Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
toí jsem ráda, že aspoŇ trošku se to tady opět rozjíždí. Já se v manželství cítím skvěle a toužím po mimču. Ale jak už sem někde tady psala, náš domeček prochází rekonstrukcí, bydlíme teď u mých rodičů, tak na mimčo bude zaděláno až v našem "novém" domečku. Jinak obíhání úřadů a instituc ohledně jména mě ničí. Hlavně ještě nemám občanku a to jsme si jí nechávali dělat hned po svatbě. Na jméno už jsme si zvykla,jen ten podpis ještě nepíšu tak lehce, ale to chce čas. A co u Vás holky nového?
Profilova fotka
Ahoj dubňovačky!!!!!Zrovna tuhle jsem chtěla napsat, jak pak se mají vdané paní...tak jste začaly... No, u mě taky stále stejné (hezké)...a pro občanku si jdu příští týden...jméno mi občas ujede, ale za dvacet let se to zlomí... ;-)
Profilova fotka
Bred no já na občanku taky čekám, už je to 14 dní co jsme ji byli vyřídit, nicméně nám řekli, že bude do měsíce, tak to zkusíme už teď třeba bude..Ať můžem volit! :-D Ahoj justi :-)
Profilova fotka
čus jmenovkyně :-D no, tak slyším, že se Ti daří dobře a tak to má byť...A co jinak??Manžel nezlobí?? :-N
Profilova fotka
Sem tam pozlobí, ale jako správná manželka to ukočíruju :-D No zrovinka v pátek mají pánskou jízdu a jdou na káry celá jejich klučičí firma + šéfové.Ovšem pánská - bez manželek a přítelkyň. 8-( Takže zase nic. Dřív jsme rok co rok chodili hrávat všichni kuželky a bylo fajn.A teď bez bab. :-S :-D :-D Tak si udělám náhradní program asi.Nějaký filmy na dvd a tak..Nebo někam půjdu s kamarádkou.
Profilova fotka
kal: kde máš svatební album??? jsem nějaká zmatená. leniik: jasně, někam vyraž taky a udělej si hezkou dámskou jízdu, třeba ve dvou, ale i to může být fajn. Ale od těch chlapů to není vůbec hezké, že jízda bez bab x-)
Profilova fotka
Bred kal ho smazala, protože jí tam pořád psaly holky urážky.Ale možná by ho zase mhla založit, protože teď už je to trošku vylepšené a o něčem jiném, takže negace by se smazaly.Ale kal chtěla album dát jinam, tak nevím jestli už ho dala, ale asi zatím ne.Zkusíme ji přemluvit, ať ho sem dá. ;-)
Profilova fotka
já jsem ho taky nechala....a taky jsem neměla jen kladné reakce... :-)
Profilova fotka
Však právě.Já tam měla asi 4 a pomazala jsem to a je klid, anonymy neřeším.Ale ne každý to prostě snese. :-( Takže v tom se kal nedivím.
Profilova fotka
ahojda holky, copak resite?
Profilova fotka
Ahoj selu, řešíme smazání alba kalerat. :-)
Profilova fotka
aha, tak to jo. to Kal chápu, ale mohla by ho tam zase dát. Já prostě nepochopím, proč někomu dělá dobře, když někoho uráží. ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Já taky ne, ale prostě jsou takový typy. :-S Mě už je takových jen líto a směju se nad tou závistí..Protože toto většinou napíší zakomplexované holčičky. ;-)
Profilova fotka
hele, já jsem album smazala dvakrát a pak jsem se nas....a řekla jsem si, že se nemám za co stydět a vykašlala se na to...ať si každý zamete před svým prahem... 8-(
justinna: teda, nakoukla jsem do alba a ty šatičky jsou moc pěkný, krásně vypracovaný, jsi moc šikovná. To bych teda nezvládla ani náhodou.
Profilova fotka
Niky, díky, těší mě Tvá pochvala. Jen mě mrzelo, že mi lidi psali, že ty šaty jsou ošklivý a tak...člověk nad tím strávil tolik času a když ti pak někdo napíše,jak příšerné jsou, tak to nepotěší.. Takže děkuji a doufám, že se Ti v manželství daří...jak jinak...že jo...? ;-)
Profilova fotka
Taky jsem jí to říkala, že je šikovná. :-)
Profilova fotka
Ty šaty jsem přímo nešila, jen navrhovala, ale na šití jsem se taky trošku podílela...nevěsta by si totiž sama šít šaty neměla...taková pověra... :-)
Profilova fotka
jak se daří Leniik1? :-)
Já myslím, že jsou krásný i ta barva je sice netradiční, ale Tobě moc sluší, působí něžně. Jinak v manželství se daří :-) ne vážně, je to fajn, pro nás moc velká změna nebyla, protože už jsme spolu bydleli, tak teď mám akorát trochu chaos v tom, jak se kde představit nebo podepsat, protože ještě nemám všude změněný jméno:-)
Profilova fotka
Justi mě se daří moc dobře, jen jsem v poslední době hrozně unavená a to permanentně. :-)
Profilova fotka
Niky: Děkuji za pochvalu, ale hlavní bude, jak nám to spolu půjde..ale na ten náš den vzpomínáme stále, vždycky si večer otevřeme album a hledíme na fotky.. tak to jsem ráda, že se Vám holky v manželství daří dobře, Leniik1, nejsi těhotná? únava je taky příznakem...
Profilova fotka
Nevím, možný to je. x-) Ale nemyslím..Ale fakt jsem jak tělo bez duše, pořád unavená.Ale třeba mi chybí vitamíny. :-S
Profilova fotka
No, tak....musíš si koupit tubičku a papat vitamíny a pak budeš k nezastavení a manžel nebude mít žádné bílkoviny...
Profilova fotka
Teda spíš duše bez těla. :-D
Holky svatební album zde nemám a mít nebudu. Nemíním mít pod mýma svatebníma fotkama hnusný gratulace. Byl to moc krásný den a nenechám si ho nějakýma slepicema zkazit ]-(
Profilova fotka
Kal ale teď už se to maže jen na to někdo klikne a admin to hned vymaže.Takže je to mnohem lepší.Hlasuji za to mít to tu, pokud někdo něco napíše admin to smaže.Pač už jsem na tvoje fotečky taky zvědavá viděla jsem jen asi 5 vzorků. :-(
Profilova fotka
Jo, Leniiku máš pravdu, hnusné gratulace přece nemůžeš brát vážně...to, že se člověk nelíbí každému je normální, tady nejsme na soutěží Miss, ale podporujeme se navzájem v tak závažné věci...jako je manželství...svatba a všechno kolem.... :-D
Profilova fotka
Tak holky!!!!Dubňačky!!!nevymřely jste???
Profilova fotka
haloo je tu někde Leniik1???Sháním ji. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?