Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
no leni on to má ještě kombinovaný tím, že je nemocný. oči mu potom neslzely.
Profilova fotka
kal, jůůůůů krásná fotečka. No jo už jsi nevstinka manželinka :-)
Kal, jak to vsechno probihalo. Povidej, prehanej... Leni, to je mi lito, ale treba to do soboty prejde???
Profilova fotka
Taky jsem alergik a dnes v noci to bylo strašný, měla jsem hroznou rýmu, teď během dne to ustalo, ale taky se bojím, že budu během obřadu smrkat :-(
zen a ostatní: V den D jsem se probudila kolem 6 hodiny, měla jsem takový šimrání v bříšku, ale musím říct, že jsem nervozní nebyla. O půl osmé přišla kadeřnice, natočila mi hlavu. V 8 přijela kosmetička. Do 9 mě líčila. Kadeřnice dodělala účes a já se šla oblíkat do šatů. Kosmetička mě potom přišla ještě upravit. Kolem půl desáté se začalo sjíždět příbuzenstvo. Byl to zvláštní pocit, tolik lidí si kvůli nám udělalo čas :-) Pak mě přišel ženich předat kytku a já mu připla myrtu. No a potom už jsme frčeli do kostela. Fakt jsem nebyla ani trochu nervozní. Pan děkan si svatebčany pěkně seřadil. Já s Honzou jsme čekali stále před vstupem do kostela. Nechali jsme ženicha chvíli čekat. Musím říct, že jsem si tu cestu špalírem strašně užívala. Smála jsem se jak blázen. Chtěla jsem vidět všechny, kteří přišli a nebylo jich málo. Potom začal samotný obřad. Bylo to moc hezký. celou dobu jsme se na sebe se ženichem usmívali a byli jsme štastní. Slib jsme řekli na jedničku. Po obřadu jsme se ještě fotili a potom jsme odjeli na hostinu do Brna. V restauraci si toho na nás dost přichystali. Ženich musel rozseknout poleno, zametal střepy. Začal oběd, všem moc chutnalo. Všichni nám pochvalovali perfektní výběr restaurace. První tanec dopadl taky na jedničku. Počasí vyšlo na jedničku, fakt bylo nádherně. Rozkrojili jsme dort. Za chvíli na to mě unesli, já se bránila, ale nešlo to. Dokonce jsem křičela Míšo pomoc, ale bohužel mě neslyšel. Naštěstí mě našel cca do půl hodiny. V 19 hodin se začali sjíždět známí na raut. Ženich hrál na kytaru - no prostě nádhera. Končili jsme kolem půl 2, ale je pravda, že jsme byli totálně unaveni. Trapas se žádný nestal, dary jsme dostali takové jaké jsme chtěli - chválím příbuzenstvo. Opilci - se taky nekonali :-) Takže to je asi tak vše :-)
ženichovi jsem připla voničku ne myrtu, jsem to ale popleta :-)
Ještě mě každý říkal, jak moc mě to sluší - to byl moc hezký pocit. I manžel mě to šeptal na hostině do ouška :-) ;-)
Profilova fotka
Moc krásně Vám to probíhalo, obdivuju, žes nebyla ani trošku už od rána nervózní :-)
ivus já sebe taky obdivuji :-)
Profilova fotka
A myslím, že jsi nebyla nervozni ani tyden nebo pár dnů před svatbou viď ? To mě to určitě nemine, máme to v rodině :-D
ivus celou dobu jsem si myslela, že ta nervozita přijde tak ten týden před svatbou, ale prostě nepřišla. Dokonce i manžel byl v pohodě :-)
Kal, jakou jste meli prvni pisnicku? Kdy budou dalsi fotecky?
Článek se načítá
Dáši měli jsme písničku od Bobra a motýla Vyznání :-) No nevím co příbuzenstvo a fotky,ale jinak od profesionála budou tak za 3 týdny
Profilova fotka
Jééé, kal to je jako pohádka.........krásný, díky za detaily :-)
Tak to je super, uz se moc tesim. Jsi krasna novomanzelka a s manzilkem proste zarite. Hlavne ze jste si to tak krasne uzili... :-D
Profilova fotka
Od profesionála až za 3 týdny ? To jsem zvědavá, co nám řeknou tady u nás, myslela jse tak do týdne, ale to je asi moc krátká doba. Dnes už máme připravené k vyzvednutí koláčky.
ivus jo je to tak, ale mě to nevadí. Tu paní znám a ona musí bohužel chodit do práce - takže i proto. Máme od ní i video.
Profilova fotka
kal, alespoň to budeš mít pěkně rozložené. Teď jsi plná dojmů ze svatby, pak jedete na svatebku a pak si užijete fotečky a video. :-)
Profilova fotka
aky plánujeme kameramana- profesionála, ale jen na obřad, na hostině bude točit jedna z pozvaných známých
Profilova fotka
Kal, až se sejdem, tak zase já tobě povím, jak to celé vypadalo z pohledu "čumila"... :-D A co se dělo před vaším příjezdem, ju? :-D :-D
ono se něco dělo před naším příjezdem????
Profilova fotka
Hmmm... :-D ;-)
:-o
Profilova fotka
Ale né, neboj! Nic hroznýho! To víš, my tam s manžou byli už od půl desátý, tak jsme měli spoustu času pozorovat okolní dění... :-D
aha tak to jo. :-)
Profilova fotka
Kal : moc moc gratuluji a přeji moc a moc lásky a štěstíčka, ať vám to ve vašem společném životě klape. Mě to čeká v sobotu, stejně jako zenusku a lenika, celou dobu jsem byla ok, ale začínám být tak trošičku nervózní, tak snad to přejde.. měli moc krásné počasí, tak snad i nám vyjde.. ještě jednou gratuluji. ;-)
Profilova fotka
Kal, víš, proč jsi nebyla nervozní??? Protože jsem byla já nervozní místo tebe! Vůbec jsem nemohla usnout a myslela jsem na vás a na další den! :-o :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Ahoj luci, já nervózní nejsem, jen mě to trošku popadlo ráno, sotva jsem se vzbudila.Ale jsem nervózní ze svého zdravotního stavu, mám asi alergii a už týden mě slzí oči a navíc mám i rýmu k tomu a sem tam, kašel.Zrovna před svatbou, oči mám už opuchlý tím slzením už mě to je strašně nepříjemný, budu mít okamžitě po makeupu a kapky nezabírají, teda mám modrý visine, musím si pořídit nějaké jiné kapky.Holky je to hrůza, bála jsem se všeho, ale tohle mě ani ve snu nenapadlo.Závidím těm, co jsou v pohodě.
Honzi aha, tak moc děkuji :-)
Profilova fotka
leni, a nechceš si zajít ještě narychlo k doktorce? Chodíš na alergologii? Nebo zkusit i lékárnu a zeptat se. =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?