Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
Profilova fotka
Libi se mi jak foti paviva.To vim že bych si měla pospišit ale dcera mi už 14 dnů marodí a ja už začínám chcípat taky tak ted nějaké zařizování jde stranou.
to chápu, ale vždyt nemusíš nikam běhat, stačí zvednout telefon, zamluvit termín a schůzku si domluvit později, ne?
Profilova fotka
To jo taky to tak dělám.Jen se nemohu rozhodnout s tim fotografem.Včera jsem měla mít zkoušku u kadeřnice,jsem se těšila a ted musím čekat.Přístí týden by měli byt hotovy prstynky tak jsem netrpělivá.Taky se snažím rozchodit statební boty.Chvíle chůze v nich a bolí mě kotníky tak doufam že to přejde jinak budu ráda že v nich dolezu aspon na obřad.Přitom nemají žádný obr podpatek.
Profilova fotka
koukám že tu nikdo není tak ja jdu zas pryč :-D
Ahoj, tak jsme se vrátili z dovolené a hned jsme si zamluvili místo pro svatební hostinu. Nakonec jsme se rozhodli pro Loretu. Sice s parkováním to tam bude horší- to budeme muset ještě domyslet, ale jinak se nám to tam líbí. Už před tím jsme tam byli několikrát na oběd, chutnal nám a i přístup číšníků byl profesionální. Ještě sehnat ubytování -moc těch pensionů na Kladně neni - jsem koukala na netu. Fotografa budu mít kámoše, kadeřnice zase kámošky známá - u ní jsem ještě nikdy nebyla , tak jsem zvědavá co mi na zkoušce vytvoří na hlavě :-)
Jinak svatba v zámecké zahradě musí být hezká, jen si myslím, že na to musí být počasí. Jo a ozdobu auta nevěsty zapůjčují v květinářství? A taky mne šokovala ta cena dortů :-o ! jak tady někdo psal . Řádově s tisícema jsem nepočítala.
fil v květinářství nebo v salonech-mají zas kontakty na svoje květinářství. jj, na zahradu musí být počasí, ale když vyjde, je to paráda. V dešti se to přesouvá do galerie-pro mě pořád snesitelnější než radnice. S Loretou máte štěstí, my ještě když uvažovali o rodinném obědě jsem se tam byla taky ptát a říkali že neví jak to bude kvůli té stavbě obchodního centra :-| a že s emám zeptat na jaře, tak to je dobře, že to stihnete:)
Profilova fotka
mishmash:tak jsem se k tomu dokopala,přestala se pořad rozmýšlet a domluvila jsem si toho fotografa.Jinak dneska mi přišla ta organza na to auto co jsem si obědnala s e-shopu.Ale vypada jinak než na to obrázku.Tam je takova krasně pohatá a ta moje je taková nic,ještě skusím jak to bude vypadat na tom našem autě.Ale myslím že to tam bude jak kus hadru. ]-(
Ahoj, Loreta je fajn...kamarád tam měl taky svatbu a byl spokojený ;-) Co se týče internetu tak tady v tomhle mu moc nevěřím - právě že na obrázku to vypadá úžasně a pak když to přijde domů se člověk nestačí divit. Taky moc nechápu jak si někdo může svatební šaty kupovat po internetu? Byla jsem se mrknout ve Venezii na svatební dorty a upřímně jsem byla trochu zklamaná, protože pod 3500 nejdou.Navíc mě někdo varoval, že dorty dělají sice vynikající,ale jsou spíš šlehačkové a tečou.Tak nevím...asi budeme bez dortu ;-( gabi:koho nakonec budete mít?
proč ten splín, vždyt je takových cukráren, určitě něco najdeš ;-) Já bych se stejnak přimlouvala za piškotový ovocný, myslím že to lidem pojede v létě spíš než hutná šlehajda. Já budu mít výzdobu na auta v podstatě jen na auto pro mě, na ostatní dám stuhy do oken nebo myrtové věněčky na dveře nebo jen něco malého na postranní okýnko a o materiál se mi postará floristka, taky bych nic přes net nekupovala, ani nevím jak se organza používá :-|
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
mishmash : díky za radu s výzdobou auta. Taky doufám, že Loreta bude dobrý tah. Kolik budete mít dortů na počet lidí? Kamoška měla 5 na asi 20 lidí a říkala, že to bylo až moc / i s výslužkou/ . Budete mít ještě i nějaké zákusky? Zítra se jdeme podívat na prstýnky do Prahy - Hostivaře, odkud mám i zásnubní prsten. Tak jsem moc zvědavá. Doufám, že se s přítelem shodnem. :-) Pořád mne zaráží ceny dortů. Kámoška mi taky říkala, že když se neřekne, že by to měl být dort svatební, že prý by to mělo být levnější .
