Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Víš tohle jde úplně mimo chápání, ty sny. Možná trochu ukazují, z čeho má člověk podvědomě strach, ale o tom, že bych si ušpnila šaty jsem ještě nikdy nepřemýšlela
Profilova fotka
možná že člověk nad tím moc přemýšlí a pak se to ukazuje všude, ve snech... hlavně ať je skutečnost perfektní
Profilova fotka
Holky ta psychika dělá s člověkem velké divy.A čím víc se na to myslí přes den, tím se to vrací v noci protože sny jsou neodtlumené zážitky ze dne..Ale někdy je to úplně šílený- týden jsem třeba měla v kuse noční můry.A nebo se mi stalo už kdysi, měla jsem hrozný sen, ve kterém jsem brečela a cítila velkou úzkost..A nějak jsem se probrala a u mě je zvykem, že pak jdu na záchod a někdy si čistím i zuby- je to proto, že mám hnusný pocit v puse.No a jak jsem si zase lehla, tak ten sen pokračoval!!! a tak jsem to ještě zopakovala..šla na záchod atd.. a znova.Nechápu, normálně se to stát nemůže, pokračuje sen jen do té doby, než se vzbudíš a jak jsi úplně probuzená už se ti zdá něco podobného, ale nikdy to nenavazuje na to, kde se to ukončí.. :-( Takže mě nějaká vyšší moc nechala ve snu trpět a bylo to něco strašného. :-(
Profilova fotka
Sny o svatbě jsem měla když jsme to vše začali rozjíždět - termín, šaty, prstýnky. Tak mě šaty ve snu nespadly, ale nemohla sem se do nich dostat, jindy mi zase byly krátký a koukaly mi nohy. Pak mi taky při nandavání upadl prstýnek a nemohli jsme ho najít. To sem se vždy vzbudila úplně zdeptaná. Já teda mám, jakmile mluvím o svatbě, pěkný křeče v bříšku. Fakt to šíleně všechno uteklo. A my měli přípravy jen od února a duben je tady. Jakmile bude tak 10dní do svatby, budu šílet úplně.
Profilova fotka
ale štěstí že jsou to jenom sny, kolikrát si tak oddechnu že to není skutečnost.
Profilova fotka
To já si ve skutečnosti oddychnu až po obřadě :-D
Profilova fotka
Ale aspoň jak je venku tak krásně, jsem za to ráda a snad povyleze ještě travička a půjdem fotit do přírody. ;-)
Profilova fotka
Zítra se má sice rapidně ochladit, ale už o víkendu má být sluníčko a 17 stupňů.
Profilova fotka
přitom je to takový krásný den a člověk bude rád že to bude mít za sebou
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, že se tak otepluje..Jen tak dál a slunečno. :-) Však už vytahuji blejzr a tím dávám najevo, že vítám jaro. :-)
Profilova fotka
Ale 17 stupňů- tolik snad nebylo ani v létě? :-N :-D Tak to už můžu vítat léto.
Profilova fotka
No, přesně tak jak říká popsi, pak si ještě budeme říkat, jak rády bychom to zase vrátily a chtěly si to vychutnat a užít znovu. Trochu bych to tu svatbu přirovnala k porodu, člověk se hodně měsíců těší a čím víc se to blíží, tím má víc obav a bojí se, ale přitom to chce mít už za sebou.
Článek se načítá
Profilova fotka
Popsi neboj- určo se nám oddychne jak bude obřad za nama, ale pak budem po svatbě smutnit, že jsme se tak stresovaly a neužily si ho naplno.Ale třeba to tak nebude a budem si ho vychutnávat a chtít, aby to neskončilo.Fakt nevím jak bude, ale je to adrenalinový sport- svatba- mi někdy připadá. :-D
Profilova fotka
no adrenalin to teda je, ale strašně se těším na tem týden předem, kdy budou přípravy v plném proudu, bude to takové vzrušující :-)
Profilova fotka
To teda jo, lepší než skákat s padákem a lézt po skále. :-D
Profilova fotka
tak to s tebou souhlasím, jen si to vůbec nedovedu představit
Holky ted už to máme za pár, tak se snažme zklidnit a usmívat se a :-D :-D :-D Přece to zvládly ostatní nevěsty, tak my taky. A je třeba počítat s tím, že ten den tak rychle uteče, že možná budeme zklamamé proc to netrvalo déle, když jsme se tak dlouho snažily s přípravami. A taky ne vždycky to výjde, tak jak si představujeme.
Profilova fotka
Ahoj je tu někdo? Dneska sem až moc brzo v práci a místo abych pracovala brouzdám po netu. Včera mě naštvala kosmetička, nejdřív si přijede z hor a má zlomenou nohu a včera mi oznámila, že na malování v sobotu se jí nevyplatí přijet (má jednu místnost u té mojí kadeřnice),ale jestli chcem, ať přijedem k ní domů. Já už takhle budu vystresovaná, abych Vše stihla a ještě se poženu po účesu nějakých ca20km, někam, kde to ani neznám. Byla fakt nepříjemná. Ale melírky od mojí kadeřnice dopadly moc hezky.
Profilova fotka
bred, já byla včera u kosmetičky. No úplná spokojenoust to taky není, ale už to nechci řešit. Trochu se domluvím na změně barvy stínů a jinak to snad bude OK. Co budeš dělat najdeš si někoho jiného?
Profilova fotka
Zkusím se poohlednout jindy, protože k ní domů fakt nejedu a hlavně ten její přístup mě dostal. Pak mám jednu známou, která mě líčila bratrovi na promoci a povedlo se jí to. Když neseženu profíka, tak mě namaluje ona. Ale chtěla sem to mít všechno hezky najednou. Učesat a hned namalovat a šup domů a pak už se jen oblékat.
Profilova fotka
taky jsem to tak chtěla, ale nakonec mám kadeřnici jinde jek kosmetičku. Snad se moc nezdržím na cestě a nebude velký provoz v Brně. Jinak se ti nedivím, že už ji nechceš. Ať si trhne, když je taková.
ahoj holky. to já jdu na zkoušku líčení v pondělí. Tak jsem zvědavá jak to dopadne
Profilova fotka
kal, kde máš fotku?
zen to nevím, ještě včera tam byla :-o Já jsem si toho vůbec nevšimla
Profilova fotka
No to je divný :-| Tak se vyfoť po té zkoušce ať se můžu pokochat :-)
zen určitě se vyfotím, ale bojím se že budu vypadat jak blbec Tobě to moc sluší :-)
Profilova fotka
Ahoj holčiny :-)
Ahoooj holky, tak včera už jsem zařídila kytky, další věc vyřízená huráááá 8-)
Profilova fotka
Cleo tak to je super, my jdem zítra je objednat. ;-)
ahoj leni Ahoj clea kytky chci zařídit dneska :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?