Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
Ahoj Mis, ja vim,kde je dolce vita.., my chceme jeden svatební.. asi zkusim tu cukrárnu v Rozdelove..:-) jde o jeden dort..a jeste k tomu fakt malý.. pro cca 20 lidí.. ale vsem díky za info!! jste moc hodné!
to byla odpověd pro miripu....
aha..:-) tak se nezlob.. :-(
Díky moc. pa
Ahoj holky, tak jsme dneska byli u pana doktora v Praze a řekl nám, že můj nastávající má nohu OK.Jen ji musí zrehabilitovat,ale prý tak za cca 3 týdny se na ni postaví.No...zkusíme to nějak do té svatby rozchodit. Každopádně nám i řekl, že mu to tady v Kladenský nemocnici pokur... Protože mu tu nohu měli zasádrovat do pravýho úhlu, aby se mu nezkrátili šlachy, což neudělali a šlachy se zkrátili. Takhle bude muset rehabilitovat ještě aspoň dalších 6 týdnů, jinak už by dávno chodil ]-( Chjo...Grrrrr!!!
Profilova fotka
ahoj holky, tak Vám sem vpadám do diskuze. :-) S přítelem plánujeme svatbu, sice už napodruhý, protože nám do toho vpadlo mimčo a já na žádnou svatbu neměla myšlenky, ale teď jsme si řekli, že už bysme do toho měli konečně praštit a nejradši bysme už teď v srpnu, ale myslím, že to je bez šancí, že všude bude obsazeno, tak to možná necháme až na příští rok. Teď hledám nějaké pěkné místečko v okolí Kladna, nechceme nic daleko a jediný co vím, že to nechci na kladenský radnici, tam se ženil přítelův brácha a moc se mi to tam nelíbilo, bylo to takový tmavý a ponurý. Máte nějaký tip? Díky moc! Martina
Profilova fotka
Jo tak, teď jsem objevila, že mají na radnici novou obřadní síň, tak ta nevypadá tak špatně... :-) Ta stará byla úplně bez oken a to bylo ponurý...
ter- v pohodě ;-) evi-kladenská nemocnice je hrozná! Vyhýbám se jí obloukem. Nejni to první případ, kdy tam někomu něco pokazili-moje rodina mám vlastní zkušenosti-mamka, táta, děda, strejda, přítel..ted už jedině do Prahy, přístup je tam úplně jinej, tady to zamrzlo v letech osmdesátých :-| marty: ahoj, třeba hotel la park, hotel astra srby, classic lány-tam dělají obřady i s hostinou, nebo pak zámecká zahrada kladno, růžový sad Lidice-tam jen obřady.
Profilova fotka
Ahojda Marty:Pár tipů na svatbičku,mě se líbí zámek Nelahozeves,Libochovice,radnice ve Slaném-je překrásná,pak Okoř,kaple ve Smečně,restaurant a přístav Marina Nelahozeves,rozestavěný chrám v Panenském týnci...tam je to krásný všude,ale my se taky bereme na poslední chvíli a všude krom radnice už bylo obsazeno :-(Prostě moc moc příležitostí :-)
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, my máme naplánovanou svatbu na srpen,nemohli jsme nikde sehnat místo pro hostinu,už bylo vše obsazené... Pak jsem dostala tip na Botaniku v Bezděkově,moc se nám tam líbilo,ale měli tam samozřejmě taky plno,nabídli nám všední den,tak jsme si řekli proč ne,vychází to na pondělí a udělají nám i obřad. Myslíte že je to hodně blbý dělat svatbu v pondělí????
ahoj danan:-) já myslím že je to rozhodně neobvyklé..ale zase proč ne:-) na pondělí podle mě nebudete mít problém sehnat dobrého fotografa, páč všechny svatby jsou pá,so... jediná nevýhoda je že to ti svatebčané nebudou většinou moct druhý den vyspat:-D ale jedna známá mi vyprávěla jak byli na svatbě konané ve středu!!! prý nejdříve měli oběd s rodinou...pak až obřad někdy kolem 3 - 4 hodiny aby se mohli dostavit i ostatní svatebčané a pak byla večerní zábava:-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
luphen: nepředpokládám,že to přetáhneme přes půlnoc,bude to spíše rodinná záležitost,než nějaká velká pařba s kamarádama,tak to s tím nevyspáním nebude tak horké...S tím obřadem to není špatný nápad... :-) kacka: Nechápu jaký by to měl být problém s tím dortem a s květinama...?Jaký je rozdíl jestli pro to pojedu v pátek nebo v pondělí???Problém akorát vidím v tom,že si někteří hosté musí vzít dovolenou...
danan: tak problém s těma dortama může být v tom že to nestihnou upéct..přeci jen se to peče asi den dopředu..a jestli si to pak budete chtít vyzvedávat už ráno tka to nemusí stíhat..v neděli se nikde většinou nepeče:-) ale zase třebas kladenské cukrárny jedou i o víkend (Venezia i Dolce Vita) tak tam by problém být nemusel:-)
danan: já mám svatbu v pátek, takže si taky všichni musí brát dovolenou, a zatím se neobjevil nikdo komu by to vadilo:-)
Profilova fotka
Já myslím,že je jedno který den se svatba koná...a kdo vás chce vidět,vždy si to nějak zařídí:-)..přeci jen je to životní událost.Mě mrzí,že někteří ženichovo "kamarádi" mají problém i se sobotou....a taky s tím,co budou dělat během hostiny,kterou máme pouze pro rodinu.Tak s tímhle jsem tedy žádný problém nikdy neměla a lidi co to takhle řešej mi přijdou dost sobecký..
