Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Na svatebce jsme nebyli, protože jsme si skoro celou svatbu platili sami, v novém zaměstnání jsem čerstvě (čtvrtý měsíc a již manžel má teď velkou zakázku, takže má šibeniční termín...), jinak po svatbě nic nového, jen mu říkám manžo.... ;-) ne, je to pěkný...ale v práci mně stejně říkaj slečno...i šéf...no, on si to nějak plete, ale je milej.... ;-) Jo, a mimi? bydlíme v malém bytě, až tohle vyřešíme, tak proč ne...i když mám teď nevlastního synka o dva roky staršího, než jsem já..... :-D neboj, jsem na něj hodná.... Co Ty? :-N
Profilova fotka
Ty jo, máš to pestrý a nenudíte se. U mě nic nového, stále stejná práce, dovolená byla na týden v červnu v krkonoších a tuto sobotu jedeme na týden na další týdenní dovolenou do Mariánek - to se už moc těším. Miluju to tam. No a na mimču už pracujeme, zatím ale bez úspěchu :-(
Profilova fotka
Vždyť se taky máš! Já už jsem dovolenou neměla dva roky...vždycky jsem se po třičtvrtě roce rozhodla změnit zaměstnání...no, tak tady musím zakotvit...., pořád jsem hledala něco lepšího...ale, už to nebudu přehánět... Neboj, mimi se povede, ani nebudeš vědět jak...u nás by to pak neměl být problém, já jsem ze tří dětí a můj manža ze čtyř..... ;-) jak dlouho se snažíte?
Profilova fotka
Myslím, že nehraje roli to, z kolika jste byli dětí. Dělá mi starost už můj věk (30) a taky že jsem dost silná. Snažíme se krátce teprve od půlky června a moc by jsme si to oba přáli.
Profilova fotka
to já jsem si spíš dělala srandu, jako, že máme být pokom plodní ;-) myslím si, že to chce delší dobu, zvlášť, pokud jsi brala prášky ;-)
Profilova fotka
No snad máš pravdu, hodně se tím oba zabýváme, což by se nemělo. Snad se na té dovolené trochu uvolníme ;-) . justino, kolik ti je let ?
Profilova fotka
Mně? 21.... :-)
Profilova fotka
Tak to jsi ještě hodně mladá . Musím končit a věnovat se na 100% práci, nějak se mi tu to nakupilo. Měj se hezky
Profilova fotka
Ahoj, já taky....tak zase někdy ;-)
Profilova fotka
No holky tak jsem přečetla o čem jste si povídaly ;-) Justi ono nehraje roli z kolika dětí jste, můžeš mít problémy s čímkoliv a někdy se na to ani nepřijde jaká je příčina, ale tím tě nechci strašit. Já jsem ze 3 dětí a manžel taky, no a vidíš, jednou jsem o mimi přišla, to jsem otěhotněla hned a teď se snažíme od dubna a taky nic.Jen se na to snažím nemyslet a doufám, že to přijde.Takže o věku to není, mě je 21, manžovi 25.Teoreticky by to mělo jít hned, ale hraje v tom více faktorů co to ovlivní, jak říkala ivuš, váha, hormonální problémy, nedochází k ovu a ani to nepoznáš, je toho moc.V dnešní době otěhotnět hned je zázrak.
Profilova fotka
Ahoj Leniku, máš svatou pravdu.
Profilova fotka
ahoj leniku, tak jsem koukala na ten Váš budoucí přírůstek. Máš pravdu, že Tě aspoň donutí zvednout se od PC a jít ven. My máme dva labrouškové a někdy je to fakt náročný, ale nebýt jich, tak se pořád válím 8-( budete mít holku nebo kluka?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, Bred budem mít holku a už jsem včera vybrala jméno Kira x-) No myslela jsem nejdřív, že to je kluk a moc se mi líbilo Falko.
Profilova fotka
ahoj holky, jak se dari "dubnacky"? :-D
Profilova fotka
omlouvam se, ze nemam fotku, ale dala jsem ji pryc, protoze nechci, aby se nekdo ze znamych ci rodiny dozvedel, ze jsme se snazili o mimco a taky, ze se povedlo.. ;-) tedy nechci to zakriknout, jsme na zacatku... ;-)
Profilova fotka
jej, tak uz tu nikdo neni... :-( Zkusim se sem podivat pozdeji. tak se zatim mejte krasne. :-D
Profilova fotka
Andy i když to nechci zakřiknout, tak k tobě letí obrovská gratulace, tichounce, ať to je pravda a nezakřiknu to.Musíš být moc šťastná. x-) Taky budem mít miminko, ale od pejska. :-D
Profilova fotka
leni, dekuji.. ;-) Pejsek je taky super... a hlavne pry velmi dobra priprava pred miminkem.. ;-)
ahojte holčiny, přeji vám hezké odpoledne :-)
Profilova fotka
ahoj kal, jak se mas takhle v utery odpoledne? ;-)
Profilova fotka
Kal ahojky.Andy no to ano, teď psí miminko a kdo ví, třeba zanedlouho i miminko naše. x-) Andy to se vám ale povedlo hodně brzy. ;-) To je super.
