Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
oslavu máte v berouně?
jukni na http://www.mesto-beroun.cz/, informace o městě, turistické informace, příp, výlety do okolí
Profilova fotka
Hostinu a oslavu bysme rádi na Kladně...
aha, no tak potom ale není co řešit,obřad v Berouně a když budete jíst v Kladně, takm se tam i rovnou vyfotíte a je to, myslela jsem že budete zůstávat v berouně.
Profilova fotka
jo asi to vymyslíme někde po cestě,to není problém my dva, ale chtěla jsem všechny svatebčany zvěčnit v tom srdíčku co by udělali a tak podobně ,ale to teda pochybuju,že se nám to podaří...není na to prostor a navíc prarodiče asi nebudou moc chápat a spolupracovat..
tak leda pak zvěčnit v srdíčku jen ty svatebčany, kteří půjdou na oběd, ale tam fakt není nikde místo? V okolním parku nebo tak? Já teda na takové organozované focení moc nejsem, ale vypadá to pěkně.
Profilova fotka
těžko je budu někam přesouvat ty lidi...musím to tam pořádně okouknout a něco vymyslet,dneska už běžím zatím od PC z práce ven na sluníčko,tak se tu mějte,papa a díky za rady :-)
já bych taky šla :-(
Mis: ahojky, tak trvdu v práci,takze v tom nejsi sama .-) ,jinak jsem volala do toho Lampionu kvuli ty zahrade a jsou tam od 8-16:30, coz je pro me spatny, kdyz delam tak do tech pul paty..:-( tak nevim, jak se tam dostaneme.. musim to nejak vymyslet.. jinak co se tyče tech koláčku - mesic pred svatbou mi prijde brzy.. normalne dle "tradice" by meli byt tyden max.14 dní pred svatbou.. a na svatbu budes objednávat další? mají trvanlivost max. 3-5 dní,co jsem koukala..
ahoj, no my na tradice nejsme, myslím že i ty koláčky samy o sobě jsou tradice, a i ty by přítel klidně zrušil, ale mě by to babičky neodpustily :-) takže je rozdáme tak ten měsíc při příležitosti pravidelné návštěvy a pak až další velkou várku objednám na svatbu. Travnlivost jsem nezkoumala, sežrala jsem je hned :-D
Ahoj holky, my budeme koláčky rozvážet teď měsíc před svatbou, protože týden před svatbou mi to přijde dost pozdě. Taky nám to taky zabere notnou chvíli než všechno rozvezeme. Navíc můj nastvávající má pořád špatnou tu nohu...zítra jsme objednaný do vojenské nemocnice v Praze, aby mu to zrevidovali. Byl tady v kladenské nemocnici a mě se to pořád nezdá...hlavně ten jejich úděsnej přítup...Taky ještě musím udělat 2 zkoušky ve škole, takže času už je po málu. Každopádně tady je telefon na Důl Libušín koláčky: 312 814 149 jsou tam strašně milí.Otvírací doba je snad od 6:00 do 14:00. Koláčky stojí 185,-Kč/kg a jsou výborné!!!Navíc celkem i vydrží čerstvé...netvrdnou.Ale pozor...pečou jen ve středu a v pátek tak je nutné s tím počítat.My je objednáváme asi na 4x. Sunny: už víte kde budete mít hostinu?
jé evi dík, zavolám si tam a objednám, cena je fakt suprová! A s přítelem utíkejte jinam, kladenská nemocnice je hrozná! Mám vlastní zkušenost i zkušenosti jiných(rodiče, příbuzní) a jejich přístup je jak vystřiženej z 80.let! Neříkám že všude, ale většinou bohužel ano.
Článek se načítá
Ahoj kočky, tak se mi to blíží :) V pondělí jsem byla na matrice vyzkoušet to CDčko. No je to maso - mají tam jen takovou pidivěžičku (doma máme lepší) a přehrává to jen klasický formát CD, tudíž žádný MP3. NA druhou stranu obřadní síň má slušnou akustiku, tak to snad nebude vadit, to šumítko. Paní matrrikářka mi neopoměla sdělit, že u nich skoro vždycky hraje varhaník (a jsem asi divná, že ho nechci 8-) )
no a fotit se pak chcem na zahradě. Snad nebude lejt. Jen doufám, že to focení na zahradě není nějak zpoplatněný nebo zakázaný, ale to je asi pitomost, co? To by si tam nesměli fotit lidi ani normálně, ne?
fotit se můžete normálně, to už by mohly rovnou vybírat za vstup:)
Ahoj všem.. ja vam zavidim ty koláčky z toho dolu!!! ach jo..:-( a kde si necháváte dělat dort?
