Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
Profilova fotka
Cauky,mam trochu strach jak to vsechno dopadne.Nic nestiham.Pro saty si sice jedu v sobotu ale ze zbytkem mam problem.Pritel je momentalne porad pryc a jam mam vsechno na starosti.Odpadla mi kadernice,kosmeticku schanim.Restauraci porad nemame vybranou.No,je to hruza,mam jeste malou dcerku takze sni toho taky moc neviridim.Premyslim ze si vezmu nejakou firmu co by mi vsechno zaridila.Mate s tim nekdo skusenosti.Vdavam se sice az v kvetnu ale ten cas strasne utika.diky
Ahoj, tak se tady už dlouho zase nikdo neozval. Ja mam svatbu v červnu a začali jsme to plánovat na začátku února. Mám akorár šaty , které jsem si rezervovala u Pavoučka - a můžu potvrdit- paní byla příjemná. taky jsem si koupila hned boty v Humanicu. Ještě nemáme ubytování pro hosty a místo svatební hostiny. Zatím , ale jsme v klídku.Dlouho to ale trvat nebude a nastane panika :-D,že nestíháme. Firmu si najímat nebudem , už jenom proto, že to zařizování k svatbě patří i to napětí a firma to zařídí vždy trochu jinak, než by si chtěla
Ahoj filajova,svatbu mate v červnu a jsi v klídku?My jsme restauraci zamlouvali už loni v říjnu, protože s dobrýma restauracema je to na Kladně trochu na štíru,ale je fakt, že nás bude 43dospělých + 9dětí a večer ještě přijdou kamarádi. jo mimochodem máme to v U Zlatýho selátka - výborná paní vedoucí a celkem rozumnej rozpočet
ahoj filajova a eva 001, kde máte svatbu? Fila myslím že času je dost, záleží jak kdo tu svatbu pojme...
No nás bude na svatební hostině celkem asi 16 lidí,tak doufám, že s místem nebude nějaký problém. Teď jdeme na hory a po návratu jsme se domluvili, že nad tím máknem- místo a ubytování. U Zlatého selátka je to fajn, ale na nás je to trochu moc prostoru při tom počtu.Nevíte kde dělají dobré dorty a zákusky na svatbu?
Jo a svatbu budeme mít v kostele.
My máme svatbu v zámecký zahradě na Kladně...asi klasika,ale odsud jsou nádherný fotky. Asi s ěma přípravama máte pravdu...my začali radši dřív a děláme vše postupně a v klídku. Při práci ještě chodím do školy, tak jsem to nechtěla hnát do nějakých stresů.
ahoj, mě chutná v Dolce Vita a Venezii, jinak na svatbu budeme brát dorty z Dolce Vity (svatební dort nechceme) a koláčky od cukrářky, která spolupracuje se svatebním salonem, odkud mám šaty. Ale co se koláčků týče, chválí Učňovskou cukrárnu a mléčný bar Zdeňky Nědvědové (ted kavárna). Taky záleží, jakou máte představu. My začali s přípravama taky brzo, ale spíš jsme rozmýšleli co a jak,zařizujeme až ted od ledna. Evo my máme svatbu taky v zámecké. Nejdřív jsme uvažovali o La parku, ale když jsme pak viděla fotky, fuj hnus. Mít svatbu vedle tenisového kurtu..navíc hotel zvějšku vypadá jak nějaká bouda a ne hotel, ani sál na hostinu se nám nelíbil. Zahrada je pěkná, ale je fakt že je to tam jak na běžícím páse.
S dortem je zatím trochu potíž, to taky nevíme kde ho nechat udělat. Koukali jsme na právě zmiňovanou pí. Nedvědovou a její e-party a dort v rozmezí 3-6 tis. Kč se nám zdá přehnaně drahý.Tak zatím nevíme a pokukujeme. Z Učňovské cukrárny slíbila máma že donese nějakou ochutnávku tak pak dám vědět jaké jsou. jinak jsem slyšela, že je ještě cukrářská výroba na Dole Kladno - když se jede z Kladna směrem na Smečno a Slaný, prý jsou celkem dobré a chtějí cca 195,-Kč/Kg
Profilova fotka
Ahoj holky,konecne tu nekdo je po tak dlouhy dobe.Taky si myslim ze na e-party to maji s temi cenami za ty dorty prehnane.Slysela jsem ze pry nekde v Lidicich maji dobre kolacky a slusne ceny tak se tam asi zajedu podivat.
