Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
ter, nevíš jestli je pravidlem, že při obřadu v zahradě je ta slavobrána? Já jsem jí na některých fotkách viděla a někde ne. Taky by mě zajímalo, jak je to organizačně-máme se sejít 15 min před obřadem, pak mi ta matrikářka dá nějaký pokyn nebo jak..mám prostě ve 12 vyrazit? :-D Pak tě vyzpovídám, až to budeš mít za sebou ;-) Odkud máš šatky?
Ahoj MIs: nevim...me na matrice rekli, ze az pujdu platit ten poplatek do Lampionu za tu zahradu,tak tam ze se mnou vse dojadnají.. kde to bude, jak to bude vypadat, odkud pujdeme apod..jeste jsme tam nebyli.. jinak my máme sraz 15 min. pred obradem uz s fotografem.. jinak zadny pokyn nemam..taky se toho desim..ach jo..asi se zeptam i v tom Lampionu.. ale myslim, ze by to mela rict matrikarka co tam bude pred tou svatbou..tak uvidime, pak Ti dam vedet, nebo se muzes prijit podivat kdyz Ti to vyjde.. ja mam šaty ze salonu Vlasta..a co Ty?
Profilova fotka
Ahojda holčiny,kámoška se taky vdává v Zámecký a jde si vše příští týden domluvit s tou paní z Lampionu co má zahradu na starosti-co si půjčí za výzdobu,jak s hudbou,odkud půjdou,kde budou-že prý jí to ukáže i podle fotek,co už tam svytby byly a tak..myslím,že matrikářka si vás pak na místě jen seřadí,řekne pokyny a jde se na to. Jinak cylindr bílý k půjčení jsem prostě nesehnala...paní z Pavoučku se mi ho snaží sehnat,ještě je zatím čásek,tak uvidím. Mis:přítel má představu,že všichni v restauraci,tak asi bude kompromis,protože jsme našli teď jednu super,Pod Červeným bukem na Ostrovci,mají to tam levňoučký,nový,i s ubytováním,přijde mi to super,ale nikdy jsem o tom od nikoho neslyšela,tak nevím,jak tam vaří a jak jsou vstřícní.Zítra to tam jdeme obhlídnout a snad to klapne,hlavně aby na náš termín už něco neměli...Buď se najíme všichni,nebo bude hostina pro rodiu v salonku a kamarádi venku rautík.. Jo a tu Berounku si dám teda týden před svatbou jako rozlučku se svobodou:-)
ahoj sunny, my tam taky chceme jít příští týden.. ale jsou tam tak nešikovně časově,že je to fakt děs.. My budeme mít černy cylindr.. i kdyz na černý auto..no ale to je fuk :-) a co budes mit na aute ty? jinak Pod Červenym dubem - ja tam nebyla...,ale děda tam byl na večeri s babcou a známými a rikal, ze o.k., nedávno jsem šla okolo a nevypadalo to špatně.. tak uvidíte a drzim palce!! jinak už jsem psala té tvé kamarádce ohledně dortu - moc díky..
ter to je pod bukem ne pod dubem, ale to máš fuk :-D sunny my tam byli s přítele jednou na jídle, ale je to tak rok zpátky, narazili jsme na to náhodou, když jsme se vraceli z prochajdy. Mají i zahrádku ;-) a okolo les, tak se dá courat. Máte pravdu, že vše mi řekne paní z Lampionu, já už tam sice platit byla, ale v lednu, fotky mi ukazovala a i jsem je viděla tady-svatba je vždy u té zurčící koule, tak je fajn, že s elze domluvit na výzdobě,podle toho co jsem viděla mají jednu univerzální, ale pěknou. Chci se jí zeptat i jak je to se skleničkama pak na přípitek po obřadu a s tím podtáckem na prstýnky, jestli to musíme mít vlastní lebo erár z matriky. Sun, možná to bude takhle lepší, mým snem je taky garden party, ale nikdy nevíš jaký bude počasí, , a kdyby lilo a bylo tak jako je dneska, byl by to pěknej opruz pro všechny, takhle to máš kryté.
