Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
holky, jdu jeste uklizet, tak se zatim mejte krasne. pa
Profilova fotka
jasne ze se to vyplati!!!! jenom uz aby to bylo, je to tak blizko pritom tak daleko.... tak strasne ten tyden utece, ze ani nebudeme vedet, ja uz mam dovcu ve stedu... ve stredu prijedou prvni vlastovky z moravy a to je znameni, ze je to za dvermi.....
Profilova fotka
Já nejsem vůbec nervózní až se tomu divím :-N Už nám chybí jen koupit kravatu a pár věcí z galanterie.
Profilova fotka
my taky od středy berem volno na to nejvíc zařizování a že je toho tam před námi dost ale těším se- a na svatební cestě bude oddych. :-)
Profilova fotka
ja se priznam, ze nervozni sem, treba prave v ten den to ze me spadne a nervi nebudu...., na to ze si muj drahousek jeste nevyzkusel v cem vubec pujde sem vlastne zase docela v klidu 8-) ...., ma vsechno, ale boty jeste ne..., ale jeste mame cas.....
Profilova fotka
jinak Leni, jestli jeste muzu pridat nazor na liceni tak se mi moc libi bud jen s leskem a nebo to posledni s tou cervenou rtenkou, fakt ti to moc slusi, strasne te to zvyraznilo, ta ruzova je sice pekna, ale moc s tebou splyne, ta cervena je neco uplne jinyho....
Profilova fotka
Luci červená? Fakt? Ta mi právě přijde strašně výrazná...No neboj bez obav, my nemáme ještě prstýnky, to je horší ;-)
Profilova fotka
hm taky dobry, z prstynku bych mela teda vetsi vitr nez z bot, pre ty doma naky ma... prinejhorsim, a s tou rtenkou je to jen muj nazor, ale fak se mi to libi nejvic, ale musis se v tom taky citit i ty....
Profilova fotka
ale prave jak jsem psala, ta ruzova pusobi "spynute", cervena te zvyrazni, ja sama rtenky moc nenosim.. ale v ten den ji budu mit, jenom lehce do hneda..., stejne ji kazdou chvili slizu, takze proto je vlastne ani moc nenosim.... :-D
Profilova fotka
My na prstýnky čekáme už měsíc, tento týden už budou :-) Ale jsem v pohodě, nechápu, jsem tak spokojená, že i kdybychom měli mít provizorně prstýnky od ťamanů, budu šťastná :-N
Profilova fotka
tak to mas super, drzim palce at ti pohoda drzi az do svatby... ja jsem taky v pohode, ale prijde to kdyz se zacne mluvit o svatbe a vsichni rikaj, nojo za tejden uz bude pani, nebo mamca zacne s tim ze jeste neco nemame apod....., ted dokonce v praci leti trezalkovy caj, pije ho tam asi 4 nebo 5 holek, dve z toho se vdavame..., spis je to ale placebo... bylinky nemuzou moc uskodit.....
Profilova fotka
Ahojte slečny a mladé novomanželky :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mlade panicky, dneska jsem se dozvedela ze budu mit malou druzicku, asi 3 letou a pak jednu asi jeste starsi, mam z toho radost, akorat asi nebudou stejne sladene, ale to urcite nevadi. obe jsou krasne, necham jim udelat male kyticky a jeste me napadlo jim dat kosicky s ruzickovejma listkama, aby je hazely, ale to jeste uvidim...
Profilova fotka
Já budu mít Luci taky družičku a družbu- oba 3 roky :-)
Profilova fotka
jee ze to je krasny, ja mam z toho takovou radost, a co jim das do pacek? kyti? nebo kosicky s kvitkama?
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... podivej co jich mela tahle nevesta a ta nejmensi to je prdola krasnej
Profilova fotka
jejda, no princezna jich tam měla hodně, všechny pěkně sladěný.Já tam budu mít páreček- holčičce dám do ručky malou kytičku.Protože po nás a před nama jsou další svatby, ten den asi 5 a nemůžem tam házet plátky růží, někdo by to musel uklidit.
Profilova fotka
to s tim uklidem kvitku me taky napadlo,protoze pred nama a po nas jsou taky svatby,.....nevim jestli to tak udelam, asi by to bylo mozna i moc americky, tak asi dostanou taky jen kyticky, ......... ted z jineho soudku..... ted jsem se dozvedela, ze muj synovec bude do 24 tatka, odtekla jim voda a jedou do porodnice, to je mazec, dneska jsme se zrovna bavlili, kdo s kym jak pojede a segra jak kdyby to vedela rikala, ze budou mit urcite odrozino a taky ze jo, segra bude v 38 baba a mamca v 58 prababa a moje babi v 84 na morave praprababicka, jsme velka rodina, ze kolikrat ma babicka co delat se jmenama :-)
Profilova fotka
Tak to je hezký, hlavně že to stihnou do svatby, aby se jí mohli zúčastnit- jestli půjdou.Tak to budeš mít další mini družbu či družičku. :-) Ať mají zdravé mimi, to je nejdůležitější a zdraví maminky.Ty víš jestli to bude holka, nebo kluk?
Profilova fotka
no mela by to byt holcicka mala Jennifer, oni maji takove neceske prijmeni tak to k tomu pujde, ale nez se mala v prvi tride podepise tak bude zvonit :-) , nekolikrat jim rekli ze to bude holka, tak uvidime.. segre taky pri poslenim rikali ze to bude holka a narodil se ji treti kluk :-D , ale hlavne kdyz to bude zdrave mimi, to je to nejdulezitejsi, a to ji jeste min tyden rekli, ze se ji puvodni termin porudu posouva z 25.4. na 8.5. tak mala trosku prekvapila...
Profilova fotka
Tak to krásně překvapila :-) x-)
uf, je to za nama :-) bylo to moc fajn a hlavne to pocasi bylo na objednavku ;-) ted se pomalu balime na svatebni cestu do Luhacovic, je to potreba, jsme celkem utahani a ztrhani, bylo toho na nas fakt moc... vsem ktere to ceka: nebojte, nebudete mit nervy, na to nebude cas :-D
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak máme před sebou poslední týden. Tento týden jim skvěle vyšlo počasí, bylo nádherně. :-) Myslela jsem na kal, už se těším na fotky. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Byla jsem se na Kalerat podívat a musím říct, že měla krásnou svatbu! Jsem zvědavá, až přijde, co poví o oslavách, jestli se taky tak vydařily. No, podle toho, jaká je to veselá kopa a její manžel taky, tak myslím, že se museli výborně bavit! :-D :-D :-D
honzi se asi budu červenat :-)
Profilova fotka
Jéééééé kal :-) Tak povídej, přeháněj.....já na tebe tak myslela.......a fotečky zatím nějaké provizorní????
Profilova fotka
Jé, Kal, ty jsi tu? Já myslela, že máte líbánky...? :-N
honzi na líbánky jedeme v pátek :-) už se moc těšíme. Já ti taky moc děkuji za příjemnou zábavu s tebou a tvým manželem :-) Zen bylo to mooooooooooc nádherné :-) fotečku mám, takže momentík :-)
Profilova fotka
Myslím, že nikdy nezapomenu na to, jak nechápavě na mě tvůj manžel zíral, když jsme se dostali na řadu s gratulacema... :-D :-D :-D Tys mu o nás neřekla, přiznej se! :-D :-D :-D
http://www.beremese.cz/album/view.php...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?