Profilova fotka
Ahojky kladeňačky, my asi taky budeme brát koláčky z Lidic, prý to tam vyrábí doma nějaká starší paní, takže to není šizené. Jinak my řešíme téměř všechno přes salon v Lidicích a mohu opravdu jen a jen doporučit.
Profilova fotka
lenik78.Ja jsem uvazovala vzit si na to zarizovani firmu ale pak jsem si rekla ze si to vsechno zaridim sama tak jak ja chci a podle svych predstav a usetrim.Do tech Lidic budu muset vyrazit zatim na ochutnavku.Nevis jestli tam delaji i dorty.Jak daleko jste s pripravami.
Článek se načítá
Profilova fotka
Gabinka 1012.My nemáme svatbu vyloženě na klíč, ale je pravda, že nemám zase tolik času schánět kde dělají nejlepší koláčky apod. a jelikož jsem si vybrala šaty v Lidicích, tak si necháváme poradit s dalšími dodaveteli a máme přes ně dělaný i oznámení, ale z části jsme si ho vymýšleli sami a tak. Dorty ta paní určitě taky dělá i minizákusky. My jsme teďko tady skoro měsíc a půl nebyli, takže máme zatím zamluvenou restauraci, budeme to mít na hotelu Astra ve venkovním altánku, pak máme Dj spolužáka, fotografa, vytištěné oznámení. Ale určitě to nehrotíme a nešílím už rok dopředu :-)
Profilova fotka
lenik:Kdyz uz jsi u toho nevis jestli v tom salonu v Lidicich maji zavoje na prodej.Na Kladne je maji vsude jen na pujceni a nebo si ho od nich mohu nechat obednat a to vyjde o dost drassi nez samotna cena toho zavoje.To ja zacnu poradne silet tak mesic pred svatbou.Ja jsem si nasla kapelu na internetu,cca za 8 hodin hrani chteji 8000.Cekam az mi poslou demo nahravky a pak se rozhodnu jestli je vezmu.
Profilova fotka
Gabi, tak to s tím zavojem nevím, ale příští týden se tam zase chystám, tak se ti můžu zeptat.My máme kamarády, kteří mají kapelu a přítel taky hraje, tak bychom chtěli je, akorát je to takový ještě nejistý, že nevíme, jestli nám ten kámoš neodletí pryč, tak proto jsem si to pojistila ještě i tím DJ když se známe a případně to nějak nakombinujeme. A kde budete mít obřad?
Profilova fotka
Porad se rozhodujem,termin mame zamluveny.Ja bych chtela v zamecke zahrade ale pritel nevim proc trva na radnici.To budes hodna kdyz se mi tam zeptas.Jestli ani tam ne tak se budu muset rozjet asi do Prahy.Pres e-shop ho obednavat nechci,pak by jeste vypadal jinac nez ja si predstavuji a copak snim.
Profilova fotka
Dám vědět. Dneska už musím končit, něco dodělat v práci a ještě rychle s hafíkama ven než bude tma.
Profilova fotka
Tak zatim cauky.A zas nekdy zavitej. :-)
My teda zatím máme zařízeno: místo, hospodu, kapelu, svatební oznámení, prstýnky, šaty nevěsta,šaty ženich, fotograf, kadeřnice. Všechno si zařizujeme sami, firmu jsme nechtěli. Pořád nevíme kde udělat dort a kde necháme dělat koláčky.Kytku asi necháme udělat v zahradnictví U Švestků. jo chtěla jsem se zaptat...jakou dobu před svatbou budete rozvážet koláčky a oznámení?
