Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
hoky neblbnete s uklidem, raci si odpocinte, svatebni den je zabiracka natoz svatebni noc :-D ;-) 8-)
Profilova fotka
ono ikdyž člověk nebude uklízet, tak toho bude mít až nad hlavu..
Profilova fotka
ahoj Selu, opět jedna už zkušená, tak jak se vám to vydařilo? Stihli jste vše? Nic se nepokazilo?
Profilova fotka
ahojki si, je to neuveritelne, vsechno vyslo super, vse jsme stihli, na nic nezapomneli ( akorat ja na nahrdelnik k satum na prevleceni ale nakonec jsem si nechala doplnky od svatebnich a bylo to ok )
Profilova fotka
selu ale to víš, sjede se k nám příbuzenstvo co se těší až uvidí kde bydlíme, tak ten prach by nepřekousali :-N
Profilova fotka
jasne, to je pochopitelne, ja to mela jednodussi, vdavala jsem se od rodicu ikdyz bydlime s pritelem uz tri roky, takze prach utirala mamca :-D
Profilova fotka
tak to je super. A měli jste náádherné počasí.
Profilova fotka
jsme si specialne objednali preci :-D 8-)
Profilova fotka
selu tak to jsi krásně vyřešila. :-D A moc moc ti to slušelo, vám oboum, pěkná svatba. x-)
Profilova fotka
taky se příbuzní budou sjíždět k našim a ještě ani tam moc nepobydou, protože to máme dost brzo, takže velikonoční úklid stačí ;-)
Profilova fotka
si to ti závidím, že máš uklizeno, mě se nechceeeeeeeeeee :-D
Profilova fotka
dekuju leniku, urcite to vyjde i vam zcela stejne, hlavne zadne stresy holky, priznam se ze jsem to pochopila az v nedeli ze jsem se vdala, nejak mi to v tu sobotu nedocvaklo, ze se to cele tyka i me :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ja musim padit vratit holicce korunku a konecne si muzu po pul roce pristrihnout vlaaaaaaaasky ;-)
Profilova fotka
o tom něco vím, mám je od včerejška asi o 15 cm kratší :-D
Profilova fotka
taky budu moc stříhat až po svatbě...ale nějak nevím jestli jo nebo ne. Tedy mám aktuální stav v albu a jsem zvyklá na to co mám v pase. Měj se krásně Selu. :-)
Taky jsem po pul roce ostrihala vlasky asi tak o 15cm :-) a hned mam hlavicku lehci :-D Vsem, ktere velky den jeste ceka, drzim pesticky, aby se vse povedlo jako me - bylo to uzasne, i kdyz celou sobotu jsem porad nechapala, ze se vdavam :-)
Profilova fotka
Ahojky Petuliku, ještě nemáš žádné fotky?
Profilova fotka
Tak se tu holky mějte. Já už jdu dovolenkovat a připravovat ;-) . S úsměvem do toho a ono i to sluníčko bude svítit :-) .
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsme ve skleničce od vína našli terantulu i s malou pavučinkou pod. :-N No hrza a jak začal jaro, tak se nám rozlezli mravenci celá zoo :-N
Krásné dobré ráno :-)
Profilova fotka
Ahoj kal a leniku :-)
Profilova fotka
Markétko, tak jak je vdaná to paní :-) Co v práci?
Zen docela dobrý. Tak co holky jste nervozní?
Profilova fotka
...to je takový zvláštní, že takovou dobu si tu píšeme a chystáme se na den D a pak jsi už nejednou vdaná a nic se ti nemusí honit hlavou...
Ahoj holky dubňačky, chtěla bych Vám všem, které ten nejkrásnější den teprve čeká, popřát, aby byl opravdu tím nejkrásnějším. Pořádně si ho užijte, nenechte se rozhodit drobnostmi, které se nevydaří a hodně klidu :-) Musím se přiznat, že vám zavidím, že vás to teprve čeká. Klidně bych si to zopakovala ;-)
Profilova fotka
Ahoj betty,tak co,jaký to bylo?? Měli jste nádherný počasí. Jo a přeju hodně štěstíčka!!!!
Ahoj Krakorko, počasí opravdu perfektní. Celý den byl úžasnej, už od rána. Všichni nadšení. V sobotu budu vzpomínat, ať se vám to vydaří. Sice nehlásí nejlepší počasí, ale to není to nejdůležitější. Mě třeba bylo strašný horko, brala bych chladněji. Jinak Slatiňany jsou na svatbu strašně krásný, máš se na co těšit :-)
Profilova fotka
betty: No počasí má bejt špatný,ale snad jak říkají budou jen ty přeháňky což by zas až tak velká tragédie nebyla. No já se celkem už i těším, od začátku tejden jsem pociťovala takový jemný šimrání v břiše ale dneska mám nějakou povznešenější náladu,takže od rána úsměv od ucha k uchu :-) a pomalý těšení se na sobotu. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky tak co jste dneska udělaly? :-) U mě to bylo tak, že jsme jeli pro myrty a nakoupit pití na hostinu, zítra cukroví a pátek x-)
Profilova fotka
Ahoj Dashi, nemůžu spát tak jsem se šla aspoň osprchovat a teď jsem tu, dokud mě to neunaví tak, že zalehnu a usnu, děkuji za slova podpory, ale stále na to myslím i před spaním a proto nemůžu usnout. :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?