jo a koukala jsem na tu oddací sín v Berouně a vypadá pěkně, prosvětlená, mnohem líp než Kladno. Ter šaty mám z Marcipánu v Lidicích. Jinak mě ty koláčky z učňvské chutnaly, ale třeba je to tím, že jsem ještě neochutnala lepší :-)
ahojky mis: pod dubem za dubem to je fuk :-) hlavne jestli jestli je to tam fain :-) No tak jsem zvedava na ten Lampion... a vy máte nejaky polstarek na ty prstynky ? ja zatim nemam nic..(ani prstynky:-))) koláčky - vazne? tak ja uz nevim, kde je teda pak mám objednat :-( taky se jí musim zeptat na skleničky.. to uz aby si to človek psal :-) my máme garden party a ja budu doufat, ze bude hezky :-))
Profilova fotka
Já doufám,že ten buk klapne :-) a moc se na to těším.Začnu si taky dělat albíčko konečně,nějak to na mě začíná doléhat ta euforie.Polštářek na prstýnky mám vyhlídnutej,nádhernej,ale holt jsem obdařená jinými schopnostmi,než je šití,tak si ho budu muset nechat udělat.Jinak na auta bych chtěla panenku-blondýnku a bílý cylindr..jenže bych si o ráda od někoho nejlépe půjčila... Jo,v Berouně to je moc hezký,ale minulý týden jsem koukala ve Slaném a tam je radnice úplně nádherná,to jsem ani netušila,fakt mi to vyrazilo dech,ale v náš svatební den tam mají dovolneou :-(
Ahoj holky, co se týče koláčků z učňovky tak ty fakt nejsou dobrý.Jsou hrozně mrňavý, hodně těsta a drzhý den už tvrdnou :-| Taky jsme řešili jak s kamarádama a prostě jsme to udělali separé. Hostinu máme v U Zlatýho selete v Rozdělově hned po obřadu s rodinou, kapela a kamarádi se začnou scházet na 17 hod. a rozvážet všechny lidi nám bude kamarád, který nepije.jinak u Selete kompletní servis a jsme moc spokojený...je fakt vidět že v tom umí chodit. Horší je co s dortem.Mam hrozný požadavky - nesnášim máslový krémy a nechci ho mít potažený marcipánem.Byla jsme dneska v cukrárně Dolce Vita a absolutně mě nadchla varianta ovocnýho dortu (jogurtový krém a lesní ovoce). Vím že se to na svatbu asi moc nehodí,ale aspoň bude chutnat a bude lehký do žaludku.
Ahoj Evi, s dortem souhlasim!!!
Jo a ještě to vypadá, že budu mít ženicha o berlích :-(
Profilova fotka
Jé,tak to my s miláčkem musíme mít dortík marcipánem potažený stopro,moc se na to těším,jsme mlsouni,mňam,mňam:-)
Článek se načítá
Evi, takový dort bych si nechala líbit. Kdo říká, že se na svatbu nehodí? Důležité je, aby jste byli spokojení vy. ;-) Co se stalo ženichovi?
Profilova fotka
eva ahojky nakukuji jsme také kaldeňačka loni jsme se vdávala :-) ;-) dočetla jsme že to máe u zlatého selátka super volba je to tam parádní skvělé jídko obsluha a cena mile překvapila x-) měli jsme to jako vy po 17 hod.se začli scházet kamarádi a pak se rozjela zábava ;-) jinak doporučuji spěte tam v tom apartmá stojí to za to noc stála si 1200 ale super :-) tak at se vše vydaří jinak koukám že to máte také v červnu 8-) a fotky mám kdyžtak v albu je tam i selátko ;-)
sunny: Ahoj. My to máme taky zamluvený Pod červeným bukem. Jídlo je tam supr. Byly jsme tam na oběd už 3x. Jednou sami, jednou s rodičema a jednou s kámokou a jejím přítelem a všem moc chutnalo. A ty ceny, taky super. Zamlouvali jsme si to ale uz v lednu tak snad dnes pochodis dobre. Schánela jsem taky nejake ohlasy a zkusenosti, ale na nic jsem nenarazila, tak snad to tam probehne hladne. Ale to místecko mi padlo do oka na 1. pohled. I ubytování jsme si tam zamluvili. Jinak, ja ted resim hlavne dort. Za prve vůbec namam predstavu co chci. Je mi to asi jedno, hlavne aby byl dobry. A ty ceny v tech cukrarnach jsou opravdu desivy. Nekdy si řikam, že se na cely dort vykaslu a objednám jenom zákusky a koláčky. Tak nevim. Jeste je celkem cas. Navic ted mi zacina zkouskovi obdobi a tak jsem si řekla,ze na mesic musim zapomenout na svatbu a nejdriv dodelat rocnik. Ale moc mi to nejde a nakouknu aspon na beremese :-)
Profilova fotka
Tak holky my to byli dneska okouknout pod tím bukem a super,super,super...náááádhera.Pan majitel tam má ale na náš termín nějakou malou akci,tak ozve se mi v pondělko,jestli to půjde,kdyžtak jsem domluvená na zahrádku aspoň,ale je propojená se salonkem,kde je projektor,plátno,šipky,hudba,bar,WC a navíc celý nekuřácký,ceny a jídlo vynikající ,majitel milej,pokojíčky chceme taky,no prostě jestli tohle klapne tak skáču 3 metry vysoko,navíc bydlíme tam odtaď 15 minutek tím lesem.Fááákt doporučujuuuuu!!!:-)Jsem tam z toho nadšená!!!A moc se těším:-)
Sunny, určitě to klapne :) Já jdu zítra ráno na poslední zkoušku šatů - tj . s prádlem a botama. No doufám, že jsem se moc nespravila, aby mi ta podprsenka seděla... :-|
Profilova fotka
holky jsou to hezké starosti jen si to užívjete x-) x-) uteče to ani nevíta jak :-)
Ter..prstýnky máem z oceli ze Slaného za 2 280,- i s rytinou, jsem spokojená, dám peníze radši za jídlo nebo dovolenou a přítel prstýnek stejně nosit nebude nebo jen vyjímečně.POlštářek nemám, a ani za něj nechci dát 300 Kč, zeptám se pak floristky, jestli by nešel nějak ozdobit nebo tak. KOláčky mám ted na středu objednané z toho Dolu, tak jsem zvědavá. Pak ještě Švermov a končím :-) Jinak my se na klasický svatební dort vyflákli a budeme mít 4 různé dorty z Dolce VIta, vyjde to asi na 1200, což je směšná cena oproti těch klasickým. Dortíky s marcipánovou polevou vypadají pěkně, ale mě by to asi nechutnalo, mám taky radši ovocné tvarohové, takže hodí na svatbu nebo nehodí, rozhodli jsme se podle sebe, svatebčanům bude chutnat tak jako tak. Sunny-super že to vyšlo!
