Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
jinak jsem koukala na počasí v sobotu v Přerově 10 stupňů a déšť a zataženo, super :-( Ale takov fotky pod deštníčkem, zase nemá každý ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky je tu někdo?
Profilova fotka
ahoj. Já, ale jen půl hodiny, pak jdu domů a tam netík nemám :-|
Profilova fotka
Ahoj já jsem tady taky, ale jsem červen ;-)
Profilova fotka
holky tak už děláme výslužky máme dovezeno cukroví uf. :-)
Profilova fotka
holky je tu někdo :-N
:-)
Profilova fotka
Jé Kal ahojky ;-) Zdravím! :-D
Profilova fotka
Nikdo tu ale není :-(
ahoj leniik1 tak se ti to uz blizi co? Zacinas uz byt nervozni? Akorat ty predpovedi pocasi nevypadaji moc slibne, ale vic co se rika, kdyz prsi, tak prsi stesti... :-) Nam na svatbe taky prselo a pri obradu prestalo, vysvitlo slunicko a bylo fajn, tak snad vam to vyjde... :-)
Profilova fotka
Ivett díky, mě už to tak nějak nevadí počasí takové foto pod deštníčkem může být pěkné.Jinak já mám pocit, že se vdává někdo jiný a ne já. :-N
já tu jsem :-)
Článek se načítá
mela jsem ten samy pocit, a prislo mi, ze vsichni byli vic nanervy nez ja a manzel, my byli porad vysmati a lidi kolem stresovali :-)
ivett přesně jako u nás :-)
:-D
Profilova fotka
Ahoj holky jsem tu jen na chvíli, dnes je toho hodně x-) Mějte se krásně skládejte básně ;-)
leniik tak pfuj pfuj pfuj ať ti všechno vyjde ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem tu jen na skok a chtela bych vsem poprat, aby to dobre dopadlo a svatebni den si uzili... tak hooodddnee stesti........ :-) A treba se nam i to pocasi umoudri. :-D
Profilova fotka
Vsem zitrejsim nevestam preji hodne stestiiii!!!!!! x-)
holciny držím Vám všem i sobe pesti a hlavne stale usmev na tvari.... ;-)
holky taky na vás budu moc myslet :-) hodně štěstí :-)
Profilova fotka
holky, ja vam taky preju vsecko nejlepsi kdo se zitra vdavate!! juchuuuu!!! :-D
Holky, všem nevěstám přeji krásný vyvedený den zítra (či dnes)! 8-) Lenii, nedej se, svatba bude krásná, na ostatní se teď vyprdni, hodně štěstí!
Profilova fotka
Holky, nevěsty, taky na vás budu zítra moc myslet! A držet palečky, aby se ta předpověď počasí moc nevyplnila - tedy aby bylo co nejkrásnější počasí! Užijte si zítřejší den ať máte celý život na co vzpomínat! :-D Sakriš, já vám tak závidím! Hned bych se vdávala znova!!! :-) ;-)
Profilova fotka
ahojky nevěstinky taky přeji všechno nej na zítra a taky těm co mají svatbičku dneska. Ať vám to vše výjde a hlavně ať máte pěkně. Papapa
Holky taky vsem zitrejsim (i dnesnim) preju, at vam to vyjde co nejlip! A tesim se na zazitky a fotky :)
Profilova fotka
Holky moc nás tu není tak za všechny co máme ty svatby: Děkujeme! Už mám doma šatičky nestíhám jsem tu jen na skok od rána jsem se nezastavila až teď. :-D
Profilova fotka
Lenii, v klidu! Stresy nemaj cenu! :-D Uvidíš, že to všechno klapne! ;-)
Taky preju vsem zitrejsim nevestam hodne stesticka, a hlavne pekny pocasi.. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! :-) Všem kdo se zítra vdáváte a není vás málo - přeji ať vše vyjde tak jak má. A šup šup fotky. Už se těším. Taky bych je sem hodila, ale bohužel mám každou fotku větší než 700 Kb a prostě mi to nechce vzít. A neumím je zmenšovat - jsem asi koza, že to neumím, nebo nevím. :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?