Profilova fotka
Hostinu vůbec nevíme,snažíme se d přítelem domluvit,ale vždy se u toho pohádáme...chjo...nevíme ani jak to skloubit s rautem večer,co udělat s lidma,kteří půjdou jen na obřad a pak až na raut?..protože jich bude půlka z Prahy...vůbec nevím,jak se tohle v dnešní době řeší,když člověk nemá dost korunek a musí to nějak skloubit..Jinak Terdule,dortíky mi bude dělat kamarádka-cukrářka,tak aspoň jedna staorst mi odpadne a jsem za to moc ráda.Na koláčky se těším,ráda bych je rozdala s oznámením,ale přijde mi to hodně pozdě dávat oznámko měsíc dopředu,přeci jen je doba dovolených a půlka lidí už bude mít asi na léto jiné plány než se jít podívat na svatbu,nebo jste to tak nějak po známých ,kamarádech rozhlásili a pak teda teprve dali oznámka???Poraďte prosím,u mě ještě 80%lidí vůbec o svatbě nemá ani páru,asi je dost překvapím..Jinak,kolik je tak těch koláčků z Dolu do kilečka,tušíte někdo??
ter, možná jsem to přehlídla, ale tak si taky objednej koláčky z Dolu..nebo to nejde? Sunny, přesně tohle jsme řešili taky, mám v živé paměti svatby, kde hosti odjeli na oběd a my čekali-šli na výlet(ale ne všem se chce) nebo se vrátili domů, tak jsme se pak právě rozhodli pro raut se všema, ale nejni to bez problémů, hrozný problém sehnat hospodu, takovou, aby se nám líbila a se zahrádkou, pak jsem to musela obhájit doma, stejně naši prskali.. Levná varianta je raut pro všechny někde na zahradě nebo chalupě, jestli máte a jestli to rodina skousne, nebo jír na oběd s rodinou a zbytek hostů poslat rovnou na zahradu-raut. Jestli seženete velkou restauraci, udělejte rovnou rautík pro všechny a máte to z krku. My oznámili svatbu už loni (rozhodli jsme se loni, ale čekali jsme na vyřešení bydlení), takže se nás lidi poslední půlrok ptají, jestli jsme si to nerozmysleli :-) , v tvém případě bych jim to poslala tak 6 týdnů dopředu a pak 14 dní před svatbou připomenutí-např. upřesnění některých informací.
Ahojky, sunny - to se máš s tím dortem.., ¨ raut - no my to taky máme složitý.. obřad a hostinu máme na Kladně a pak něco jakoby párty asi 110 km tady odsud na zahradě pro všechny.. jsem zvedava, kdo prijede..:-)) mis: koláčky zatim nemam, dul má v té době dovolenou..:-( i ostatní cukrárny,tkeré jsem mela doporucene mají dovču.. tak uz mi to je tak nejak jedno.. Kompeck nebo nevim..:-) jinak my oznámení jeste nemáme hotové,takze cekame a az bude,tak ho hned zacneme rozesílat.., rodina,to,ale už ví - teda respektivě,ti,co jdou na hostinu..:)
Profilova fotka
Kdybyste někdo chtěl svatební,nebo i jakékoli jiné dortíky,můžu dohodit kámošku-je vyučená cukrářka a dělá hezk,dobré a levné dortíky:-)-cokoli si vymyslíte. Já nevím Terďule ani jak s rozvozem po rautu-jestli nějaký vůbec bude.. A oznámko mi teď vyrábí miláček,dokopala jsem ho k tomu,řešíme to přes ICQ práci-docela legrace.. :-D
Ahoj holky, jen jsem k Vám z nostalgie nakoukla ... my měli svatbu před 2 roky na Kladně, ale pak jsem si tady smazala album a teď se k tomu vrátila. Ani nevím proč, asi jsem chtěla trochu zavzpomínat. Hlavně Vám přeju, ať přípravy zvládnete v pohodě a pak ať se vše vydaří tak, jak si představujete. lapagerie - koukám, že máš podobný termín, jako jsme měli my a že budete mít obřad taky na radnici! Oni ji zrekonstruovali?? To jsem moc zvědavá na fotky, jak to tam vypadá...už se těším, až sem dodáš! Určitě pak mrknu! Jinak focení v zahradě je super! To jste vymysleli dobře. A kde budete mít tu hostinu? Celou diskuzi jsem nečetla a podle fotek v albu jsem to nepoznala
ahoj Palendo :) No obřadní sín je čerstvě po rekonstrukci, ale na jejím vzhledu se toho moc nezměnilo :-) Já bych byla chtěla obřad na zahradě, ale protože máme jen malej rozpočet, nakonec jsem se vzdala. Ze stejnýho důvodu nebudeme mít ani pořádnou hostinu, ale jen oběd pro rodinu. Máme rezervovaný salonek v Korzu, s jídlem jsem tam byla pokaždé spokojená, tak snad to klapne :) Mishmash - no jo, s tím focením na zahradě jsem už praštěná, furt čekám, že se něco podělá (jako že zahradu třeba zrovna zavřou a budem se fotit u kašny na náměstí 8-) )
Sunny: me dela oznámko teta..:-) jinak s tím rautem.. no je to problém.., my počítáme s tím, ze kdo přijede,tak bude mít vlastní dopravu a přespí tam..- stan/spacák..:-)
holky, my máme oslavu asi 20 km od Kladna a odvoz zajišťujeme jen pro rodinu-asi taxíkem, zamluvíme jednoho na celý den nebo já nevím. Kamarádi se dopraví sami, myslím že na tom není nic divného, my když jsme byli zvaní na svatbu jsme se vždy dopravili sami a holt přítel nepil alkohol. Jinak ta otvíračka v Dole Libušín je 5 až 13.30 hodin. Ter a co koláčky z učňovské cukrárny-snad pečou přes prázdniny.
