Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
No zen k doktorce teď před svatbou asi nestihnu- budu muset něco najít v lékárně, nebo to je hrůza :-( A nikdy jsem alergii neměla, tohle je poprvé takže ani nikam nechodím.Proti tomuhle je nachlazení naprosto v pohodě- mě tečou pořád slzy a nen a ne to zastavit.Mám z toho totálně červené oči a bolí to |-|
Profilova fotka
Koukám, že alergie už pěkně řádí. Já se tomu naštěstí vyhla. Nicméně, manžílek měl dva dny před svatbou 38°C teplotu a pěkně ho bolelo v krku, takže svatební den si ani pořádně neužil :-(
Profilova fotka
Jinak my jsme fotky od profesionála měli hned v pondělí po svatbě a musím říct, že jsou moc hezké
Profilova fotka
suplik, a kdy sem dáš album ty? :-)
Profilova fotka
leniik : tak to je hrozně nepříjemný, ale kdybys to stihla k doktorce, tak Ti dá aspoň zyrtec nebo jak se to píše, to by Ti pomohlo, na uklidnění.. aspoň na tu chvilku, abys to přečkala ve zdraví, nevím jestli ho prodají v lékárně bez předpisu. těžko říct. Jinak mě ta nervozita přepadá tak chvilkově. chvilku jsem ok, a chvilku cítím to mrazení v břiše.. :o))
Profilova fotka
Dneska se stavím v lékárně aspoň pro nějaký jiný kapky a pak..snad to bude lepší.Ale nechci na svatbě sebou mít kapky a pořád kapat, ovšem jestli zaberou tak hlavně, že to pomůže.
Profilova fotka
holky chtěla jsem se zeptat, jak je to: něco modrého, nového a půjčeného, počítá se za půjčené třeba i šaty z půjčovny? budu mít na sobě jen spodní prádlo - nové , šaty z půjčovny půjčené .. bižu si koupím zítra na zkoušce šatů..a nic jiného.. kamarádka mi koupila podvazek -něco modrého.. tak nevím :-|
Profilova fotka
a něco darovaného, ale to už máš, ten podvatek od kamarádky.
Profilova fotka
jééjda a ještě něco darovaného.. málem ybch zapoměla.. :-D můžu počítat tedy ten podvazek od kamarádky? zároveň jako že je to to modré?
Profilova fotka
Nového, půjčeného, darovaného, modrého a starého. ;-) 3aty jsou prý považované za pronájem a ne půjčení, protože za ně zapletíš.
Profilova fotka
chci to mít ověřené.. ;-)
Profilova fotka
leni, claritin nebo zyrtec je myslím už zase bez předpisu, oni to pořád mění. Ale aspoň když nic, tak ti dají nějaké kapky do očí (propláchnou se ti a bude líp). A nebo od někoho známého alergika. U nás doma není problém, alergik se vždycky najde ;-) , tak když nemám já claritin, tak má taťka... Nemáš doma nějaké kytky,co jsi tam přes zimu neměla? nebo pod okny něco kvetoucího?
Článek se načítá
Profilova fotka
No já to nedodržuji, podvazek mám růžový a koupila jsem si ho já.Takže tuto tradici e e. :-)
Profilova fotka
lucie: mám půjčený deštník od babičky. Kdyžtak si radši pujč aspoň kapesníček od kamarádky, mamky... ;-)
Profilova fotka
leni: ale můžeš mít něco jiného modrého, třeba v naušnicích nebo mašličku na prádle ;-)
Profilova fotka
si žádný kytky nemám, jen narcisy, ale ty mám jen od včerejška a v tomto stavu jsem dýl, jak začala růst tráva a hodně se oteplilo, tak to začalo.Ale možná to bude s kytek jako květů ze stromu atd, já fakt nevím z čeho, ale je to psycho a žádného alergika- no vlastně tata je alergickej na seno, ale má jen kapky do nosu, to mi nepomůže |-| Ale ta mašlička by se dala, ovšem nemám nic starého.Snad jedině najít starou mašličku :-N
Profilova fotka
:-D tak to je dobré. Nemáš nějaký malinkatý talisman? Třeba čtyřlístek? Ten by byl starý.
Profilova fotka
Alergie je potvora může být z čehokoliv. Claritin nebo zyrtek ti předepíše i obvoďačka, nemusíš k alergologovi.
Profilova fotka
si a jak u tebe, co dneska budeš dělat?Já jdu za chvilku ke kadeřnici.
Profilova fotka
dnesk jsem měla mít nehty, ale přesunula jsem je na středu. Takže půjdu koupit ještě nějaké mašličky a chci si koupit pohodlné boty na léto a případně na přezutí na svatbě. Takže za chvíli asi vyrazím. :-)
Profilova fotka
Na přezutí na svatbě mám botasky :-D
Profilova fotka
leniik1: a budeš se převlíkat, nebo si ty botasky necháš k těm svatebním šatům?? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ty botasky mě připomínají film "nevěsta na útěku" :-)
holky já už jsem taky nemohla vydržet v botech, tak jsem se přezula do bílých bot :-D
Profilova fotka
Nechám si je k šatům, nebo si vezmu jinou sukni a halenku :-D :-D Ale pohodlí je pohodlí, třeba mě nožky tak moc bolet nebudou a botasky mám růžovo bílé- ladí se svatbou no ne? :-D
Profilova fotka
Holky, s těma botama, mám vysoký nárt a měla jsem boty které mají na nartu skřížený natahovací pásek a pak mi trochu natekly nohy a strašně mě ty pásky začaly řezat do toho nartu, tak jsem si je prostě sundala a tancovala jsem bosa. Stejně tak kruhová spodnička - měla jsem tam snad 4 kruhy a nemohla jsem se pořádně pohnout - takže jsem ji prostě po obědě sundala - šaty už sice nevypadaly tak nadýchaně, ale šlo to a hlavně jsem se cítila o moc líp ;-)
Profilova fotka
Já už botky poctivě prošlapávala a tak je to v pohodě, třeba vydržím, jinak si nelením a nestydím vzít botasky, je to zábavné a já už jsem taková.Lidi co tam budou mě znají.A vezmou to s humorem.Ale klidně pak sundám sukni a nechám vršek a k tomu dám něco jiného, podle toho jak se budu cítit. :-D
Ahojky holky, tak jak se připravujete? KAL GRATULUJI, MOC VÁM TO SLUŠELO. No já dnes ještě celkem pohoda, ale zítra už to všechno začne. Nevím, jak to všechno stihneme, ale budeme muset. Zítra jdu už jen do práce na 1/2 dne a vezu tam nějaké pohoštění, tak to už bude snad méně pracovní.
Profilova fotka
Ahoj cleo :-) My dnes už máme prstýnky, byla jsem na zkoušce vlasů a jsem hodně ostříhaná :-N Jako měla jsem vlasy dlouhé asi přes 50 cm a teď tak 35cm a je to nezvyk, jinak účes mi kadeřnice vytvořila dokonalý přesně to, co mi sedí, to byla nádhera.Ve čtvrtek jdu na melír a jinak je to vše.Dostali jsme k prstýnkům zdarma jako dárek briliantové náušnice ve tvaru srdíčka moc jsou pěkné už je nosím.Jak se máš ty? Od středy mám volno. :-)
Holky, já vás tady tak ráda čtu, čeká mě to za rok, tak teď s váma si to užívám ;-) Všem posledním dubněnkám přeju vše nejlepší, pohodu a krásný den (ten sice nemá být, co se počasí týče, ale pro vás bude krásný!) Všechny sem pak dávejte fotečky, jsem zvědavá! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?