Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Já myslím, že všechno bude v pohodě. A strach z něčeho nového a nepoznaného je pochopitelný! Já mám taky strach a to jsem měla menší praxi s dvěma synovcema. Ale s vlastním to bude jiné, ale doufám, že to bude v pořádku. Zvládly to jiné, tak to zvládneme taky!!!
Ahoj leniik, tak to taky moc gratuluju k dvojčátkům, to musí být super se to dozvědět :-) Tak držím palce, ať je vše ok.
Profilova fotka
niky děkuji moc jájsme teď už i trochu polekaná co bude. =-) Ale šťastná x-)
ahojte dubňačky :-)
Profilova fotka
ahoj kal x-)
Profilova fotka
ahoj Leni, tak co manžel na tu novinu?
Profilova fotka
Justi ještě nic dozví se až ve středu při zvláštní příležitosti, pak vám to napíšu jaké to bylo x-)
ahoj justi a leni
Profilova fotka
ahoj spoluvdavky :-)
ahoj zen tak jak je?
Profilova fotka
Dobře a u vás? :-)
u nás taky o.k. Co plánujete na večer?
Článek se načítá
Profilova fotka
kal, nic :-| Budu chvilku tady a pak půjdu kouknout na bednu a pak spát. Manžel šel na lepší a Milča kouká na pohádku.
zen tak to jsme na tom stejně....
Profilova fotka
Cha, tak to jsi mě pobavila :-D
Profilova fotka
Taky jsi slaměná vdova?
Profilova fotka
Mimochodem co zdrvíčko? Od svatby jsem se neptala =-)
no ještě ne, ale za hodinu už budu. Míša jde na volejbal. Zen jsi moc hodná, zdravíčko, snad doufám v pořádku. a co mimi?
Profilova fotka
Holky zdareček :-) Zen jsem pochytila že už máš doma net, tak to máš fajn :-D
Profilova fotka
zatím není :-| ale snažím se to brát v poho :-) co vy?
Profilova fotka
leniku, no mám. Pořád jsem doma skučela, že ho chci a byl mi přislíben na těhu. No a jednoho dne překvapení a už ho mám :-) Tak si užívám.
zen u mě je to asi trochu komplikovaný. Ted mám skoro 2 měsíce co jsem to nedostala. TT byl negativní tak nevím. půjdu na ultrazvuk, uvidíme jak to dopadne.
Profilova fotka
Holky držím vám.. vy víte jak..už brzo se dočkáte..taky jsem už nedoufala...Bude to x-) Moc vám to přeju.
Profilova fotka
kal, no takže taky žádné velké radosti. Věřím, že to nebude nic vážného a už jsi obědnaná? leni, díky :-) už jsem ti gratulovala na koníkovi, ale stejně je to krásný čekat dvojčičáky :-) :-)
Profilova fotka
zen jo je to krásné..ale taky už se bojím mám špatné zkušenosti z minula a pořád dneska doslova žeru to jsou návaly..hrůza. ;-) Kal však ty víš taky moc moc držím palečky.Zen už aby jste je měly v bříšku obě...Věřím že už to bude brzo.
zen já byla u doktora tento týden. Ptal se mě jestli mám nějaký příznaky, já říkala, že mě je občas blbě, ale to je tak vše. On řekl, že můžeme udělat test, ale já říkám to je zbytečný. 25. září bude výsledek cytologie a mám si zavolat pro výsledky a rovnou se objednat. Tak jsem zvědavá jak to dopadne. A to už mám 1/2 roku po vysazení
a lenikovi se splnil náš sen s manželem, taky chceme dvojčátka.
Profilova fotka
Kal...no já jsem chtěla jedno..náš sen se splnil až nad limit.Jsme se nějak moc rozmnožili..Teď mi teprve časem dochází jak to budu zvládat?...a se psem který bude v pubertě. ;-) Kal a neříkej hop dokud..ty dvojčata ještě můžou přijít aby jsi pak nechtěla jedno ..
dvojčátka bych si moc přála x-)
Profilova fotka
kal, no tak uvidíš. Ale neboj, dokážeme to obě. :-) Ikdyž mě by zatím stačilo jedno :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?