Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Ahoj všechny! Právě jsem dala pár foteček do svého přípravného alba z Ženuščiny svatby - koukněte!!!
Jé honzi, ty jsi teda rychlá. Moc jí to slušela, akorát to blbý počasí je k vzteku. Ale svatbu jí to určitě nezkazí :-)
Profilova fotka
Holcicky, tak uz to mate za sebou :-) Doufam, ze se vsem nevestinkam vydarila svatba podle jejich predstav, ze se nic nepokazilo a byl to pro vas nadherny den.A ze prselo, z toho si nic nedelejte, prselo vam stesticko :-) Preji vam vsem krasny a pohodovy zivot po boku svych manzelu a brzy nekaje ty deticky.A sup sem s foteckama :-) Jeste jednou, HODNE STESTI :-)
Honzi, děkujeme! Fotečky jou pěkné, moc jí to slušelo!! Už se moc těším na Leniika, jak jí to vyšlo, doufám, že to měla vše bez komplikací |-|
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím dnes všechny první den jako vdaná paní :-) , sice nám včera pršelo celý den štěstí, ale byl to moc krásný den nabitý už od rána zážitky, stresem, ale přesto nádherný. Byli jsme absolutně se vším spokojeni, nebylo nic, co by nás rozčílilo kromě samotného předsvatebního stresu. Dnes už jsme oba klidní, ale přesto bych si to ráda zopakovala. Obřad proběhl v nádherném duchu, stejně tak hostina. Budu se snažit co nejdříve dodat pár fotek.
Profilova fotka
ahoj holky mladé paní :o) bylo to tak úžasný a krásný a tak straně to uteklo......, ale je na co vzpomínat :o), jsme strašně šťastní, nám všem napršelo takového štěstí :o)........ dala jsem do alba pár foteček, přeju všem novomanželům hodně štěstí, lásky, porozumění, a aby ten manželský život byl tak nádherný, jako byl ten svatební den :o)
Profilova fotka
Gratuluji, mladá paní. Vítám Tě mezi námi ostatními vdanými paničkami :-D Hlavně hodně štěstíčka a lásky.
Profilova fotka
děkujeme, budeme se fakt snažit :o), ted je takovy stav klidu a beztize :o), jeste aby ne..... posledni půl rok se zil jen svatbou a pripravama a ted je tak zvlasti klid :o)
Profilova fotka
Ahojky,také jsem už vdaná paní,ale nám pršelo štěstí brzo ráno a potom navečer a mezi tím, kdy to bylo nejdůležitější se počasí umoudřilo. Vše proběhlo v klidu a v pohodě, nervozní jsem byla jen trošičku a to po cestě na obřad jinak vůbec:-) Prostě vše perfektní!!!!! :-D
Holky, blahopřeji všem! Tady to štěstím jenom září, super! 8-) Přeji všem krásný život a spokojenost! ;-)
Holky já všem moc gratuluji a doufám, že jste si to pořádně užili x-)
Profilova fotka
ahoj jasna paka ze uzili a hlavne v tom pokracujem..... v tom uzivani :o) ted jdem na carodejnice, doufam, ze novomanzelky budou upaleni uchraneny :o)
Článek se načítá
my jsme si taky skvěle užívali na krátké svatební cestě x-)
Profilova fotka
leniik1: koukám, že jsi v pátek nestíhala stejně jako, já chtěla ještě povysávat a tak jsem jančila, že sjem si ukopla prst na noze a ještě v ten pátek byla na chíře, není to zlomený, ale bolí to jako prase.. :-| no ale svatební den jsem jakš takš přežila bez bolesti.. dokonce jsem tancovala jako divá.. :-D
Holky my jsme taky v ten pátek absolutně nestíhali, do postele jsem se dostala až o půl 11 :-)
Dubnovy nevestinky, sice mezi vas nepatrim, ale preji Vam mnoho lasky a stesti:-) Proste milujte se a mnozte se ;-)
Ahoj holky dubnove i kvetnove :-) Prave jsme se s muzem vratili z dovolene, bylo to uzasne.. Svatba byla 15.4. a hned jak budu mit chvilku casu, dam do alba nejake fotecky.. Vsem jeste preju hodne stesticka a lasky do dalsi etapy zivota!!
