Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
jdu na barveni a pritom jeste neco mozna malinko vyzkousime, ale kazdopadne mam sestrenici, ktera se tretim rokem uci na kadernici a tak chci, aby mi neco zkusila vymyslet a pak to jen sve kadernici ukazu.. :-)
Tak já jsem už nabarvená, doufám, že to do svatby horentně nepovyroste. Jinak bych tam musela znovu na dobarvení. Já mám známou kadeřnici, tak doufám, že udělá to v čem se budu cítít já. Sama mě říkala ať si řeknu ;-)
Profilova fotka
to ja mam u te sve taky, ale prave nevim jeste uplne jak to chci a tak zjistuji a zkousim.. Ted mi volali rodice, aby zjistili, ze jsem se jeste tema vyparama z natirani neotravila... :-D
Profilova fotka
Kal, tak zatim se mej krasne a uzij si nedeli. Ja jdu pokracovat v praci... pa :-)
andy měj se ahoj :-)
Profilova fotka
Čauvec holčiny, je tu některá? :-)
Ahooooj holky ;-) Tak dnes jsme s holkama vymýšlely, že nějakou rozlučku v menším stylu uděláme :) Ale ještě nevím co. Jak bude vypadat ta vaše?
Profilova fotka
Ahoj kočky, zdravím všechny- už to máme za pár a počasí se, zdá se....vylepšuje. :-) Clea: Já ji mám už teď v sobotu s holkama nejdřív půjdem do kina a pak to rozjedem u nás v bytečku - budou filmy pití a dobrá nálada, povídání možná nějak ty hry.A kluci to mají v restauraci a kolem půlnoci přijdou někteří za nama.To jest ženich svědek ženicha brácha a max. bratranec. ;-)
No my včera zrovna s holkama přemýšlely, že zajdeme někam do restaurace nebo baru, dáme cafe, vínko apod. Ale upozornila jsem, že striptéra nechci :-D Ještě musíme vymyslet jak se tam dostat :-D Bydlíme v malém městě, takže rozlučka bude někde jinde ať nás nepomluví 8-)
Cau holky, tak ja to mam opravdu za posledni tyden, uz ta nervozita dolehla i na me. Predstavte si, ze atmosfera zacina houstnout. Vcera jsme udelali minutovy program, co se bude vsechno dit po dobu oslavy. Je toho tolik, ze mi z toho jde hlava kolem. Navic mi volali pribuzni, ze jestli bych pro ne mohla dojet nekam, kde oni to v Praze znaji, ze se tady nevyznaji. No, je to proste legrace. Uz se vidim, jak pro ne jedu. Ja to nekdy nechapu, rikam si, ze ja se take musim vyznat v cizich mestech, a nikdy by me nenapadlo chtit na nekom jinem, aby za me vyridit takovou trivialitu. Koupim mapu, snazim se vyznat a kdyz ne, tak se nekoho zeptam a pak teprve volam o pomoc, ne?
Profilova fotka
Clea: Naprostý souhlas, ani já nechci striptéra, na to nějak nejsem. ]-( :-) Dashi, To máš pravdu, aji já, když se dostanu do neznámého města, otevřu pusinku ptám se lidí, případně ta mapka to jistí a až v krajní nouzi bych poslala sms, nebo telnu.A to ti fakt na jednu stranu nezávidím a na druhou už to budeš mít za sebou, prožiješ to určitě pohádkově a pak si oddychneš.A už budeš užívat jen štěstíčko s manželem. x-) A jak jsi se rozhodla s tou korunkou? ;-)
Původně jsem rozlučku nechtěla a teď se na ni začínám těšit. Mám dnes supr náladu, holkyyyy my to máme za pár :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
Já bych taky nebyla proti, kdyby nebyla, ale u nás se to prostě dělává a na druhou stránku, proč si s holkama takto společně neudělat mejdánek v našem bytě- žádná z nás není alkoholička a max. si trochu cucnem- no možná vyjímečně trošku víc..Tak se nebojím nějakého trapasu nebo tak..A je fajn, že kluci se přemístí, i když kolem 12 v noci jich pár přijde.Třeba to bude pak ještě zajímavější.Ale nebyla jsem na to zpočátku nadšená a ženich se vyjádřil, že klidně přespí v garáži, aby nás pak nerušil.. :-N No to bych mu neudělala..A pak jsme to právě takto vykoumali. ;-)
ahojte :-)
Profilova fotka
Ahoj :-) Jak je kal?
ahoj zen, ale už od včerejška mě bolí hlava a ne a ne to přestat. Prášek jaksi nepomohl. ale kromě únavy super. začínám být pěkně nervozní. A co ty?
