Nevěsty z Kladna 2009

ahoj holky, jste tu některá?
1
2
22
ahoj cácorko:o) já jsem taky Kladeňačka:o) ;-)
čauky, Ty už jsi tu ale dlouho, viď? Já jsem si pročítala diskuzi svatby Kladno 2008, tak jsem Tě tam zahlédla. No, svatba je až za dlouho, snad to rychle uteče, už se nemůžu dočkat:)
tak už tu máme založený i Kladno 09 jo?.)
no...a co? :-D
cacorka - já sem taky Kladeňačka neboj.)) co už máš naplánovanýho všechno co??.))
Profilova fotka
ahojky sice už jsem vdaná měsíc a kousek ale jsem také z Kladna,můžu se přidat?třeba poradit ;-)
ahojda.) přidat se můžeš to je jasná.) 8-)
Profilova fotka
a odkud jsi Luphen ;-) vím že z kladna ale odkud?a kde chcete mít svatbičku?
mury: ne, nemůzeš!! :-p :-p |-| :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-) x-) ca: jasně, jsem tu už dooooost dlouho:o))))) ;-) ;-) tak ukaž fotku, třeba se známe:o) x-) já jsem taky přemýšlela o založení Kladno 2009, ale pak jsem si řekla, že tu stejně nikdo nebude, tak ať si to založí někdo jiný:o))))) ale bylo by fajn, kdyby tu bylo hoooooooodně Kladeňaček případně Kaldeňáků, ale to pochybuji:O)) :-N
Profilova fotka
tak já jdu pryč no :-D :-p chtěla jsem jen pomoc nebo se jet tak někdy sejít a probrat něco co máme společného :-D vy to máte v plánu já to mám za sebou ;-( ;-( Verunko že se někdy sejdem i vy ostatní???? x-)
ahoj luphen, tak to jo, mě to zmátlo, když máš v profilu okres Praha. No naplánovaného mám jen datum a místo,a to ještě na radu kamarádky, myslela jsem, že když bude svatba v září, stačí si zamluvit místo na obřad v lednu, ale vyvedla mě z omylu, že prý rok dopředu. Tak jsem zkusmo zavolala na matriku a už měli docela plno, tak jsem hned blokla termín. Původně jsme chtěli v La parku, ale nakonec to bude zámecká zahrada. No a jinak se zatím tak koukám a sbírám tipy a rady co a jak :-)
mury: ale to víš, že tu buď kočičko moje :-x x-) jasně, že sejdeme...taky bych chtěla......:o) tak se tu pak nějak domluvíme, oťukáme a uvidíme, ju ;-) :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
cacorka-já to měla v zámecké a je to tam super mám tam odtud i fotky kdybys chtěla ;-) já vám tak závidím :-D veru my už se snad otukávat nemusíme :-o ale ráda poznám kladenacky co se chtějí vdávat :-D
tak koukám, že když už je tam plno, tak to mám co dělat:o( už musím...papa v pondělí:o)
ahoj murynko, no já se jen bojím, aby tam nebylo moc "čumilů" třeba s malými dětmi a tak..i když malé děti já jinak ráda, protože ta zahrada se asi úplně nezavře..a taky jestli se to všechno stihne za jednu hodinu (máme obřad v 12 a na 13 už je další nevěsta), paní na matrice říkala, že určitě ale stejně.. obřad, focení a tak, tak abych se nepotkala ve vchodu hned s druhou nevěstinkou:). Ale jinak myslím, že je to moc pěkné místo, fotky jsem viděla ilustrační kdesi na netu a vypadalo to moc pěkně.
