Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
Profilova fotka
..budu mít jenom slaboulinký,bezešvý,přijde mi to takový slavnostní,navíc si je stejně po hostině sundám...takže je budu mít pro lepší pocit a navíc na nich vypadá podvazek hezčí než na mý škaredý tlustý holý noze :-)Botiček mají hafo v Humanicu a Deichmanu a ani ne drahý.Nebo i u Vietnamců se to hemží bílýma botkama..na tu chvilku..
ja jsem teda s nima taky tak nejak pocitala i treba kvuli focení..:-) sunny byla jsem v Humanicu i Deichmanu i u Vietnamců - všude mají právě bílý.. ja potřebuji "krémový" mam šaty šampaň s lososem..:-)
ter, co ti budou fotit pod sukní :-D
Profilova fotka
jo aha Terďo,tak jedině koupit obyč bílý a přeláknout je,nebo přetřít,jak to udělala jedna nevěstaz brms...
Někdy se fotí pod sukní podvazek ;-) . Jinak se nebojte nové obřadní síně na Kladenské radnici, je to tam hezké, nové, čisté, působí teple, útulně (viz mé album). Sice oken by mohlo být více a obložení stěn světlejší - trochu problém pro amatérské fotoaparáty.... Jinak polštářek pod prstýnek kupovat nemusíte (pokud nechcete svůj speciální) a ani skleničky - vše je ve vybavení radnice - polštářek momentálně v obřadní síni bílý saténový s kraječkou, do zahrady byl loni trošinku jiný ( ale možná letos taky nový). Ještě ohledně varhan : nemusí Vám hrát nic vážného, myslím, že mají v repertoáru asi i Beatles apod., ale je to krásné, a asi už moc možností, kde Vám zahrajou tak, že máte husí kůži a uvědomíte si, že to je ta vaše chvíle, kdy se život mění a místo jednoho jdete životem dva...
Vian..díky za informace, krásně napsáno :-)
Ahoj,přesně jsem měla na mysli focení podvazku :-)) po těch botách se musim jeste podívat, při nejhoršim koupim bílé, ono se to taky nezblázní :-) jinak uz se moc tesim na víkend,az pujdeme vybírat prstynky.. a tak a hlavne bude volno - hura!! nevíte nekdo, jak jsou v tom Lampionu v pátek? kdyz jsem tam volala ,tak mi rekla, ze jsou tam od osmi do pul paty...,ale pochybuju,ze i v pátek..:-( tak pěkný den nevěstinky !
Ahoj Terďo a holky, neměj strach všechno to nějak zvládnete zařídit. Já to už mám za pár - 3 týdny a třeba kytku a dort jsem zařizovala teprve teď.Jinak to vypadá, že máme všechno...už jen doladit detaily jako: finálně se domluvit s paní provozní ze Selátka, vypálit CD na svatbu. Jo mimochodem ze strany matriky nebo divadla lampion není podpora mp3 formátu hudby!!!! jinak já si budu asi brát normální punčocháče, ty samodržící mi nějak vadí.Je to přesně kvůli focení, protože podvazek na mojich absolutně sýrových nohách..nevim nevim.Když mi bude horko tak je pak sundám. Jinak šaty mam taky šampaň a je fakt, že sem si k tomu koupila boty přímo v salónu (mam je z Buštíku).Jsou kožený a stáli mě necelých 1500,-s tím, že je ale pak i využiju do budoucna. Řikala jsem si že je to hodně, ale nemohla sem jiný boty sehnat.Ale vypadají fakt úžasně a dobře se v nich chodí, i přesto že mají podpatek, na který nejsem moc zvyklá. Včera mě akorát dostala tchýně...kolik sladkého budete mít na svatbě?Já mam 1x svatební dort+2 menší, mamina bude dělat velký medovník, budou tam koláčky a takové malé kuličky plněné vanilkovou šlehačkou. Tchýně mi tvrdila, že je to málo.
evi..my pro cca 50-60 lidí budeme mít 3 nebo 4 dorty z Dolce VIty a k tomu koláčky, podle mě to stačí, to co máte vy rozhodně, vždyt lidi nejedí jen sladké, to je na chut, bude tam i tak dost jiného jídla přece. Dort a kytka v pohodě-mě řekli v cukrárně že dort mám objednat týden předem :-) Ale je fakt, že není svatební. Jo, jasně, kvůli podvazku..ten mi na noze vadil, tak ho nechci. Je super, že má matrika polštářek i skleničky, nemusím nic zařizovat.. Ter, radši si tam zavolej, at tam nejdeš zbytečně. Je pátek a je krásně :-D POdle mě to ani jinak nejde, než detaily domluvit těsně před svatbou...
