Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Já si nechala udělat všechny doklady najednou, abych tam nemusela běhat pořád... Zároveň jsem s tím měnila i trvalé bydliště, tak jsem to spláchla při jednom. Jen mě překvapilo, že když jsem si nechávala změnit techničák, tak jsem platila poplatek jak za změnu příjmení, tak i za změnu bydliště. A přitom s tím měli jednu práci a stálo je to jeden techničák. Nechají si zaplatit fakt za všechno!!! ]-( U jednoho účtu ještě nemám změněný jméno, ale budu si to už muset vyřídit. Jsem ostuda :-) Jejda, tak to máte velký zařizování, ale pak už to bude všechno jenom hezký a bez práce :-) Teda snad...
Profilova fotka
mně ještě zbývá katastr, finančák a pak takový ty kraviny jako katalog Otto atds, ale na to prdím. jinak to hodně důležitý mám, si teda myslím 8-)
Profilova fotka
No když tak pátrám v paměti, tak asi nemám vyřízenou ještě životku, kde mi to pořád posílají na starou adresu a jméno, ale nijak to neřeším. Chodí mi to k mamce, takže se to neztratí a ona to přežije, když mi tam přijde pošta :-D
Profilova fotka
Holky tak co nového se srazem, platí stále Praha?? :-)
já jsem pro...
Profilova fotka
Holky jsem těhotná x-)
Profilova fotka
Leni!!!! ;-( ;-( Brečím..Strašně jsi mě dojala moc moc ti to přeju po tom všem si to zasloužíš!! x-) Musí to být krásné.
Profilova fotka
eli... x-) moc moc děkuji jsi strašně hodná.Jak to vypadá s Martinem?..Je to už lepší?
Profilova fotka
tak co maminka leniik, jak je? a co Kira? x-)
Profilova fotka
Ahoj bred, dneska se mi trošku zvedá žaludek a nevypadá to moc dobře. :-p :-p :-D Jinak jsem se objednala na zítřek k Dr.Jsem ráda že už teď nechci nic riskovat.Snad už tam něco uvidí i když je to brzo. Kiruška jakoby to tušila, je teď hrozně hodňoučká nechá se objímat a leží se mnou a mě je špatně. :-S Tak s touto nevolností ani nemůžu chodit do práce.Nedá se to.Tam musím být v plném nasazení.A to tak nějak nejde, nevím jak to bude dál snad se to zlepší.
Profilova fotka
Leni, tak to moc gratuluji!!!! A hlavně ať je všechno v pořádku!!!!
Profilova fotka
Zany ahojky moc moc díky. x-) A jak se cítíš ty?
Článek se načítá
Profilova fotka
Já se cítím fajn. Prcek pěkně kope a někdy to jsou fakt veletoče :-) Dokonce se mi už hýbe i bříško když kope. Přijde mi to k smíchu ;-) A už máte vybraná jména? Vím, že je to brzy, ale my to měli vybráno celkem hned :-)
Profilova fotka
čekááááááááááááááááám dvojčata!!! :-D ;-( ;-( x-) x-)
Leni, to je úžasný, já čekala, kdy se tu dneska někde objevíš a řekneš jaks dopadla,moooooooc ti to přeju... :-D
Leni, gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
leniik už jsem psala do snažilek, ale i tady Ti musím popřát Vše nej nej :-N
Profilova fotka
leniku, no tak to je síla :-) Ty jo dvojčátka :-) Gratuluji :-) :-)
Profilova fotka
holky moc moc děkuju moc jste hodný. x-) Já teprve teď nad tím uvažuji co bude dál?Tohle by mě ani ve snu nenapadlo..
Profilova fotka
leni, no musí to být velké překvapení :-)
Profilova fotka
Zen větší jsme snad nezažila a souhlasím s tím co psala tenkrát alcatko že tohle se vůbec z emocí ze svatby nedá srovnat tohle mě málem položilo a ani jsme nevěděla čí jsem.Je to nádhera a přeji to všem snažilkám, i když stačí jedno mimi nemusí být hned 2.I mě by stačilo, ale tak je ta radost dvojnásobná. x-)
Profilova fotka
leni, vy máte dvojčátka v rodině?
Profilova fotka
Leni, gratuluji, můj brácha teď bude, co nevidět táta dvojčátek taky, tak Ti poreferuju, co a jak... :-D
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale konečně zbylo trochu času tak jsem tady šla kouknout. a Leni musím Ti moooooooooooooooooc pogratulovat ke dvojčátkům ;-)
Profilova fotka
jinak zdravím všechny dubňovačky a Leniiikuuu, je to úúúúžasssnáá zpráva :-N
Profilova fotka
Holky děkuji, manžel je má v rodině dvojčátka. ;-) Justi no to jo to mě zajímá všechno už teď budu asi hodně číst knížky o výchově a tak..Cleo ahooj už jsme tě tu dlouho neviděla.Jak se máš?
Profilova fotka
Tedy těch těhulinek dubniček už je. No tak snažilky šup do práce ;-) No já taky nebojte. :-)
Ahojky, mám se dobře. Nic nového u nás není. Ale měla jsem velkou zkoušku ve škole, tak jsem studovala a studovala, do toho jsem chodila vylítávat psy, takže moc času nebylo, ale zkoušku už mám za sebou a tak snad bude i více času. Leni vážně je to super novinka, po té době co jsem tu nebyla. To je nádhera :-)
Profilova fotka
Leni, teď jsem to četla na Modrém koníkovi, takže ode mě letí velká gratulace!!! Ani nevím jak bych reagovala, kdyby mi řekli, že čekáme dvojčata. My je máme z mamčiny strany hned dvakrát :-) Myslím, že až budeme chtít druhý, tak to budou dvojčata a ze dvou dětí budou rázem 3 :-) :-) :-)
Profilova fotka
Zany :-N Já taky chtěla jedno, ale nějak jsme to asi pojali ve velkém :-D Zany trošku mám obavy co bude ale snad to zvládnu. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?