Profilova fotka
cacorka-nám to naaprosto stačilo jak obřad tak focení se zvládlo na jedničku ;-) jsou tam moc krásné fotky já nemám ráda svytby v uzavených prostorech a okolní čumilové :-p ty tam nebyli byli tam jen lidé od nás takže mě to naštětsí vyšlo x-) odkud jsi?kde bydlíš?
jsem z Kladno - Rozdělov a tam taky bydlím. A můžu se prosím Tě zeptat, kde jste pak měli hostinu, jak dopředu je nutné to zamlouvat? Uvažujeme o Loretě, ale už jsem tam dlouho nebyla a úplně nejradši bych to měla v restauraci se zahradou, tak nás napadla ta naproti divadlu, ale nevím, zda tam mají se svatbou zkušenosti. Přítel navrhoval Gomé, ale ze salonků já mám husí kůži, tak to ne..dík
Profilova fotka
tak to jsi bydlela kousek ode mě ;-) já už ted na kladně nebydlím my jsem to měli ve zlatém selátku,vřele doporučuji sice tam není zahrada ale ta je někdy na škodu kdy všichni jsou na zahradě někdo ve vnitř to jsme nechtěli ]-( selátko jsme rezervovali v listopadu 07 svatba byla červen O8 ;-) a bylo to jen tak ¨tak super sál,bezvadné jídlo,apartmá s velkou vanou a celková cena za 50 lidí nás mile překvapila x-) kdyžtak písni do IP jméno třeba tě znám ;-)
aha, tak už jsem si všimla informací u alba:) -takže jste to měli v Selátku.
jj, pošlu. Dívala jsem se na fotky na rajčeti a já Tě od vidění neznám, ono Kladno je docela velké, ikdyž to někdy tak nevypadá:) Každopádně fotky vypadají krásně, v porovnání s tím La parkem, co mají na ukázku na webu, když vyjde počasí, nemá to chybu. S tou restaurací uvidíme, no, začneme testováním jídelníčků :-D Party pro kamarádya známé bude totiž někde jinde, takže v restauraci by byl jen rodinný oběd.
Profilova fotka
aha tak tu ju,my to měli tak že oběd byl tam a na 17 hod.přijela kapela a kamarádi a slavilo se do konce v selátku ;-) určitě to chce otestovat jídelníčky x-) stejně tyhle stránky jsou fajn poznáš nové lidičky a hlavně co mají společnou věc svatbu s milující osobou :-) vy spulu už s budoucím manželem bydlíte?a jak dlouho se znáte zda to chceš říct
jsme spolu 7,5 roku a bydlíme kousek od sebe, ale ještě ne spolu, to až zkraje příštího roku, až se to nějak dořeší, tak už se moc těším:) studovala jsem VŠ mimo Kladno, tak to se to pak všechno protáhne. Já běžím dom, tak písnu v pondělí, pěkný víkend všem 8-)
Profilova fotka
ahoooj ;-) také pěkný víkend
ahojda holky.)) noo tak já sem z Kladna ale už skoro rok žiju v Praze...jinak sem bydlela na Sítný kousek od Kulturáku.) zamluvenýho nemáme zatím nic...jen máme vybranej penzion kde se to všechno odehraje - už sme se tam byli i podívat a informovat - je to penzion v Malých Číčovicích - je to napůl mezi Kladnem a Prahou takže ani jedna strana si pak nemůže stěžovat že ti druzí to maj domů blíž.)) a obřad bych chtěla v kapličce která je v těch číčovicích..jen musím zjistit jestli tam dělají civilní obřady nebo jen pro věřící:) jinak s přítelem sme spolu rok a hnedle od začátku spolu žijeme... no asi sem podala vyčerpávající popis své situace.)))
Profilova fotka
luphen-to jsme na tom podobně svého manžu jsem si brala po roce a měsíci chození :-D po půl roce mě požádal o ruku x-) a bydlím s ním od začátku v domečku na vesnici poblíž Kladna ;-)
mury: tak to je taky dobrý.) to jste ještě rychlejší než my.) my až se budeme brát tak spolu budeme 2 roky.))
a v jaký vesnici??
tady to nějak umřelo koukám..
lup: ani Kladno 2008 nějak nežilo :-| :-N no uvidíme:o)) hele, mury by mohla taky přijet na sraz..nevadí, že není rok 2009 ne:o))))) :-D
Profilova fotka
hele Veru na jaký sraz?povídej :-D jsem z vesnice zvaná Dřetovice asi 12 km od Kladna x-)
1
2
22

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?