Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
no ten pátek byl dost náročnej, skončili jsme až kolem 22 hodiny
Profilova fotka
Ať je krásně nebo zima, na svatbě bude vždycky prima a nehodlám si ji zkazit ničím ani kdyby padaly trakaře :-N
Profilova fotka
A kde jste vyčetli že bude škaredě, na netu vidím 22 stupňů a polojasno
Profilova fotka
Jenže já nemám deštník, ani kabátek a obřad má být venku, náhradní prostory sice mají, ale je to tam velmi stísněné :-(
Profilova fotka
Kal a v kolik jste šli vyzvednout šaty už ráno, že?
šaty jsme byli vyzvednout kolem 11 hodiny :-) před tím jsem byla na nehtech :-)
Profilova fotka
My právě šaty jdem vyzvednout už ráno, nehty jsem si nechala až na konec, na šestou hodinu.
Profilova fotka
no, já budu muset dávat na nehtíky pozor. Měla jsem jít už dnes, ale radši to posunula aspoň na středu. Šaty ve středu zkouším a v pátek asi odpoledne vyzvedávám.
Profilova fotka
No já mám nehty ve čt, chtěla jsem v pátek, ale nechtěla mě objednat asi měla plno nebo nevím. Tak si taky budu muset dávat pozor.
Profilova fotka
Já měla nehtíky už od středy a dobrý! Nebojte! ;-) :-)
Ahoj Zen, take jsem byla na nehtech uz ve ctvrtek. To bude v pohode. Kal, vsechno nejlepsi jeste jednou.
daši moc děkuji, jsi zlatíčko :-)
Článek se načítá
Vam to opravdu moc sluselo. Holky, nakonec jsme to vsechny s tim pocasim vyhraly, co? Na Lenika a Zen a na vsechny to jeste ceka, urcite to bude super! ;-) A kdyz bude trosku prset, tak je to stesti, ne? Urcite bude krasne, tak jako dnes.
Profilova fotka
dashi, no právě 3 týdna jsou soboty jak vymalovaný......já chcu takyyyyyyyyy ;-(
Profilova fotka
Snad to vyjde ;-) , Zen, kde to máte? Přímo v Brně?
Vsechno bude, jen to chce verit. Jak jsme se baly, ze budeme vsechny jeste na snehu a vsechny soboty byly super. Mozna lepsi nez v srpnu, to uz bude mozna vedro az prilis. Ja bych nemenila. Dneska si jdu vyzvednout fotecky a DVD, tak jsem zvedava. Alespon si to znovu opet proziji... Desne, jak strasne rychle to uteklo. Treba budu mit jeste treti svatbu - no, necham si to na nase vyroci...Jak jdou pripravy? ;-)
holky určo vám to moc vyjde. Zen v kolik to máte?
Profilova fotka
Holky máme to na Slavkově v zámecké kapličce ve 13 hod. :-)
zen budu na tebe myslet tak jako ty na mě :-)
No to bude urcite krasne a vymalovana obloha, uvidite. Navzdory tchyni... :-p
Profilova fotka
Tak my to máme před zen, obřad bude začínat ve 12.30.
Profilova fotka
ivusenko, no vidíš budeme to mít skoro zároveň :-)
holky budu na vás všechny moc myslet :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Jdu pozdravit ještě svobodné :-) Nám vše vyšlo suprově, fotečky dodám během příštího týdne. Počasí bylo nádherné a vše vyšlo tak jak mělo, až na nějaké drobnosti ;-)
Profilova fotka
supliku, to se budeme těšit na fotky :-)
Profilova fotka
Držim vám všem palečky ať vám to vyjde a vše klaplo, jak mělo. A s nervózitou si vybec nedělejte starosti, já byla naprosto v pohodě :-)
Profilova fotka
Ahoj Dashi a suplik :-) Holky už jsem přišla na to z čeho mi slzí oči, nikdy předtím jsem to neměla mám i rýmu a nejsem nachlazená a kašlu, asi mám na něco alergii, ale na co?Tak to je v pytli budu na svatbě slzet jak blázen a kašlat a mít rýmu. :-(
leni a co zyrtec??? manžel si ho taky musel vzít a musím říct, že v kostele ani jednou nezakašlal.
Profilova fotka
A taky mu slzí oči? To je hrůza jak se udělalo jaro v pravém slova smyslu, tak nemůžu vydržet- nechápu.Nikdy jsem nic podobného nezažila.Ale není to samo sebou, nic jiného z čeho bych to mohla mít mě nenapadá.
Profilova fotka
kal, no nic jsi tu nenapsala. Už jsi zkušená nevěsta tak rady a zkušenosti sem. Jaké to bylo? Podrobnosti.......v kolik jste končili........dary nedary........trapasy.......průsvihy.........opilci......

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?