Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
Ahoj holky, no po pravdě začínám být trochu nervózní, aby nám to všechno klpalo.Doufám, že tenhle víkend se vyprší a ten příští bude nádherně :-) Hned potom v noci z neděle na pondělí frčíme na 8 dní do Egypta, tak musíme ještě v týdnu něco zabalit.¨ Jo, chtěla jsem se zeptat jaký jsou ty webovky s těma zvykama...můj bratr a zároveň svědek to taky hrozně řeší.
Profilova fotka
Ahojda holčiny,tady to nějak utichlo...přípravy a nervozita v plném proudu?Já tak nějak momentálně rezignovala..začnu šílet,až se to začne blížit.Tak hezký den všem
Ahoj všem, slyšla jsem, že o víkendu má být až 27 ,tak myslim, ze vám počasí vyjde!!! doufam, ze uz i pomalu balis do Egypta!:-) jinak jak píše Sunny, také jsem ted více méně rezignovala.. jen jsem rozeslala oznámka a tak.., budu volat kvetinarce a do Korza..takze zadny hrocení..,ale uz,aby to bylo, ze?:-) no tak se mejte pa a pekny den
Tak to mate holky asi uz vsechno zarizene. Ja se tesim az dodelam, tedy snad, pristi tyden zkousky a vrhnu se na pripravy a konecne doladim detajli. Chci si vyrobit jmenovky, nejaky ty cokoladicky a vyzdobu na auto. Navic si musim uz definitivne vybrat cukrarnu, kadernici a nakoupit nejake doplnky a special kosmetiku (líčit se bude sama). Jeste jsem si chtela poridit nejaku ozdůbku do vlasů. Budu mit sice zavoj, ale jenom na obrad. Potom si ho chci sundat, tak abych tam neco mela. Nevite kde se dá neco takového sehnat, nebo jestli to mivaj traba kadernice? Co budete mi ve vlasech?
Profilova fotka
Ahoj Miri:Já budu mít korunku,závoj a v drdolu maličký skřipečky.Vše jsem sehnala ve svatebním salonu,i když tam mají ceny kapku přemrštěný.. Jinak mě schází kytky,kadeřnice,kosmetička a pak takový ty docmrndávky-jako dotisknout jmenovky na stoly a výslužky,domluvit konkrétní menu+výzdobu v restauraci...a ono se ještě něco najde.. Tak pohodové plánování :-)
Ahoj holky, poradíte mi jak na jmenovky na stůl? jak je děláte? jsem v tomhle taková nezručná :-( díky a pěkný den
Ahoj holky, tak uz jdeme do finale....pozitri uz budu mlada pani. Jenom kdyz se kouknu ven, tak se zacinam modlit, aby nam vyslo pocasi. my jsme zasedaci poradek nedelali-proste bude strana zenicha a strana nevesty.Dospelaci si stejne predpokladam posedaji k sobe a mladosi taky.Tak to nejak neresime. Dneska jsem naposledy v praci a jdu domu driv...jedu si vyzvednout saty. Zitra rano na nehty, pak vyzvednout kolacky a sladkosti a dovezt je do Selatka. Abych pravdu priznala nejsem ani trochu nervozni-asi mi to zatim nejak nedochazi...jenom se uz hrozne tesim. Vcera jsme zapijeli svobodu, tak me dnes malinko boli hlava a chce se mi spát |-| Ale jinak zatim snad vsechno zvladame...abych to nezakrikla.
Ahoj Evi, ty jo.. pomalu Ti to zavidim, ze uz to budes mit za sebou !:-) budu drzet palce na to pocasi a uuz ted se tesim na fotky! Nad tim zasedacim poradkem jeste popremyslim.. takze dort budes davat do selatka den predem? ja se musim an to poptat.. kolacky na hostine mit nebudeme.. tak se drz a uzivej!! papa
Ahoj Terko, dort mi do selátka dovezou z Dolce Vita v den svatby cca ve 12.30. Jinak ostatní sladké jsme domluvení, že tam dovezu už zítra a oni nám to tam nechají v lednici. Jinak musím znovu vysmeknout poklonu paní provozní...absolutně úžasný člověk!Teď už fakt jen ladíme detaily a usměrňujeme maminky, což nám dává asi nejvíc zabrat :-) Musím se přiznat, že mi to zatím nijak nedochází a jsem ze všeho vysmátá.Ale ono to přijde...jenom se fakt bojím, že to obrečím.
