Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj Lapagerie,tak už to máš za sebou.Super,že jste vše zvládli a užili si to.Moc se těším na další fotečky :-)
Profilova fotka
Ahoj Kladenské nevěsty, chtěla bych poradit kam na Kladno zajít na svatební dort ..aby byl hezký a né moc drahý, určitě nechci z e-party, na mě dost drahý...
Terdule, my jsme vybrali menu z jídeláku. Předkrm šunkový kornoutky s křenem, pak biftek s koňakovou omáčkou, brusinkama a parmazánovýma bramborama a na závěr horké maliny se šlehačkou. Dort jsme neměli, takže nám odpadla starost. Ale ptali se nás, jestli budeme mít nějaký svůj, takže s tím není zřejmě problém. Všechno jsem s nima řešila mailem, odpovídali rychle. V Korzu byli milí, přivítali nás dole s šampusem, rozbili talíř a stůl nazdobili, i když jsme to neměli objednaný. Nemůžu si stěžovat, fakt to nemělo chybu.
Ahoj lapagerie, díiky za info! a ubrus nebo nejaky "bryndák" kdyz jste jedli polévku Vám také dali? my budeme klasické svatební menu...
Profilova fotka
gabriela85... Ahoj, zkus si zajit primo do Kompeku u VZP. Maji tam nejaky vzorovy a udelaji i s mensi upravou. K.
Profilova fotka
ok, díky
Já si nechávám delat v Komepku koláčky, prý mají dobré.. takze urcite i dort bude super! kdyby jsi chtela mohu Ti posalt ceník a fotky jsou na netu - gabi..
Ahoj a lapagerii moc gratuluju ke svatbě-fotky nádherné, těším se na další.I počásko Vám vyšlo! já už to mám taky za pár...necelých 14 dní. Dneska jsem byla zaplatit svatební dorty v Dolce Vita, tak doufám, že budou výborné :-) Zítra mám zkoušku svatebních šatů, ale ve čtvrtek držte palce!!!Ráno jedeme s budoucím manželem do Prahy k doktorovi, kvůli té jeho noze (zranil se při volejbalu), tak jsem zvědavá co nám řekne, ale obávám se že svatba bude s berlemi :-( Taky mě ještě čekají 2 zkoušky (teď ve čtvrtek a další v úterý)...chjo...snad všechno nějak zvládnu. Každopádně pak po svatbě by jsme měli hned frčánkovat na dovolenou...8 dní Egypt...a myslím, že je to zasloužená dovolená :-)
Ahoj Evi, no už se Ti to blíží, vid?:-) kolik máš zkoušek šatů? to já si je už zkoušet nebudu.... budu drzet palce s tím doktorem, at to dobre dopadne a na zkoušky taky!" zavidim odjezd na dovču hned po svatbe, my, když nekam pojedeme,tak az v zari..:-(,ale taky uz bych potrebovala nekam vypadnout..
Terdule, my polévku neměli, tak to ti neporadím. Evi, budem držet palce, ten Egypt závidím :) My nejdem nikam. ;-(
Lap, gratuluju ke svatbě, moc ti to slušelo :-) To je přece jedno, že nikam nejedete, uděláte si pěkný víkend i s malou a až budou kačky tak vyrazíte. Ter, eva myslela asi zkoušky ve škole, ne? Šaty se zkouší před svatbou jen jednou-teda aspon myslím. Evi, jaké dorty jste si vybrali? Mě říkali, že stačí je objednat týden předem (ty obyč). My taky frčíme na dovču hned týden po svatbě, na Slovensko. To máš jedno, s berlema nebo bez, aspon budete mít na co vzpomínat :-)
Terko už začínám být trochu nervózní, ale zároveň se těším.Nejvíc se bojím, že až uvidím ty lidi kolem mě tak to obrečím :-( Jinak na zkoušku šatů jdu jen jednou-zítra. Byly mi akorát jen ve předu malinko delší tak mi je trochu přichytnou, abych si na ně nešlapala.No až je budu mít zase na sobě...o to víc se budu těšit. Mishmash: Já objednala jeden fakt svatební....mrkni do fotogalerie z příprav (vyšel asi na 1900,-), a další dva normální 1 za 300,-Kč - jeden jahodový a druhý borůvkový s jogurtovým krémem.
Článek se načítá
tak ten vypadá fakt mňam ;-)
Ahojky, ja šaty zkoušela jednou uplne poprve.. trochu mi je zkrátí a budu je zkoušet vlastně až ve svatební den..,ale budu mít u sebe kamarádku švadlenku,takze kdyby neco,tak myslim, ze ona si s tím poradí i ve svatební den :-) Evi - verim, ze jsi nervozni.. ty jo.. kdyz si uvedomim, ze mi to máme az za dva mesice.. pomalu bych to uz chtela mit za sebou :-)! Závidím všem,co hned po svatebe jedou na dovču!!! ach jo..:-(zkusim to doma jeste probrat.. mela jsem hlavne obavu z dokladů... ja taky budu urcite brecet..ach jo..
