Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Si, Starý Jičín- Hrad pak Štramberk a víc mě nenapadá- pak Pustevny, radegast klasika- jinak třeba skanzen Rožnov, ale tam jsi byla mockrát- nicméně stále to vylepšují o další domky hlavně ty odlehl části na loukách. :-)
Profilova fotka
Leniik, uvidíme...
Profilova fotka
Ty jo, mít to blízko šla bych hned. x-)
Profilova fotka
My nemáme auto, takže autobusem... ;-)
Profilova fotka
Leni, díky. Taky asi pořídíme podrobnější mapu a pak budeme vymýšlet ;-) . Rožnov známe, dokonce máme i prstýnky z Rožnova, Retofy.
Profilova fotka
chtěla bych vám holky popřát ať vám ten Váš den D vyšel podle představ, už mám dovolenou tak se tu neukážu, mějte se hezky
Profilova fotka
Popsi do svatby už tu nebudeš? Tak ať máš tu nej svatbu a žádné starosti jen si to užijte a holky bred a ostatní krásnou svatbičku úsměv na tváři jen a jen štěstíčko. :-) Mnoho štěstí do manželství! x-)
Profilova fotka
ahojki holky, taky vam preju vse nej do noveho zivotniho kroku, ja uz to mam za par :-D tak snad nam taky vyjde vse podle predstav, asi se tu pristi tyden neukazu takze si to vsechny UZIJTE!!!
Profilova fotka
Selu hodně štěstí v manželství a krásnou svatbičku! Jsem ráda, že jsi se tu ještě ukázala před svatbou. x-)
Profilova fotka
Holky začíná mi tu být bez vás smutno a cítím se tu opuštěná- dubňačky se prostě vdávají.Ale je to krásné.Je tu někdo vůbec? x-) :-( Všechny se najednou loučíte... |-| :-N Holčiny, kde je kdo? =-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj holčiny! :-) Tak se vás dnes hodně vdává.. x-) Ať vám to všem vyjde podle představ, myslím na vás už od té doby, co jsem vzhůru. ;-)
Profilova fotka
Krasne dobre dopoledne, nevestinky! ;-) Jsem na tomto portalu teprve prvni den, ale uz ted mi to dalo vic nez mesicni procitani knih. Nas svatba ceka 29.dubna, vlastne puvodne mela byt az 8. května, ale slovo dalo slovo a...uz ted se mi klepou kolena :-o . Vsechno by melo byt teoreticky zarizene, jen me jeste pri nocnim procitani napadlo alespon pro zenichova svedka to svtebni vino - to je super napad...A snad jeste par malickosti...
Článek se načítá
Ahoj všem nevestinkám, které to mají již dnes. Přejí pevné nervy a hodně sluníčka a stále ¨úsměv na tváři. Mě to čeká za týden, Huuuuurááááááááááááááááá :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, super, že tu aspoň některá jste.Taky myslím na holky, jak to zvládají a co už asi dělají.Já mám v pondělí zkoušku účesu a dohodnem ještě nějak obarvit.Ajinak mám vše- jo jen pořídíme ženichovi kravatu. :-D
Profilova fotka
Tak ještě jednou :-D : KALERAT CLARCA GILLIAN 80 SELU MNOHO ŠTĚSTÍ V MANŽELSTVÍ! :-) :-) :-) :-) Myslím na vás, těším se, až tu budete a dáte vědět jak to všechno krásně dopadlo. :-)
Profilova fotka
Tak Kalerat už je mladá paní, moc jim to s ženichem slušelo,pořád se usmívali a zářili jak to sluníčko dneska
Profilova fotka
Ahoj baju, ty jsi to viděla?No to jsem ráda. :-) Že jim to krásně vyšlo a byli šťastní já jsem na ně taaak zvědavá :-) Na všechny podrobnosti :-)
Profilova fotka
ahoj holky a cerstve mlade panicky :-) , moc vam preju krasna manzelstvi plna lasky, pochopeni a tolerance. Drzte svoji lasku porad tak krasnou, jakou jste ji prozili dnes ve svatebni den, protoze laska je to nejdulezitejsi hned za zdravim. Leni, Svetlus, Popsi, Si, Mih a ..... nas to ceka pristi vikend, doufam, ze bude taky krasne a kdyz nebude, tak nam bude prset stesti.
Profilova fotka
Ahoj Luci, to jsme tu dneska asi jediné :-) No dneska jsem na holky moc myslela, to přibude nových svatebních alb. :-) A nás to čeká za týden..
Profilova fotka
Ahoj holky. :-) Tak vsem dnesnim nevestinkam preji jen to hezke a doufam,ze si to krasne uzivaji.. ;-)
Profilova fotka
Jejda, Andy co ty tady :-N Určitě si to krásně užívají myslím na ně celej den :-)
Profilova fotka
no jasne alb pribude, dnes ma svatbu tak moc lidicek ze to je fakt husty, dneska jsme byli dokupovat jeste nejake malickosti...., kyticky na stul a jeste nake jidlo....., ve ctvrtek nesu do prace vysluzku, jdete taky pred svatbou nebo az po?
Profilova fotka
taky na ne cely den myslim a moc jim preji ten nadherny den a zaroven doufam,ze i nam se takovy vydari.. ;-) A hlavne myslim na to, ze zitra touto dobou uz budu s milackem.... za chvili odjizdi na letiste... :-D
Profilova fotka
tak to mas super, takze date obidek a pak rovnou na letiste? tohle nas taky napadlo, ale mama by to asi neprezila...., je to moravanda a tak bude z nasi maly planovany svatby, trosku mensi vetsi svatba :-D
Profilova fotka
Tak to je krásné Andy :-)
Profilova fotka
ahoj luciass, tak takhle ne, taky by to mama nerozchodila.. Ja jsem v Cesku a milacek prilita s USA.. ;-)
Profilova fotka
No už budete spolu a to je to nejdůležitější ;-)
Profilova fotka
dekuji leni, uz jsem cela nedockava a uz to bylo bez nej moc dlouhy.. :-( Ale ted uz to bude zase na ctrnact dni v pohode.. ;-) A jak to mate s nervozitou?
Profilova fotka
ja nemumim cist promin, smotala jsem to dohromady :-D , ale me by se to stejne libilo, vzit se a letet, kdyz vidim co je kolem toho starani (nelituju to ne), ale nemuzu rict, ze kdybych tohle vsechno vedela pred tim, ze bych to udelala stejne....., holky tyden a jsme mlade pani, to je mazec.....
Profilova fotka
Asi tak nejak... taky uz jsem kolikrat premyslela, ze jsme se meli vzit uz davno jen tak nekde na plazi a usetrili bychom spoustu starosti a tak.. ale to bych rodicum nemohla asi udelat... Ale treba budeme po pristi sobote mluvit jinak a vyplati se nam tohle zarizovani.. tedy doufam.. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?