dortíky a zákusky po večerní oslavě.Škoda že nám zmokla výzdoba-dělala jsem se s tím 3 hodiny a je to na vyhození všechno...ale tak co už no :-),doufám,že už to potřebovat stejně nebudu...jinak mi svědkyně produpla podpatkem šaty a někdo z hostů propálil cigárem závoj.Platila jsem za to dneska 3tisíce a jsem z toho v háji :-(...takže fakt radím bacha na to!!!
Ahojky všem.. koukala jsem na ty fotky.. moc krásný.. jeste, ze máme toho samého fotografa..:-), jinak slejvák to uplne nebyl.. vzdyt jsem tam byla.. takovy poprchávání.. na tech fotkách to vubec není videt, ze by prselo,ale samozrejme, ja bych radeji bez deste..!!! jinak sunny, ty jo tak to je síla s tema satama a závojem..:-( tak snad to pocasi vyjde.. mejte se
Ahojky holky, muzu se pridat? My mame svatbu 14.8. v Ruzovem sadu v Lidicich, tak jsem teda zvedava na pocasi. Nechci velky vedra (tak do tech 25 stupnu by to bylo v pohode),klidne by mohlo byt i mirne pod mrakem, ale hlavne bez deste.Tak jsem zvedava jak to nakonec vyjde.
3000??? to je teda nějak moc, vždyť na netu jsou závoje za pár stovek :-(
ter, v září. Mě řekli to samé, že když je ošklivo, přesouvá se to do galerie. Když je počasí nejisté, měli by mi zavolat a domluvit se. Víš co, to byla info z pátý ruky, prostě mi tvrdila, že to chtěli vevnitř, ale nemohli to tam mít, což se mi zdá podivný. HLavně se tím nechci stresovat, protože bude určitě hezky:) Sunnny, tak to dobře dopadlo až na ten závěr-navíc si myslím, že by ti na to teda měli svědkyně i host finančně přispět.
Ahoj Mis, tak vim 100% od jednoho svatebčana z ty sobotní svatby, že jim to nepovolili, mít to vevnitr.. pry z toho byli peken nastavní.., me to prijde fakt divny..:-( koukam kazdy den na dlouhodobou predpoved...:-) a zatim to vypada dobre, tak hlavne to nezakriknout.. taky by mi stacilo tech 25 klidne min,hlavne né dest. i diky tomu, ze pak máme tu "garden party)...jinak zacinam byt lehce nervozni :-)
Ahoj Cuketecku, vitej... urcite to vyjde.. tak jako nám:-)
Profilova fotka
Ahoj Cuketko:-)V Lidicích je to fakt nádherný,také jsme tam chtěli obřad,ale nechutná paní matrikářka nám řekla,že má dovolenou.Tečka.Tak jsme se tam jeli aspoň fotit,i když v dešti..škoda.Tak ať ti Terďo počásko vyjde! Ono to jde fakt těžko uhlídat kort když je člověk v šatech i večer...ale že by se někdo hrnul s nějkým finančním přípěvkem,tak to fakt nehrozí :-(Lituju ty co se berou tuhle sobotu,vypadá to ,že bude zase hnusně:-(,to je jak kdyby se to počásko spiklo..
Ahoj holky,tak uz se mi to blizi.. dokonce jsem si musela vziít v práci volno uz od zitrka, jelikoz mam takovy nervy, ze zatim compem tady uz ani nemuzu sedet..:-)tak dnesek jeste preziju.. pocasi snad vyjde.. tak uvidime..:-) tak se mejte fain
terdule: bude hezky, neboj, hlavu vzhůru a držím palce... :-) :-) :-)
Profilova fotka
Terďo,určo bude hezky :-), v kolikpak to máte?V zámecký???
Profilova fotka
Ahoj nevěsty?Nemáte někdo svatbu v Horním Bezděkově v Botanice?
Profilova fotka
Taky v kolik se vdává ta Terďa,netušíte někdo???
Ahoj holky,tak to mám za sebou :-) bylo to krásný, byla jsem hrozne nervozni,ale nakonec dobry..:-)
Profilova fotka
Měli jste krásně,myslela jsem na tebe.Co fotečky,budou nějaké?
ahoj sunny, jj, počásko bylo super, fotky budou, vcera jsem prinesla CD od fotografa..dodam je doma..v praci. nemuzu ..:-( tak vydrzte!:-) pa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?