Profilova fotka
Novomanželka Lenka Zedková zdraví holčiny x-)
Ahoj, ja jsem taky uz novomanzelka :-) Bylo to tak krasne, klidne bych si to dala jeste jednou :-D
Profilova fotka
To nám napršelo štěstíčka až do důchodu :-D Jak to bylo u tebe? Já byla celý obřad i dopoledne šíleně nervózní a při gratulacích tekly slzy proudem bylo to tak dojemné a krásné.Jako v pohádce, všichni říkali, že vypadám jak princezna s těma šatama jsem se tak cítila. :-) A té zábavy co bylo na hostině- běhala jsem při únosu se svědkyní z hospody do hospody se zvednutou sukní v botaskách při dešti přes kaluže to už nikdy nezažiju jak ti lidi koukali!!To bylo jen jedno z mála věcí co nám připravili, tolik zábavy- všem moc díky.Byli šikovní.A to co nám připravili kolem půlnoci jak nám zpívali všichni v kruhu láska, láska, odhal svoj závoj pestrý..elán..no mi tančili uprostřed bylo to jako ve snu.Kouzelné. x-)
Profilova fotka
Já bych se takto vdávala týden v kuse a to nevidíte jak nám vyzdobily holky koupelnu celá je posetá srdíčky po zdi nalepená papírová srdíčka vonné tyčinky a pěna do koupele láhev sektu v umyvadle na vychlazení..To bylo překvapení. x-)
Já bych si to taky hned zopakovala :-) Holky vlastně teď už jsme všichni z dubna mladé paní x-)
Holky moje, vsem vam moc gratuluji. Vsechno se nam povedlo a uz se moc tesim na vsechny fotecky a skvele zazitky vsech. Takze mlade pani, ted uz jen nas cekaji sama pozitiva... a nejake to miminko ci dve... :-D Vsem hodne stesti!!!!!
Profilova fotka
Taky jsme si včera teď už s manželem říkali, že bych si to s chutí zopakovala, holky docela mi je dost líto, že ty vypůjčené svatební šaty musíme zítra vrátit, prostě mě už k nim váží vzpomínky a nechce se mi je vrátit.
jojo, taky bych si ty saticky nechala... Vubec se mi nechcou vracet ;-) Byl to krásný den a vydaril se na 1 s *. Nervozni jsem byla tesne pred obradem, když jsem videla kolik Nám prislo lidi popřát. A hostina byla taky super a tancilo se a pilo.... paráda. Zrovna se kochám pohledem na všechny kytičky, které jsem dostala a užívám si to. A taky pořás premýšlíme co si koupíme za vybrané penízky.. Bože, to jsou krásné starosti 8-)
Profilova fotka
Všem novomanželkám gratuluju!!! Štěstí vám napršelo na sto let dopředu, tak doufám, že už vaše manželství bude pořád bez mráčku!!! :-) Pro ty, které to přehlídly - byla jsem na svatbě Ženušky a pár (nekvalitních :-N ) fotek můžete vidět v mém přípravném albu. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně už sem tady, ale do práce se mi fakt nechtělo. Svatba proběhla nádherně a to co zažívám teď he ještě hezčí. Opavdu jsem moc šťastná. Fotečky dodám buď dnes odpol. nbo zítra. Máme jich tolik, že nevím které vybrat. Počasí jsme měli nádherný, od rána teplo a sluníčko a večer trošku sprchlo. Tak sem na Vás myslela tehle víkend, že počasí nic moc, ale určitě jste si tím nenechaly zkazit náladu.
Profilova fotka
Holky? Kde jste? Už pomažu domů a ani jsme nepokecaly, tak snad zítra, papa
Profilova fotka
Je tu dnes někdo? Nebo všichni užíváte volna?
Ahoooj holky, tak vás moc zdravím, už jsme všechny manželky :-D Jak nám to uteklo co? :D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?