Profilova fotka
leni, moc vam to preji... ;-) Vlastne se nam to povedlo na poprve.. :-N
Andy a vsechny ostatni holky srdecne zdravim. Andy, take jsem dubnacka, meli jsme sice jen svatebni hostinu (vdavala jsem se uz v zari v Malajsii), ale stejne jsem vsechny pripravy prozivala s "dubnackami". Ja uz jsem v 20 tydnu, takze blahopreji k novemu prirustku, je skvele, ze se zadarilo tak brzy, nam take skoro napoprve....A jak se jinak mate holciny? Jinak Leni blahopreji k novemu psimu miminku, urcite mas spousty starosti... No koukam, ze tu celkem uspesne rozsirujeme nase rady. Holky mejte se krasne. ;-)
ahojte holčiny dáši tak to je super, že jste s miminkem v pořádku. Moc vám to přeji. :-) Tak jak prožíváš těhotenství?
Ahoj Kal, zatim je vse v poradku, dokonce mi ani jednou nebylo spatne. Pomalu, ale jiste, se zacinam zakulacovat, je to docela legrace, ale zatim me lide sednout nepousteji, spise si vsichni mysli, ze jsem nejak vyrazne pribrala... :-( No, ale me to nevadi, je to vsechno zatim fajn, pristi tyden mam "velky" ultrazvuk, kde bych se mozna mela dozvedet i pohlavi mimiska. Asi nevydrzim a necham si to rici, jen mam pak ale strach, ze to zase kazdemu vyklopim. No, s tatinkem jsme se jeste uplne nerozhodli. Jinak jsem ted porad v Cechach, litam na stavbu, nebot prestavujeme ve velkem bytik, ktery jsme koupili, takze se rozhodne nenudim. Uz se ale tesim zpet do KL do tepla a hlavne na manzela, ktereho jsem ted za ty dva mesice co tu jsem videla jen asi 10 dni, kdy tu byl na dovolene. Jinak jsem ted novy PM (Project Manager) na te nasi stavbe, uz se orientuji ve vsech stavebnich zakonech a klickach. Je to hruza, ale nejak se tim prokousavam. Mej se krasne.
Profilova fotka
ahoj holky :-N lenik jméno jsi vybrala moc hezký. Ono není vybrat jméno pro pejska a co pak pro mimčo, aspoň máme průpravu. MUsíš nám pak psát jak pejsan roste a co Ti kde roztrhal :-N I přes to zlobení je to fajn mít pejsana. A kdy si ho odvezete?
Profilova fotka
Ahoj holky.Bred tak to vypadá, že si ji vyzvednem už o víkendu.Dneska už začnem v bytečku dělat nějaký úpravy v síni a kuchyni.Ale i tak vím, že bude vše rozkousané a roztrhané. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně jsem sem po dloihé době zase zavítala a koukám co je tu novinek :-) Všem k přírustkům (ať mimískům a nebo pejsáčkům :-) ) gratuluji!!! Se srazíkem nevím nevím, protože mě teď jakákoliv delší trasa docela zmáhá a jsem ráda, když dojedu na nákup... Pořád bych jen spala, ale to je možná tím počasím... V sobotu jsem v klidu ležela na sedačce a měla jsem ruce na bříšku a cítila jsem první pohyby! :-D Ze začátku mi to přišlo zvláštní a byl to pocit jako když mi pod rukou projede bublina :-D Takže to teď pravidelně zkoumám, ale zdá se, že máme lenocha 8-) A tím, že jsem pohyby cítila docela brzy, tak mi šoupli termín porodu na 30.12. Ale kdo ví jak to bude...
Profilova fotka
ahoj holky, pridavam se ke gratulacim a drzim vsem pesticky a preju hodne zdravicka :o) my zas pomalinku budujeme, teda budujeme, nechavama fladrovat lakyrnikem dvere, takze zase maly kousek bude hezci.. :o) mam z toho radost v zari mame v planu dovolenou, ale zatim je vsechno na vahach kam pojedeme, ted behem 14 dnu kupujeme nove-starsi auto od kamarada a jeste nemame prodane to stare, doufam, ze se to proda, kamarad nepospicha na prasule, ale budeme mit klid kdyz se to vyridi.... zitra si jdu pro ridicak s novym jmenem... brzo co :o) taky na me ta pani koukala, jak to ze sem tam tak pozde.... po pravde je toho vic co jeste nemam prejmenovany.... nozicky to nema.... ze :o), aby to uteklo....
Profilova fotka
tak já mám nový řidičák asi tak měsíc, nějak sem neměla čas a chuť a ještě je pár věcí, které nemám na nové jméno, ale máš pravdu luciass, neutečou:::)))))¨nám včera zedníci dělali v baráčku nové podlahy a tak 14dní tam nebudou a pak prý tak 3týdny a budou mít hotovo. tak teď lítáme a sháníme obklady, dlažbu, dveře atd. docela namáhavý. :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?