Profilova fotka
Ahojky,myslím že to oznamko by se mělo rozvažet nekdy měsic pred.Jinak se chystám do těch Lidic na ochutnávku kolačků.Máte už někdo rozmyslenou výzdobu na auta.Nevím jestli klasiku jako je panenka nebo neco jako je kytka,organza nebo nejaka šerpa.
ahojda holky:)) tak já plánuju dortík koupit ve Venezii nebo mi ho upeče kámoška - od Nedvědové mi dorty nikdy nechutnaly teda!!! =-) ale vypadají náramně to jo:-D nebo jsou dobré ohlasy na cukrárnu Panenka v Tuchlovicích:)
Profilova fotka
Kamaradka je vyučena cukrařka,tak se chce o vikendu pokusit o dort.Uvidim jak dopadne a jak bude vypadat.Kdyz se nepovede tak se poohlidnu po cukrarnach.
mě právě dorty u Nedvědové taky nechutnaly, byla jsme párkrát v té jejich kavárně, a s Dolce Vita nebo Veneziií se to nedá srovnat, přišly mi jakoby oschlé. Ale se svatebníma dortama nemám zkušenost, ani s ochutnávkou, ani jak jsou na tom s cenama jinde, vzhledem k tomu, že ho mít nebudeme, jsem to nezkoumala. Lenik, já mám taky šaty z Lidic a naprostá spokojenost se vším :-) Už mám tam odsud bižu, podprdu a boty, budu od nich brát i koláčky, kytky a výzdobu na auta i rautík. Oznámko ještě nemáme, o to se nám postará kamarádka z reklamky, a hudbu si zajistíme sami přes notebook( v hospodě mají repráky) a pak nám přijdou na kytárky, basu a harmoniku zahrát kamarádi - vodáci mých rodičů z hospody. Prstýnky máme ocelové ze Slaného. Gabi, tak si do Lidic na ten závoj zavolej. Jinak podle mě je mnohem hezčí mít obřad v zahradě než na radnici, tak zkus přítele ještě nějak oblomit :-)
Evi oznámko a koláčky rodině a nejbližším kamarádům tak měsíc před svatbou, zbytku pošleme oznámení mejlem. KOláčky pak budou až na rautu, výslužky, kartičky s pozváním na raut atd neřešíme.
Ahojda holky ;-) jestli vám můžu poradit, tak suprový dorty dělají v Praze na kulaťáku /nedělní cukrárna/ jsou nádherný a chutnají skvěle a ještě vám ho dovezou na místo hostiny. eva001 my jsme měli kytky od Švestků, byly hezké, ale docela předražené ]-( Kdyby jsem se vdávala znova /což nehrozí :-D :-D /, tak by jsem si je nechala dělat v Bellisu na hlavní třídě, jsou tam hrozně moc ochotný, dobře poradí a kytky od nich jsou nádherný :-D x-) Držím vám všem palce, ať zvládnete svatební přípravy bez nervů :-D :-D
Profilova fotka
mishmash:Já jen doufam že ho překecam aby byl ten obřad v té zámecké zahradě.Navíc jsem se doslechla že na radnici delaji nějakou rekonstrukci.A buh ví jak dlouho jim to potrvá,mohlo by až do mí svatby. ;-)
Díky holky za tipy-ještě to nějak promyslíme. Jinak právě na cukrárnu Panenka v Tuchlovicích jsem taky slyšela dobré ohlasy. Gabi - ze Zámecké zahrady jsou nádherné fotky-už se tam brali asi 3 moji kamarádi. Má to úplně jinou atmosféru, takže zkus ještě určitě na nastávajícího zapůsobit ;-)
gabi a proč to nechce venku? Vevnitř to můžete mít, když bude hnusně, ale pařit se za pěkného počasí v úřední budově.. :-| Evi, Dolce Vita a Venezie dělají taky svatební patrové dorty, nebo se poptej v salonu, odkud máš šaty, určitě mají nějaké kontakty a pak to porovnat cenově a vzhledově :-)
Profilova fotka
ja nevim kde to sebral mit obřad na radnici.Jak dlouho před svatbou bych si měla sjednat fotografa.
asi záleží jestli chceš hvězdu nebo obyčejného ;-) ale pokud máš svatbu za dva měsíce a kousek, tak bych rozhodně neotálela...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?