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,co se tyče fotografa tak jsem zvolila fotopaviva.Tu organzu tu bych nejraději vzteky vzala a vyhodila. ]-( To bylo taky poprvé a naposledy co jsem něco kupovala přes internet.Chci se zeptat vy si budete vyvazky kupovat nebo si je uděláte sami.Já si nakoupila stuhy s tím že si je udělám sama.Ale ted nevím.Co jsem jich pár uvázala tak se mi moc nelíbí.
fil- z jednoho dortu z Dolce VIty je 12 velkých kousků, které ještě přepůlíme, takže 24. Lidí bude asi 60, vezmeme teda asi 3. možná 4..i u svatebního dortu by ti měli být schopni říct, kolik kousků se z něj nadělá a je fakt, že nemusíte vybírat jen ze svatbeních, ale i z obyč, ale to už záleží jak to chcete mít nazdobené. My výslužky mít nebudeme, jenom koláčky, vývazky taky ne, jen myrty.
Profilova fotka
Tak já s toho už mám opravdu guláš.Já chtěla že dám jen samotnou myrtu ale každý mi říká že když bude samotná bez vývazku tak to bude divný.
zdarec kočky, tak se zas po dlouhé době hlásím. Dneska jsme se byli nabaštit v Korzu a jsme moc spokojení. Takže meníčko máme doladěné. Taky už máme oznámka - nakonec 2 druhy, protože jsme se nedokázali dohodnout. :) A co chybí? Kytky a kravata. Dobrý, ne? ;-)
gabinka: my budeme dělat zavěšené myrtové kolečka na úzké bílé stužce přichycené do okýnek u aut.Už jsme to dělali na svatbě mýho budoucího šváry a vypadá to pěkně.Ty kolečka jsou z drátku a myrta je tam jen omotaná, aby to drželo tvar a vydrželo jízdu. Všechno si to budeme dělat sami - tchýně už myrtu pěstuje :-) A na autě budeme mít asi klasickou panenku...to ještě nevíme. Co se týče dortů tak jsme se rozhodli, že vezmeme 1 svatební a další 2 nějaké normální. Budeme mít i mini zákusky a do výslužky budeme dávat asi kus sladký rolády, která bude určená jen do výslužky+ještě něco slanýho (zní to blbě,ale asi zbytky co se nesní z večerního rautu). Snad to bude na 43 lidí a 9 dětí stačit (plus ještě večer kamarádi).
Profilova fotka
eva:tak do okýnek na auta chci taky ty kolečka s myrty,a na předek auta jsem puvodně chtěla tu organzu ale jak si asi četla tak jsem ji obědnala s e-shop a stojí za nic,vůbec se mi nelíbí ]-( tak ted uvažuji co tam dám.Co se týče dortu tak svatební mi udělá sestřenka a pak chci ještě nějaký obyč třeba ovocný.Do výslužek dám asi jen koláčky,jenom dětem tam dám ještě nějaký zákusek.
Profilova fotka
pro eva001 jestli muzu doporucit tak vyborne svatebni dorty delaji v Marcipanu v Lidicich a muzes si tam zajistit i vzorek a pridaji k tomu i par svatebnich kolacku. kamoska si tak nechala delat vzorek a je vyborny. Ja take aby pritel videl o ochutnal :-). A mejai i si myslim velmi dobre ceny. kamoska ji poslala presny obrazek dortu a oni ji poslaly cca cenu. Mi chceme dort pro asi 40 lidi a cena je cca 3.200,-. Tak je zkus kontaktovat
Tak, dneska jsem si byla vyzvednout oznámení, večer budu nadepisovat, lepit a zítra zvednu zisk České poště. 8-(
Dík za typ, ten dort zkusím. Dneska si jedeme pro prstýnky...už se na ně moc těším :-) Svatební oznámení už taky máme - jedna paní nám nakreslila naši karikaturu a zbytek zařídil Photoshop, copy centrum a naše šikovnost. gabinka: a co zkusit se zeptat v květinářství, kde ti budou dělat kytku, většinou dělají i výzdoby na auto.