Profilova fotka
kal, no kurnik kde je to zlepšení? Přece se nebudeš vdávat nemocná? Co ti doktoři dělají? Já jsem děsně na prášky a ještě budu :-( Zítra mám zkoušku líčení a děsím se co mi tam vyvede =-)
jo za to může ta sedimentace. Míša dnes vyzvedne antibiotika a tak doufám, že to bude lepší. a ta hlava, ta mě bolí už od doby co jsem si vykloubila rameno :-| Na zkoušku líčení jsem měla jít minulou středu, vzhledem k okolnostem, který se staly, jsem se dnes objednala na příští týden na pondělí. a už máš objednanou kytku? :-o
Profilova fotka
Okolnostem? Té bouračce? Kytku nemám. Byla jsem se ptát v jednou květinářství a docela mě babka vylekala co by z toho vyšlo. Tak to asi přehodnotím. Chci se jít poptat ještě jinam.
zen jo jo kvůli té bouračce. Jedu na zkoušku do Blanska. Já chci kytku zařídit do konce týdne., mám tip od Andy
Profilova fotka
Ahoj Zen :-) Kal, kytku taky jdem řešit tento týden, včera jsem ji vytiskla ,ale je špatně vidět a nakonec nám tam asi dají nějakej katalog na výběr, předpokládám..
Profilova fotka
Ovšem tím myslím jen když budou mít v katalogu tu mou podobnou- jinak nevím jak jim to popsat, nevím co jsou ty bílé kvítky s lístečkem..a není to moc viditelné - třeba to znají. :-N
Profilova fotka
kal, no já chtěla smetanové kaly a tmavě červenámi růžemi, ale to co mi ukazovala paní v nabídce květů se mi moc nepozdávalo a hlavně mi řekla, že mi nemůže zaručit odstím. A to že by místo smetanové byla růžová ji moc nevadilo, ale mě ano. :-| Tak jdu jinam a zvážím jestli to nakonec nebudou všechno růže s něčím mezi :-)
zen já si právě nechám udělat kytičku jenom s růži.
Profilova fotka
No taky to dost zvažuji ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se nám to pěkně krátí a co nervy? Zítra jedu na melíry, tak doufám, že se povedou. Kytku už mám dohodnutou u nás v květince. Budu mít modrý růže a trošku toho bílího (nevěstin závoj?) mám jí v albu. Už teď vím, že tak týden před svatbou, ještě všechny firmy co nám budou něco dělat obejdu a hezky se jim připomenu.
Profilova fotka
bred, já jdu ke kadeřnici až na tvůj svatební den. Je to týden před mou svatbou :-| snad to bude v pohodě :-) Jinak nervíky pracují 8-(
Holky, nerviky nam vsem pracuji. Ja jsem dneska udelala seznam, kde kdo sedi, u jakeho stolu. Bude to nakonec 80 lidi, takze je to docela komlikovane. Navic se to vice komlikuje jazykem, kdo jak hovori. No, ale uz to mam za sebou. Potom jsme si udelali minutovy program, kdy se bude delat co, kdo bude mluvit a organizovat lidi, kdy se bude krajet dort, kdy budou proslovy a pripitek, kdy budeme mit prvni tanec. Jde mi z toho hlava kolem. Navic, budu jeste shanet kytku, na tech fotkach to proste bude vypadat lepe. Take pro maminky. Takze dalsi starosti. Vubec nevim, co mam chtit za kytku. Na prvni svatbe jsem mela kaly. Byla moc hezka, ale to bylo v KL. Dojednavam, zarizuji a do toho se jeste musim dobre vyspat. Uz dneska jsem nemohla spat, tak jsem zvedava, co bude ke konci tydne. Ale jedno je super, uspesne u toho hubnu, nebot nemam cas na jidlo.
Profilova fotka
Dashi, rozhodla jsi už mezi korunkou a kytičkama?
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak koukám, že nejsem nervózní jenom já :-) Nám už se to blíží, ale trošičku nám to tu komplikují záplavy. Momentálně jsme se "evakuovali" k mým rodičům a vůbec nevíme, jestli se zítra dostaneme na zámek. Včera jsme měli jed do restaurace a také jsme to museli přeložit na příští týden kvůli záplavám :-( Jinak kytičku mám už objednanou u jedné šikovné pani. V pátek ještě ke kadeřnici na melírek, zkouška líčení a poslední zkouška šatů. A večer rozlučka :-) Už se docela těším. Striptéra jsem také nechtěla, ale holky na něm trvali, tak si ho zařídily ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?