Ahoj Evi, tak to,to mas dobre zarizeny..ja se na to musim optat :-) usměrňovat maminky? to je pekny..:-) ty nase se uvidi az o svatební den,takze v poho..spis nam da zase zabrat ta svatební party- nejak to zorganizovat..:-) neboj, ja budu taky brecet... uz se vidim a brácha má pristi tyden promoci,tak to budu urcite taky..:-( tak papapa
Ahoj Evi: Ted jsem dokoukala na přepověd a neboj ma byt pekne. Ter: Ja si budu taky dělat, jmenovky. Chystam se naběhnout do papírnictví a vybrat si tam něco zajímavého. Někde jsem to i viděla. Tedy nejaky barevný vlnkový papír. Z toho vystřihám kartičky, které přeložím napůl. A pak tam nalepím jména, ktreré si asi natisknu na nalepovací štítky a popřípadě to eště dozdobím nejakou mašlíčkou či obrázkem. A je to :-) ;-)
Ahoj holky, tak to máme za sebou.Můžu říct, že to byl ten nejkrásnější den v mém životě! Všechno klaplo na jedničku od začátku do konce a my si náš den opravdu užili.Dokonce sem ani nebrečela z čehož jsem měla největší obavu.Je asi fakt, že vlastní svatbu člověk prožívá úplně jinak. Co se týče počasí, tak jsem už v pátek začala trochu zoufat, protože celý den docela vydatně lilo, ale v sobotu nebe jako vymetené a den nádherný - ani zima ani vedro. Fotky dám na web později, protože dnes večer odlítáme na dovolenou do Egypta.A už se opravdu teším jak si po tom všem zmatku odpočinu :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,prosím pěkně,můžete mi písnout,kde jste si nechaly vázat kytičky,jaký a za kolik???A co kadeřnice a kosmetička?V těhle třech věcech pořád nemám jasno...jinak už je vše zařízené..na tenhle zbytek mám příští týden,pak frčíme s miláčkem na 14dní na dovču..Díky moooc!
Profilova fotka
Ahojky, my měli kytky od Švestků - doporučuji paní Moniku Entovou ( ta tam má vše na starosti) - nechali jsme vše na ní a byli jsme moc spokojení a ceny super!!!(viz naše album)
Profilova fotka
Díky moc,asi tam skočím..jinak jsem koukala,ýže budu mít ty samé šatičky jako ty :-)
Profilova fotka
Kam jste se všechny poděly?Přípravy v plném proudu?Já už mám zařízené vše a můžu s čistým svědomím odjet v sobotu na 14ti denní dovču :-)huráá..Jo,neoddával vás některou pan Šulek?Vůbec ho neznám...jak na vás působí?Díky za info
Ahoj. Tak ja jsem ze dne na den nervoznejsi a nervoznejsi. Tak jsem se tesila az dodelam zkosky, ze uz si budu moct jen v klidu zarizovat svatbu a ted mam pocit, ze je toho jeste strasne moc a ze vubec nestiham. Je to uz za mesic a pul a jeste jsem si ani nevybrala cukrarnu, natoz dort. Musim se uklidnit, nebo z toho jeste onemocnim. Jak to zvladate vy?
Ahoj holky, ja uz jsem celkem taky v klidu, jen nemáme boty..:-(, jeste doladit garden party a snad o.k., tak se drže! a EVI ,kde máme fotky??? :-)
Ahoj holky, zistila jste nektera nejake info o té pani co udajne pece svatební kolácky v Lidicich jak jsme se tu o ni bavili? Byl tam nekdo?
Jo a jeste, dort nakonec budeme mit z Libušína. Dělají vynikající smetanovo-slehackove dortiky a s cenami v Kladne se to neda srovnat, a taky to dovezou. S kolačkama este zatim nevím. Pečou nam v Libusine na ochutnavku tak uvidime.
Nevím jestli je to ono, já jsem tu psala, že budu mít na ochutnávku koláčky z Lidic ze svatebního salonu. Brát je nebudu. Byly pěkné, ale drahé(230/kg, bez chuti a zápachu a navíc s týdenním zpožděním. O nic nejde, ale stejně no..Vyhrál důl Libušín, mohli jsme se užrat, fakt :-)
Tak to se tesim. Dík za info.
Ahoj holky, já nakonec koláčky i dort beru z pekárny/cukrárny kousek od bývalého kina Sokol, stojí sice 220/kg,ale stojí za to, mají hodne náplně a jsou mňam :-). tak se mějte! pa
Ahoj holky. Jeste jsem se chtela zeptat jak to mate s tim krajenim dortu. To jako zenich a nevesta narezou dort pro vsechny?
Profilova fotka
Ahodja,víš že vůbec netuším,jak se to dělá?..a to se vdávám už v sobotu..ale jelikož máme hostinu jen pro rodinu,tak těch pár kousků snad nařezat zvládnu :-) A co vy ostatní,jak pokračují přípravy,případně jak to celé dopadlo???
Profilova fotka
Strrašně se bojím,že bude v sobotu pršet :-(
vždyt to nemáte venku, ne?
Profilova fotka
Nemáme,ale takový prachy jsem dala za fotografa a těším se,jak budeme blbnout na trávníku a tak no...paráda...
sunny: Kdo vás bude fotit?
hele, tak budete mít rozjuchaný fotky z interiéru a na trávníku amatérský, vždyt i ted když jdou slejváky tak nejsou celý den. Nekaž si poslední dny něčím, co stejně neovlivníš, svatba je o vás, ne o fotkách, lidi co vás mají rádi, pro ně budete stejně nejkrásnější, i kdybys byla od bláta.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?