Ahoj mis: pečou..,ale teta mi říkala, ze nejsou dobrý.. tak nevim.. :-(
Profilova fotka
Jako mě nikdy vlastní doprava,nebo se nějak přizpůsobit,nebo počkat nikdy problém nedělalo,myslím že ani mým kamarádům,chtěla jsem grilovačku v kempu na Berounce,kde se griluje,čepuje a je tam možnost přespání,ale prý to pro kamarády mého přítele není dost nóbl,tak jsem z toho fakt smutná,navíc já to tam mám moc ráda.No..o víkendu jdeme shíánět něco jiného,tak to bude boj.. Nejdraši bych také jen oběd pro rodinu,ale prostě přijde mi ,že to těm kámošům a známýám tak nějak "dlužím"..a že se to sluší,i když korunky na to teda fakt nějak nejsou..ach jo.. Nějaký pozitiva nemáte někdo??? Nutně bych potřebovala půjčit bílý cylindr na auto,nemáte někdo nějaký nápad?Moc děkuji :-) Taky bych měla založit albíčko,ale zatím nezvládám...ale časem to napravím:-)
Lapagerie - aha, tak v Korzu jsem byla jen jednou a to bylo předtím, než to předělali...vypadá to tam moc hezky. A uvidíš, že v té obřadní síni to bude fajn. My se toho taky nejdřív báli, ale nakonec jsme byli rádi...ten den, co jsme se brali bylo totiž hrozné horko a na té zahradě by to bylo asi náročný (pro mě teda ne, já měla lehké šatičky, ale pro pány v oblecích asi nic moc).... jinak já zažila i svatbu venku a přestože jsem si vždy myslela, že je to lepší, tak nakonec mi ta atmosféra přišla lepší při svatbě někde vevnitř. Tak uvidíš! Sunny - bílý cylindr by šel asi vyrobit z tvrdého papíru a třeba ho potáhnout nějakou pěknou látkou ... já to teda píšu, jak bych byla bůhvíjak zručná, ale někdo šikovný by to mohl zvládnout
Profilova fotka
No jestli jsem zručná to nevím,ale potřebuju,aby mi ten klobouk neodletěl z auta,jedeme docela daleko..haha,řekla jsem si,že už musím začít konečně něco dělat,tak teď se patlám s vývazkama,je to docela sranda,ale na zakázku bych to teda fakt dělat nechtěla :-)
sun nebud smutná ;-) my to máme tak, že všichni naši kamarádi by kemp uvítali-já jsem i uvažovala o svatbě v kempu, jenže to by zas nevydejchala rodina (oběd ve srubu)-a tu na svatbě chci mít, udělali pro mě spoustu věcí a je to prostě rodina, nebo mít oběd s rodinou a pak párty někde na chatě-jenže zase by s náma na obědě nebyli kamarádi, museli by někde počkat, což by jim asi taky nevadilo, ale někteří kamarádi jsou jako rodina, tak proč je separovat. Je to fakt složitý! A co teda oběd s rodinou a zamluvit si někde chatu-kamarádi to tam zatím připraví a tím se i zabaví než sníte oběd..jakou představu má přítel?
Ahojky všem Lapagerie : my máme taky v Korzu,ale do salonku se nevejdeme.. tak jsem na to zvedava.. sun: my budeme pujcovat cylindr v salonu,kde jsem si pujcovala saty.... pojedem tak hodku a pul -,kdyz to pojede,tak tay doufam,ze to vydrzi :-) jinak kdybych na oběd měla zvát i kamarády,tak se nedoplatíme..:-( tak nevim.. snad to bude vse o.k. hlavu vzhuru,ono to nejak dopadne a jsme prece lidi ,ne ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?