Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
kal, vy je myslím máte v rodině viď?
zen jasně, uvidíme co se zjistí na ultrazvuku, doufám, že nic hrozného :-x jasně máme, manželův táta je z jednovaječných dvojčat
Profilova fotka
ahoj holky, jak se porad mate? :-)
Profilova fotka
andy jako všežrout pořád mám hlad. :-D
jé ahoj andrejko, tak povídej, jak se daří. Já už jsem tě tu dlouho nevidělo. co miminko?
Profilova fotka
leni, zavidim ti, ze muzes takhle v klidu jist.. ale doufam,ze u me se to brzy taky zlepsi.. Hlad by byl ale chut neni vubec... porad se mi tak nejak ze vseho zveda zaludek, ale uz je to malinko lepsi.. ;-) Dneska jsem byla na prvnim ultrazvuku a videlala nase mimi... :-D Dokonce tam tak nejak poskakovalo.. :-N
andy to musel být nádherný pocit x-)
Profilova fotka
andy jůů no můžu dneska včera jsme lítala na wc pořád..uvidím co zítra. ;-)
Profilova fotka
marketko, ahoj, dari se fajn. Tedy snazim se vse brat tak jak to je... Mimi mi dava poradne zabrat a navic porad mame trictrvte domku v rekonstrukci, takze taky zadna sranda, ale vse se pomalu dava dohromady a je to mnohem lepsi... A co Ty a co u vas noveho?
Profilova fotka
marki, ani mi nemluv, slzy se mi hrnuly do oci a hned na to mimco zaclo poskakovat a ja se musela zacit smat.. :-D
andrejko, u nás zatím nic nového. Právě čekám na MS, která už mešká skoro 2 měsíce.....
Profilova fotka
andy.... x-) Taky se těším za 2 týdny jdu zase to bude krásný..budou jim bít už srdíčka. ;-( x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
marki, co se deje? Ze by treba mimi??? Co na to doktor? Ja letim 4.10. na tri tydny domu a tak se moc tesim.. A hlavne nasi to porad jeste nevi a tak to bude velke prekvapko.. ;-)
Profilova fotka
leni, bude to super... dnes jsem srdicko jen videla, ale pristi stredu bych mela jit na poslech srdicka, uz se nemuzu dockat... Uvidis sama az drobecky uvidis na vlastni oci jak se tam melou, jak srdicko tluce... Je to moc krasny a porad na to musim myslet.. x-)
andy já právě nevím, zkoušela jsem si TT a byl negativní. u pana doktora jsem byla, říkal, že vyčkáme. Budu se objednávat na Ultrazvuk, tak uvidíme co to bude. No to budou vaši určitě moc rádi x-)
Profilova fotka
andy x-) Moc se těším moc..To už bych měla mít fotečku.. x-)
holky to vám zavidím :-)
Profilova fotka
marki, budu drzet moooocccc palecky, aby testik nemel pravdu a opravdu tam mimi bylo... Kdy budes neco vedet? Leni, na fotecky koukam cely den.. :-D
andy no objednavát se budu až budou výsledky cytologie, tzn, 25.9.
Profilova fotka
marki, neboj taky se dockas.... ;-) Ja jsem byla bez antikoncepce skoro 8 mesicu, kdyz se zadarilo.. ;-)
no ale neměla jsi takový veliký zpoždění, já jsem 1/2 roku po vysazení
Profilova fotka
marki, to je pravda, moje nejdelsi bylo cca kolem 50 dnu...
Profilova fotka
a pak to prislo po vyvolavaci injekci..
no vidíš a já budu mít, teda jestli to nedostanu, v pondělí přesně 2 měsíce
Profilova fotka
a ani injekce nepomohla? Opravdu drzim MOC palecky a doufam,ze brzy nam tu napises jen same dobre zpravy...
Profilova fotka
andy, ahóóój :-) Gratuluji k mimískovi :-)
já jsem injekci nechtěla..... ani mě ji nenabízel Pro mě to není řešení
Profilova fotka
Ahoj Verko, dekuji... :-D A co u Tebe noveho? Marki, ja temto vecem az tak moc nerozumim a kdyz muj doktor prisel na to, ze tehotna nejsem, tak mi injekci dal a je pravda, ze pak uz jsem zadne dalsi problemy nemela a jen muj cyklus byl cca 35 dni, ale na to mi rekl, ze je vzdy lepsi,pokud je cyklus delsi nez kratsi...
Jasně, no já uvidím jak to všechno dopadne
Profilova fotka
andy, nic snažílkujeme :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?