Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Tak se hlašte ať to můžeme naplánovat. :-)
Profilova fotka
Čím víc se nás sejde tím líp. :-) Kal ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak já bych se ráda taky sešla, ale jak to tak vypadá jsme docela káäždá z jinýho kouta. Já mám třeba dobře dostupnou Prahu, ale zase tam žádný hospůdky vyzkoušený nemám. Když tam jedu tak akorát na nákup.
Profilova fotka
Ahoj bred, je fakt, že Praha by byla universální, ale sama za sebe přiznám, že se tam moc nevyznám a právě o dobrých hospůdkách či restauracích vůbec nevím, to by nám holky Pražačky mohly poradit. :-)
Profilova fotka
Ahoj dubňačky, jsem ráda, že tu to zas ožilo. Sraz je krásný nápad, ale dostupnější od nás ze severu by byla taky ta Praha, dál bych si asi netroufla :-(
Profilova fotka
Ivus, tak to vypadá na Prahu a vyzná se tam někdo dobře? Já teda ne, ale není to problém oradím si všude, jely bychom s kalerat třeba pendolinem :-) Snad bychom dorazily :-D ;-)
Profilova fotka
No v tom bude u mě taky problém, Prahu moc neznám, kromě těch nejvýznamějších památek :-( . Taky by mě zajímalo kdy, by jste zhruba chtěly to setkání udělat.
Profilova fotka
to jo dobrý nápad, ale vidím to spíše na tu Prahu.....já se těším :-x :-x
Profilova fotka
Holky no to nevím, koncem srpna, začátkem září?Protože teď máme ještě čas dovolených tak aby nás tam bylo co nejvíc. :-) V Praze problém nevidím, už jsem psala kalerat, my bychom přijely vlakem.Sešly se na nějakém známém místě kam trefíme každá, jinak vzít mapu a naplánovat harmonogram kam by se dalo jít co podniknout.Od holek z Prahy získat info na dobrou hospůdku, či nějakou pizzérku a podobně, kam bychom zašly na oběd.Čas to naplánovat určitě bude, to zmáknem ne?Taky se těším!! x-)
Profilova fotka
Jo, taky bych to viděla na to září...a vezmeme sebou manži, nebo to bude bez nich?
Profilova fotka
No nevím, jestli by ten můj se mnou jel, asi spíš ne :-(
Profilova fotka
Holky to bude dámská jízda. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Leniku, to bude nejlepší ;-)
Profilova fotka
Jako řekněte si, aby se mě pak každý neptal, kde ho máš, vy se jako už hádáte... 8-) tak abych předešla drbům.... :-N
Profilova fotka
Neboj justi, jen to plánujem jako oddech od manžílků a dámskou jízdu, taky si to my holky zasloužíme a chlapy by to nebavilo, toho mýho určitě ne. :-D
Profilova fotka
No, ten můj chudák už si se mnou muzel zvyknout na hodně věcí....no, ale holky, s tím srazem je to dobrý nápad, to bude jííízdááááá, vááůůůůů!!!! :-N
Profilova fotka
Bude to fajn, protože na beremese už jako delší dobu vdané není moc možností si poklábosit . Lepší to už je na modrém koníkovi, kde se také často vyskytuju.
Profilova fotka
No, to jo...na Modrým Koníku nemám co psát...tak si to alespoň všechno řeknem na srazu...
Profilova fotka
Já na koníka chodím sem tam, ale jsem víc navyklá tady tak se tu stále zdržuji, no a teď místo miminka budu od příštího týdne mít štěňátko. x-)
Profilova fotka
a jakou rasu ??
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Ivuš je to 8 týdenní labradorský retrívr
Profilova fotka
Tak labradora, ale toho v bílém provedení má moje kolegyně v práci. Tak to tě čeká hodně radostí :-D
Profilova fotka
:-D to jo ;-)
Profilova fotka
Ono to je docela dobré, že se aspoň člověk nesoustředí na něco určitého a má trochu odreagování.
Profilova fotka
Přesně a navíc ho pejsek donutí nebýt líná a sedět u pc, ale hejbat se. :-D Prostě motivace, už si neřeknu nechce se mi, ale pes bude chtít ven tak se půjde.
Profilova fotka
Já se přemluvila, že budu od září chodit na aerobik, už jsem tam dřív chodila, ale teď bych se do toho potřebovala více obout :-D . Potřebuju nutně zhubnout. Jenže to je na dlouhé téma ........ :-(
Profilova fotka
Pejsci jsou dokonalí...taky mám jednoho doma, ale u rodičů, je to třicetikilová radost.... :-D vždycky někam vleze a všechno sežere :-D děda jednou položil knedlíčkovou polévku na zem v kuchyňi a on sežral všechny knedlíčky pro 12 lidí... :-N šikula...
Profilova fotka
Justinno, děláš mi chutě, knedlíčky mám ráda i já :-D
Profilova fotka
No to jo, ale hádám, že pět kilo bys jich na posezení nezblafla....no, jo Dasti, chtěl, aby páníčkové jedli zdravě a měli jen ten vývar....on to s námi myslí dobře.... ;-)
Profilova fotka
5 kilo určitě ne :-) .Jak se Vám daří po svatbě ? Byli jste na nějaké svatební cestě ? Plánujete rodinu ?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?