Profilova fotka
mis:Nevím,jestli to klaplo,ještě se mi má ozvat dneska pan majitel...prstýnky máme také za Slaného :-)..také chir.ocel,tohle je věc na které mi fakt až tak nezáleží(navíc ocel je tvrdá a trvanlivá)..včera jsme do půlnoci vyráběli(tiskli a ořezávali) s přítelem oznámka,pozvánky,obaly na čokoládky..a dneska pokračujeme..máme atypický rozměr,takže vyrábím obálky,ještě etikety na víno..a polštářek si asi nechám někde udělat podle obrázku,sama to nezvládám...
ty jo, tak z toho by mě asi hráblo, my nic takového nemáme, bo jsme nechtěli, ale ušetříte, než si to nechat někde udělat, krom toho polštářku. Ale času na výrobu máte ještě dost ;-) Sun, myslela jsem v nejhorším aspon tu zahrádku se salonkem, když je tam možná ta akce..nebo mě pak napadla pizzerie se zahrádkou, v kLADně, ale nevím jak s hostinou-jestli by vám uvařili i něco jiného než italskou kuchyni..
Profilova fotka
Určitě jsem s ním domluvená aspoň na tu zahrádku,ale měl mi volat a neozývá se (pan majitel),tak jsem mu zkusila cinknout a nebere to :-(,ach jooo.. No to my se fakt nad těma blbinkama ke svatbičce vyblbneme,hrozně mě to baví,ale "motáním" vývazků bych se fakt živit nechtěla.. :-)
ahoj holky, kdyz tu vidim, co uz vsechno máte,tak mi je špatně.. my jdeme na prstynky tenhle tyden.. asi v sobotu, budeme mít zlatý - normálně žluté zlato,protoze ja mam zásnubní také zlatý a nosím i zlatý řetízek a náramky. jinak nic nového, na oznámka čekáme, vývazky, košily,kravatu chci koupit ve svateb.salonu. mam v praci tolik práce, že na svatbu mi nejak nezbývá čas. ach jo..:-/ tak pěkný den všem!
Profilova fotka
Terďo to všechno zvládneš :-),neboooj,ono se dá hodně věcí zvládnout i za jediný den.Mě hjapruje ta restaurace a ozdoby na auto..jinak ještě nemám kadeřnici a květinářství a máme to bez jednoho dne přesně za 2 měsíce a to už měsíc čeká miláček na rozsudek o tom,že je rozvedený a mezitím ještě jedeme na dovču...ale zatím jsem tak nějak v klidu.. :-) Tak držím palečky,aťje to v pohodě!!!
Holky to se zvládne, nebojte! Sun držím palec at to dopadne s restauračkou ;-)
Díky za podporu!! ja doufam, ze toho hodně zvládneme ted o víkendu..prstynky, sako, kosily,kravatu..:-) drzim moc palce s tou restauračkou!!! jinak se mi uz ozvala Péťa na ten dort,tak díky moc...!:-)
Profilova fotka
Dneska došla košile pro miláčka a koupila jsem si samodržky a jdu zase otrvaovat toho majitele,už začínám mt nervíky...
Tak super! alespon neco pozitivního, ne? samodržky mam taky v planu o víkendu.. nebo dnes.. uvidim ,kdy se dostanu do mesta :-(
holky já si punčochy brát nebudu, bylo by mi asi vedro a nohy mi stejně nebudou vidět, proč si je berete?
ahoj mis: ty jo tak to je vazne dobra otazka..:-) ja nevim..asi to budu muset vyzkouset.. nemam jeste ani boty - nemuzu je totiz nikde sehnat..:-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?