Ahoj Evi, díky za info..!! jinak s tím dortem - my budeme mít jeden na hostine a pak na party budou asi 2 ovocny a kolacky..,mozna jeste nejaky mini zakusky, to jeste nevim,ale vzhledem k tomu, ze bude urcite vedro, tak nevim,jestli nekdo bude mit na sladky chut :-) jinak Evi - myslim, si ze se zname..! :-)
ja jsem dosatla podvazek k satum a hlavne je modrý..,takze si ho asi zkusim vzit..:-) to je fakt dobre, ze nemusim kupovat sklenicky a polstarek..uf zavolam tam.. pochybuju, ze tam budou do pul paty sedet.. ;-)
Profilova fotka
Já budu mít asi dortík jeden hlavní a dva menší k tomu -pro maminky jako poděkování...+ koláčky a jinak bude maso..Začínám uvažovat,že to z Berouna přesuneme na kladneskou radnici,vian sem dala hezký fotečky,tak bych to tam i těch 20 minut přežila...jsou tam ty židle opravdu červené???Tušíte někdo???Máme svatbu červeno-bílou,tak by se to k tomu hodilo..a jak je to s hudbou?Můžeme mít vlastní???Díky za rady a porady :-) Jestli se rozhoupeme pro změnu místa,tak budeme muset přetisknout všechno oznámka...to bude mazec...
Článek se načítá
Ahoj všichni - chci se zeptat ohledně obřadu, spíš hudby - ta se vybírá kdy? My jsme už na matrice byli, máme všechny papíry vyřízení, ale něco ohledně samotnýho obřadu nám teda neřekli ani slovo :-|
Profilova fotka
Ahojda,to ti řeknou v těch 10ti minutách před obřadem-co se kdy dělá,jak se řadí,jakou chcete zahrát hudbu,je to mazec jako...když mi chceme vlastní a chci špalír a nepamatuju se,jak to na radnici bývá a to už jsem tam na svatbě byla...jenže jsem to točila,tak jsem z toho měla prd...
sem na to všechno zvědavá, jak to dopadne :-)
ter..já podvazek taky dostala, ale byl mi nějak natěsno, tak mě to odradilo :-) holky, už se to tu psalo (eva) ..na radnici i v zahradě můžete mít vlastní hudbu, ale na CD, ne ve formátu mp3. Sun, myslím že hudba se řeší dřív než těsně před obřadem..jinak průběh obřadu s námi probere matrikářka před obřadem, ale na tu hudbu se musíte zeptat asi samy, zvlášt když chcete vlastní, abyste věděli kolik písní. Radnice se mi moc nelíbí, možná vypadá lépe než předtím, ale stejně mi přijde ponurá :-| hlaně díky tomu obraztu na stěně-tam mohly pověsit něco veselejšího ...
Mish, Sunny - taky máme prstýnky ze Slaného :-D M.posltova - já se ohledně hudby informovala na matrice mailem. Můžeš si tam taky vyzvednout seznam skladeb toho jejich varhaníka dopředu, abys měla v klidu z čeho vybírat. My budem mít svoje CD.
Profilova fotka
jé tak to jsem ráda za vlasní hudbu...akorát nechápu jak ty mp3ky převedu???
musíš v Neru. Ulož si ty MP3 do PC a v Neru si to naskládáš jak potřebuješ a vypálíš jako audioformát. A doporučuju jít to na matriku vyzkoušet, maj tam fakt děsivý šumítko. Jo a taky musíš přesvědčit některého z hostů, aby ti tu hudbu pouštěl - to oni nezajišťují.
Profilova fotka
tak to je super,to snad zvládneme,nebo je přesvědčím,že si tam donesu svoji věž..