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, tak děkuji za tipy pro obřady. Já jsem z toho tak vyjevená, že vůbec nevím kde a tak to raději necháme na příští rok, abysme měli více času na organizování. TAkhle se cítím dost ve stresu, že se musím honem honem rozhodnout. :-) Právě o té Nelahozevsi jsem dnes přemýšlela, protože tam mají ještě místečko, ale říkala jsem si, že obřady po půl hodině jsou dost natěsno, tak jsem to vzdala... ;-( Danan o Botanice jsme taky přemýšleli, podle fotek je to krásné, ale pak nás docela odradila cena, připadá mi to tam dost drahé, nemáme na svatbu tak velký rozpočet. :-) Ale jinak myslím pěkné místečko. :-D A mě pondělí nepřipadá špatný, tak si lidi vezmou dovolenou i druhý den a myslím, že v Botanice dělají dorty a kytky, tak zrovna s tím asi problémy mít nebudeš. :-)
Profilova fotka
martynna: Taky nás ta cena zaskočila,ale moc se nám tam líbilo,tak jsme si řekli,že než ušetřit 20tisíc a mít to někde,kde se nám to nebude tolik líbit,je lepší si připlatit.. :-D Původně jsme chtěli udělat tajnou rychlou svatbu a pak jsme se nějak rozjeli.... :-) Vám přeju,aby jste si našli fajn místečko pro vaši svatbu... :-)
Ahoj holky, koukám že se debata rozjela...brát se v pondělí je podle mého názoru nezvyklé, ale ne nereálné. Každopádně musím konstatovat, že už pomalu dostříháváme metr (už jen 10 dní) a jdeme na to.Začínám být malinko nervózní, jak to všechno po organizační stránce dopadne. Rodiče už jsou každopádně natěšení. bohužel teď už je jisté, že můj nastávající bude o berlích :-( ale co se dá dělat. Dalaďujeme detaily a tak. chtěla jsem se zeptat...budete někdo dělat rozlučku se svobodou?
Profilova fotka
Ahoj Evi,asi ano,ale jen takovou symbolickou-společně s přítelem..
evi..já začínám být nervozní a to mám svatbu za tři měsíce :-D přitom není z čeho, ale člověk si říkal, jak je to daleko a najednou se to blíží.. aspon budete mít originální fotky :-D s berlí :-D rozlučku dělat nebudeme ani jeden A SUN koláčky jsme neměřila-zapomněla jsem, ale Eva psala že 15 ks do košíčku. Já nakonec budu brát jen 4 košíčky a zbytek do krabic, tak to vemu odhadem, zbytek se sní nebo zamrazí.
Do košíčku se jich vejde cca 10-12 záleží jak moc ho budete dávat plný a jak ho máte velký. Včera jsme zrovna taky řešili koláčky...brali jsme je do práce. No můžu říct, že nejdřív jak naše maminy říkali, že to nebudeme přehánět tak se nějak rozjeli. Už nemáme ani jedno oznámení, museli jsme jim to zredukovat a oni na nás koukají jak na vrahy :-( No...nějak sme se nepohodli a já začala uvažovat o svatbě někde v zahraničí :-)
Profilova fotka
Já vůbec nemám ani páru kolik kg obejdnat :-(...my máme krabičky...docela velký,ale bude v nich i vínko a čokoládka,tak netuším,kolik se tam toho vejde...výslužky jsou moje noční můra momentálně,budu je asi plnit den před svatbou?..Evi,my oznámka tiskli 2x...a to jsme si mysleli,jak ušetříme,bohužel jsme měnili místo obřadu,takže se nám to prodražilo..Taky už se začínám bát,že budou nějací lidé uražení,že nejsou pozvaní,že nedostali to či ono...to se uvidí časem..ale museli jsme to dost zredukovat..
Ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli byste mi neporadili nějaký salon,kde mají výběr šatů i ve větších velikostech.Díky
Ahoj makkyy, salón i ve větších velikostech? Moje kamarádka je trochu korpulentnější a půjčovala si šaty v Claudii na hl. třídě nebo snad i ve sv.salónu Vlasta u finančáku a hned vedle v Pavoučku. Zkus se pozeptat ...věřím, že nevedou jen pidi velikosti.
Ahoj. My rozlucku delame kazdy zvlast, kdyz to klapne tak v jeden den. Ale uz mesic pred svadbou. Chci si to uzit. Pozvu tam vsechny kamosky a poradne to rozjedeme. Ne ze by to bylo naposled, ale proc toho nevyuzit. Zabava s timhle titulem se kona jen jednou ;-) Kamaradi zenicha se na to obvzlast tesi. Tak jsem zvedava co za kulisarnu si na nej vymysleli :-N
Jinak ja jsem ted resila tradice, co se tak nejak deje na svadbe. Vedela jsem co tak asi, ale nevedela proc a jaky to ma smysl. Nemam rada kdyz se neco dela, jen proto ze se to tak proste dela, nebo ze to tak proste delaji vsichni. A tak jsem nasla docela hezke stranky kde jsou popsane vsechny mozne tradice a zvyky a hned mam vetsi chut se do nich pustit :-) Nemam na mysli nic extra. Ale uz jenom takové krajení dortu, či preneseni pres prah. Kdyz clovek vi co to znamena, nebo kdy a proc to vzniklo tak je to takovi smysluplnejsi.
Ahoj Evi,tak uz se vám to krátí, vid? ty jo..docela zavidim, uz bych to taky chtela mit za sebou :-), jinak já tady toho 13.nejsem,ale mamka se na vas pujde podivat..:-), na berle se vykašli,hlavní je, že ho tam budes mít ,ne? ;-) ja ted trochu marůdkuju,ale dnes jsem musela do práce.. jinak uz máme doma oznámení, zítra budou prstýnky..takze je to fain ..
Tak Evi, už se to blíží :) Jak se cítíš?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?