Profilova fotka
eva:taky už jsem nad tím přemýšlela,uvidím co mi nabídnou a snad si neco vyberu.Jak to budeš mít s výzdobou stolů.
gabinka:to právě ještě rozmýšlíme,buď nakoupíme nějaký chryzantémy a s něčím zeleným napícháme do houbičky nebo nám paní ze Selátka, kde budeme mít hostinu nabídla, že nám všechno sladí (barvu stolů) včetně kytkové ozdoby
Profilova fotka
eva:to já taky pořád tapu.Je spousty věcí co by se mi líbilo na stůl ale nechci zas aby to bylo přeplácané.O víkendu jedu k rodičum a kousek od nich bydlím paní co kdysi dělala aranžerku,tak zaní zajdu jestli by neměla nějaké nápady. :-)
Ahoj holky. Jsem tady poprve, tak neco o sebe. My se budeme brat 15.srpna. Budeme to mít v Kladně v kapli sv. Floriana na pěší zone. Oslava by pak měla byt v restauraci Pod cervenym bukem v Kladne. Narazila jsem na to v Kamelotu. Zašli jsme si tam pár krát na obed a moc dobře tam vaří (a levne). Je to tam sice malé, ale nas bude jen 30, tak by jsme se tam meli vejít. Ale neznám nikoho kdo by to tam mel odskouseny, tak mam trochu obavy. Neznáte to? Šaty jsem si uz taky vybrala v salonu Vlasta. Obesla jsem jeste Pavoucka, Bustehrad a Lidice, ale Vlasta byla bez konkurencne nejlepsi (pro mne). Co se týče kvetu tak ty budeme mít asi z kytičkárny užumbura. Byla jsem se tam ptát a byly tam 2 ženy, ktere byly neuvěřitelně milé a ochotné. Povídali jsme si asi 15 minut a navrhovali mi různe možnosti a taky poměrně levně. Tak si to kviti asi objednáme tam. Zbýva nám ješte vybrat cukrárnu, to bude asi nejhorší kdyz to tady tak ctu. Výzdobu na auto bych si chtela vyrobit sama a to sami jmenovky na stul. Inspirovala jsem sa tady v diskuzich a aspon usetrime. Tak to je ve skratce asi vse :-)
Byla jste nekterá už v Lidicích ochutnávat koláčky? Kde to tam je?
Profilova fotka
miripa:tak já jsem se do těch Lidic chystala ale ještě jsem tam nedorazila.Ale dostala jsem tip že je v Libušíně na dole cukrářská výrobna,prý je to tam dobrý a neni to ani drahý.Už jsem tam volala a dohodla se s nimi že tam zajedu na ochutnávku.Kdepak je to květinářství jak píšeš. :-D
Mirpa a Gabinka: Ahoj holky, Libušínský důl můžu potvrdit...koláčky budeme mít tam odsud (už je máme i ochutnané). Cena je 185Kč/1kg. Koláčky jsou výborné, mají dost náplně a jsou klasické velikosti na svatební koláčky. Ostatní výrobci je dělají relativně dost mrňavé, takové malé knoflíky. Takže vřele doporučuji, protože poměr cena/ výkon je bezkonkurenční.Už jsme i zkoušeli že do košíčku se nám jich vejde tak 10-12 což je cca 15dkg.Ale to záleží na tom co je za typ košíčků. Jo jinak to květinářství by mě taky mos zajímalo.
Profilova fotka
eva:tak říkáš že nemusím ani ochutnávat a rovnou do toho jít :-D .Volala jsem ještě do několik cukráren ale za ty peníze se mi opravdu zdali ty koláčky dost malí.Všude chtěli cca 290 za kg.
Ta kytičkárna Užumbura je v centru na ul I. Olbrachta. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?