Já byla tenhle týden teprve zaplatit zahradu v Divadle Lampion. Hudbu máme dodat tak týden před svatbou,aby ji stihli vyzkoušet.Jinak co se týče organizačních věcí tak ty se budou řešit cca 15 minut před obřadem...jako občanky, kudy pudeme apod. Jinak ahoj Terko myslela jsem si že seš to ty :-) Tak se teda berete 31.7.2009?A kde..taky v zahradě?
Jo...zapomněla jsem dorty nakonec budeme mít taky z Dolce Vita...zatím s jednáním spokojenost, tak snad bude i s dortama.
evi, na kolik vás vyjde jeden? Na 300,-? Tak mi to říkali. Zkoušela jsem i jejich web, mají mít nové stránky, ale nefunguje mi to. Taky jsem prubla ty koláčky z Dolu Libušín, mám je ještě u našich, mamka mi jen volala, že jsou velikostně jako posvícenské, tj. větší, objednávala jsem svatební, ale asi je dělají jinak. To je jedno, když budou dobré, buchta jako buchta :-D HOlky to je dobrý, že jste se poznali,,když tu nemáte fotku a tak.. :-D
sun a co restaurace? Dovolala ses majiteli?
Profilova fotka
mish:koláčky změř,nebo vyfoť prosím a hlavně ochutnej :-)Kolik jich tak je do kila?(to jsou otázky,co?)..jinak s majitelem(tentokrát s jiným) jsem mluvila osobně-hodinu,prostě to nějak vymyslíme,byl hodně milej a vstřícnej a ta akce co nám blokuje ten salonek,tak to tam má ojednané maminka mého spolužáka na oslavu 50tky,tak jí musím nějak spacifikovat...:-)
Ahojky.. Evi - jj, v zahrade.. a díky za info.. ohledne hudby apod.,my zahradu taky jeste nemáme zaplacenou.. mis: ja vedela, kdy se Evča vdává..a tak jsem si to nejak poskládala..:-) Evi- takze dort nebudete mit zadny svatebni? a co tvuj nastavající, jak mu je?, hrozne me mrzi, ze se nemuzu na vas prijit podivat, 13.6. jsme mimo..:-( ach jo..
Terko, já ti pak pošlu fotky...nebo je tu vystavím.Aspoň mě neuvidíš ubulenou :-) S nastávajícím jezdím na rehabilitace,ale obávám se že se svatba bez berlí neobejde :-( Jinak co jsem měla možnost porovnat koláčky tak z Libušína mi přišli velikostně tak akorát, ostatní je dělali na můj vkus hrozně mrňavé. Nevím kolik se jich vejde do kila,ale do košíčku jsme jich dostali tak 11ks a vážil 15dkg. Ale Jsou fakt vynikající a ostatním svatbčanům, kde jsme už rozvezli taky moc chutnali, tak jsem zvědavá mishmash jak budeš spokojená. Jo a dort z Dolce Vita...ty malé asi cca 300,- a velký patrový mi cenu bude volat během týdne. Nechali jsme si udělat ovocný patrový jako svatební a nahoru nám dají jen prstýnky. Žádné nablblé hrdličky apod. :-) Zkusim budoucí podobu dát do fotogalerie, kterou ještě nemám, ale vytvořím
Tak to budu moc ráda Evi.. my máme hasičský závody..:-( tak ja nevim, kde si necham delat ty kolacky..ach jo..no uvidim, prinejhorsim z kompecku :-) me vsichni doma rikaji, ze se kolacky rozvazeji tak tyden pred svatbou..??? koukala jsem - ten dort je krásný a oznámkou jsem okomentovala uz na spoluzacich:-))
Dobré ráno, ted jsem mluvila s paní z Lampionu,tak tam snad zítra skákneme..:-),doufam, ze to stihneme.. tak pekný den holky, jdu dřít :-)
Profilova fotka
Holky,já to rozvážení koláčků před svatbou nechápu :-(....oznámka musím dát už teď někdy-budeme je přetiskváat(asi mi z toho hrábne),ale nakonec jsme se teda definitivně dohodli na kladenské radnici...(píše se na oznámko s malým,nebo velkým k????Takže teď rozdám oznáámko,před svatbou koláčky a po svatbě taky?..jak se tro dělá s výslužkama?To budu hlídat kdo odchází,mít to pro něj připravené a dám mu to?Trošku divný,ne?..To abych si na to najala nějakou kámošku...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?