Já jedu na starý pas za svobodna, ale až přijedu, tak nechat všechno předělat bude mazec...
no to je právě ono.. do 15 dnů by se to melo vsechno nechat vymeni a nahlasit.. to me trochu desi.. navic me konci obcanka 23.6., coz je hodne vtipné, ze? chci se dojít nejak domluvit na magistrát..ale nevim..:-(
Profilova fotka
terdule- poši, budeš moc hodná gabrielacermakova@seznam.cz
do 15 dnů? Tak to asi nestihnu :-D Zítra jedu pro oddací list, ale zas tam musím nechat Bereniččin rodný list kvůli opravě jména matky a bez něj mi ji zas nezapíšou do nové občanky, tudíž to budu muset odložit...
Na dovču jedem hned 15.6. a jedem jen na 8 dní tak to snad stíhám.Navíc věřím, že oddací list asi nevystaví hned,ale nějaký ten den jim to bude trvat.
No oddací list vystavujou do následující středy po sňatku.
ter, dneska jsem volala do Dolu, jak moc dopředu je potřeba objednat koláčky, protože budu chtít i jedny k oznámení cca měsíc před svatbou, ptala sjem se jestli mají přes prázdniny dovolenou, paní mi řekla, že ne- a tys přitom psala, že v tvém termínu mají dovolenou =-) tak já nevím-já jen že ti to bylo líto, že nebudeš mít z dolu, zkus tam ještě brnknout..
Tak to asi nebude tak horký s těma změnama..:-)jinak Gabi jdu Ti poslat ten ceník a www stránky.. asi tam ten dort budu objednávat taky.. protoze v Učňovský cukrárně na Sítný mě dnes hrozně naštvali, ty prodavačky jsou tam hrozne neochotný :-((( pa
Profilova fotka
Ahoj holky,já na Důl taky volala.Tak jednak žádnou dovču nemají a druhak zdražili na 195Kč/kg..a paní mi říkala že do kila je těch koláčků 90?Je to možné,já si to totiž nezapamatovala...
Ahoj sunny, nemají dovču? ja kdyz tam volala,tak mi rekli, ze v tom termínu,kdy je mi chceme, ze mají dovču..to je divny.. kazdopadne ja je stejne budu brát z Kompeku,uz jsem se rozhodla..:-)
ter, vzdyt jsem to psala o příspěvek výš, že nemají dovču. Z Kompeku jsi chutnala? sunny, to je jedno, že zdražili-o směšných 10 Kč ;-) , stojí to za to. Mě to teda přijde do kila dost-těch koláčků, jsou velký, ale nevím no..hele zamrazit se to dá vždycky:)
Ahoj Mis, ja si toho vsimla az ted, promin.. to je teda zvlastni....?? :-( z Komeku jsem nechutnala ,ale známá jo a rikala,ze o.k., navic je to na Kladne.. uz to resit nebudu asi.. Mis a odkud máte dort?
Ahoj Terko, já mam dort z Dolce Vita.Můj problém byl že jsem nechtěla klasický máslový...bléééé. Celkem mě překvapil jejich milý přístup a řekla bych že cenově taky na tom nejsou špatně.Ale záleží co chceš.Jak jsem psala výš ten dort dle obrázku mě vyjde na 1900,- Spodní průměr je 28 cm a horní průměr patra je 18 cm.Navíc je ze 4 vrstev piškotového těsta, prokládaný ovocem a podle přání Pavluši s pařížským krémem.Už normálně slintám jenom se o tom bavím. Ale zkus i Kompek tam ty dorty taky nevypadají špatně.
Profilova fotka
Ahojky, omlouvám se, že Vám sem vstupuji, já už mám po svatbě skoro 3 roky (14.7.2006). Všimla jsem si, že se tu bavíte, o dortech. Tak chci dát jen 2 tipy, jedno jsou www.dortyhned.cz (cukrárna VANILA), Kladno-Rozdělov (kousek od restaurace U Zlatého selátka) a druhý je pani Hejná, taky Rozdělov, mají krámek u hlavní silnice směr Kamenné Žehrovice. Dělají vše, koláčky, mini zákusky i dorty dle přání. A hlavně výborná chuť, nic umělého. Ještě poznámka, s Kompekem s dortama nemáme moc dobré zkušenosti, ale názory se různí. Kdybyste měl někdo zájem, klidně písněte IP a já Vám přesně popíši kde to je. Všem přeji hodně štěstíčka a krásnou a nezapomenutelnou svatbu. Martina
Ahoj. Můžu se ještě zeptat kde ta dolce vita je? Ma nějake webovky? Nejak to nemohu na netu najít. Dík
ter, my budeme mít dorty z dolce vita jako eva, ale ne i svatební, jen 3 obyč (jeden za 300 Kč). Webovky mají www...dolcevita kladno...cz, tak to mají v cukrárně napsáno, ale nefungují, aspon mě ne. Je na hlavní třídě, postranní ulice u fontány-v ulici je spinning, foto rada, na konci kavárna double cafe, nový sushi bar.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?