Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
přesně tak, ty šaty z tebe udělají tu pravou nevěstu. :-)
si :-)
Profilova fotka
kal, v kolik hodin to máte?
v 11 hodin
Profilova fotka
mě se líbila už ta přeměna, když mě na zkoušce namalovali a pak melír a účes. Měla jsem tam i závoj, bylo to super. Celé dohromady jsem to nikdy neviděla-myslím jako šaty, závoj, boty učesaná, namalovaná,.. Jsem zvědavá. :-D
Profilova fotka
Ahoj, zdravím Vás nevěsty, hlavně Kal :-) , ať Vám to všechno zítra skvěle vyjde ;-)
Profilova fotka
ahojky :-)
Profilova fotka
Ahoj Leni, šoupla jsem ti tam ty fotky, ještě s nějakým doporučením ;-)
Profilova fotka
děkuji už jdu kouknout :-)
Profilova fotka
pak napiš, jak to došlo
Profilova fotka
Si, jejda :-) To je nádhera- moc a moc se těším- a kde jste tu mapu kupovali? To je obyč mapa, nebo jsou tam zaznačeny památky? Já už tam chciiiiiii :-D
Profilova fotka
mapu jsme si kupovali myslím až tam, ale i tady najdeš mapy ostatních částí ČR. My jsme ji myslím koupili v Náchodě. Normální turistickou a vzadu jsou některé věci vypíchnuté. A co bunkry?
Článek se načítá
Profilova fotka
No to mě právě moc láká a přítele taky, to je pro nás jak dělané, ani jsem netušila, že tam něco takového je.Super! Tak to se pokusíme najít- jak daleko je to od skal?
Profilova fotka
nevím, ale musíš autem nebo vlakem do Náchoda, nemám odhad, ale autem tak 20-30km, záleží kde přesně tam taky budete.
Profilova fotka
Hodkovice u Adršpachu-asi 3km od skal.To bychom asi spíš tím vlakem zajeli. ;-) Ať to kombinujem, nebo možná autíkem. :-D Ale to si nenechám ujít- myslela jsem, že navštívíme zámky hrady skály, ale že i bunkry, to by mě nenapadlo, super! :-)
Profilova fotka
my jsem dostali tip, ale vůbec jsme netušili kde to je. Věděli jsme jen "Březinka", ale ne město. A pak v Náchodě v infocentru, jsem to náhodou zahlédla. Bylo to moc zajímavé. Je tam naučná stezka o bunkrech. Tak na celý den. :-)
Profilova fotka
Radši pořiďte mapu a pak se rozhodnete čím vyrazíte. My jsme bydleli v Teplicích a do bunkrů jsme jeli autem, ale třeba jsme si udělali výlet vlakem do Adršpachu a zpět jsme šli pěšky přes skály, je tam jedna taková super stezka. :-)
Profilova fotka
Jo tak si to pěkně rozdělíme kterej den co navštívíme to se těším, tak to abych si vzala i oblečení na výšlap, no to rozhodně :-D Botasky, rifle mikina a valíme. :-) Těším se moc a moc.Tak to je docela daleko, nebo ty bunkry jsou dlouhé- jestli je to výlet na den.Jo a jak jsou v těch bunkrech prostory? :-N
Profilova fotka
Leni, něco mě napadlo. Úplně jsem na to zapomněla. Ten obnovený má i stránky. www brezinka cz. A ten co je z průvodcem nemá to vypavení, ale jinak se nemusíš bát, že někde budeš prolézat nějaké špinavé malé prostory. Je to právě strašně velké aby tam dali všechnu tu techniku. ;-)
Profilova fotka
aha tak to je fajn, představila jsem si ty štěrbiny úzké jak to někdy bývá. :-)
Profilova fotka
no vypadá to víc než lákavě ;-)
Profilova fotka
:-)
Profilova fotka
nemáš nějaký zajímavý tip na výlet oblast Jičín, Ostravice, Frenštát...
Profilova fotka
Je tu Ženuška? Chci se jí zeptat, jak se rozhadla??? ;-)
Profilova fotka
Honzi, rozhodla? =-)
Profilova fotka
Šak víš... zítra... =-) No?
Profilova fotka
Honzi, no asi ne. :-( Mám toho moc a dost by mě to zdrželo. Budu na ni myslet, to jí musí stačit, víc jí dát nemůžu, jedině že bych se naklonovala :-. x-) Ale vy si udělejte výlet ;-)
Profilova fotka
Oukej, však kdyby sis to rozmyslela, tak se nějak dotelefonujeme, ne? ;-)
Profilova fotka
Určitě ;-) Ale pochybuji, že bych to vše stihla :-|
Profilova fotka
Honzi jdeš se mrknout na obřad kalerat? Tak to se budem těšit jak poreferuješ :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?