Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Holky mrkněte do alba a poraďte dala jsem tam fotky s líčením. :-)
Profilova fotka
lenii, máš to hezké jen já bych asi zvolila tmavší rtěnku
Profilova fotka
Lenni, mě se nejvíc líbíš s tím třpytivým leskem.
Profilova fotka
leni ale určitě lesk
Profilova fotka
No bude lesk a možná na delicate rose to nejvíc holky doporučují.Tmavší asi ne, to by bylo přeplácané a taky koukám, že na fotkách je lesk pěknější a hodí se ten třpytivej on je to na té druhé a té poslední fotce ten samej lesk, jen jsem to špatně uložila, tak to působí dojmem, že je každej jinej. ;-)
Profilova fotka
ale s tím leskem je to šmrncovnější, maluješ se sama?
Profilova fotka
Jo maluju sama, tak jsem se obávala výsledku, ale moje představa dopadla docela dobře a tak to nechám tak, lesk tam určitě použiju.A make up na těchto fotkách je dream matt mouse- ještě mám wonder finish, je podobný, ale není až tak pudrový a včera jsem zkoušela nanést ten wonder a na to ještě dream a výsledek byl asi nejlepší, protože ten dream plnil funkci pudru spíše, ale oba jsou super- jen mám suchou pokožku a včera bez krému se nanášel líp než dneska s krémem, tak budu hydratovat hodně pleť už dopředu, aby ve svatební den, nemusel být pod tím krém, blbě se to nanáší a dělá pak jakoby nerovnoměrná místa. ;-)
Profilova fotka
ono je lepší vypadat spíš přirozeně, něž vymalovaně :-) já jsem se ješte ze vším všudy nezkoušela namalovat, jen oči, ale měla bych to dát do kupy, ještě si chci koupit nějaký lesk nějaké třpyky na tělo, ale jen něco drobného abych nebyla taková holá ;-)
Profilova fotka
Jo já budu mít na dekoltu ten perleťový krém z oriflame a právě ten třpytivý lesk.A asi na delicate rose vypadá to fakt pěkně.A ty třpytky jsou jemňounké fakt decentní nic přeplácaného.
Profilova fotka
přesně něco podobného chci taky, jen to musí ještě dorazit do obchodu, tak snad to stihnou
Profilova fotka
Ahoj Leni, jak jsi dopadla s tím korzetem? Sedí ti,přemýšlím jestli si ho objednat nebo ne a porad nevím.
bajunko z leníkem jsme si ten korzet objednávaly spolu, ale bohužel nedodrželi dobu dodání, takže jsme to zrušily. ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
ip
Profilova fotka
já ještě nezrušila, zatím.Asi si ho pak vezmu jak přijde. :-) Ale fakt mě moc naštvali. ]-(
Profilova fotka
Tak mám podprsenku bez ramínek s gelovými pásky drží dobře.
Profilova fotka
Ale abych je nějak potrestala, tak pro změnu si nevemu ty punčochy, co jsem objednávala k tomu. ;-)
Profilova fotka
Aha to je škoda no chtěla jsem vědět ja sedí protože je fakt krásnej a cena velice pěkná,ale stejně já už mám dvě svatební podprsenky bez ramínek a ani jednu mít nebudu,protože mi lezou z šatů. Kal zdravím ,jak se cítíš ;-) , troška nervozity? No já se moc těším jak se na Vas přijedu podívat.
Profilova fotka
Letím, mějte se ahoj :-)
Profilova fotka
Zatím ahoj
bajunko zdraví docela dobrý. Taky se těším :-)
Ahoj holky, tak uz to mam za sebou! :) Furt jsem se bala, co vsechno se muze pokazit, nakonec to uteklo desne rychle a vsechno bylo presne tak, jak jsme si prali! Bylo to super, pocasi tak akorat, tak at vam to vsem taky takhle vyjde, budu vam drzet palce :) Hned jak budou fotky, soupnu je sem :)
jé gedren, ty už jsi doma :-) Tak to je super, že vám všechno vyšlo. Moc gratuluji manželko :-)
Gedren, gratulace x-) x-) x-)
Profilova fotka
Mě můj dráhý dnes oznámil,že ho chci zabít ještě před svatbou infarktem. :-( Oznámila jsem mu že za fotografa dáme 4000.No tvářil se strašně 8-( . Ale mě to zas tak moc nepříjde,když jsem brouzdala po netu.
baju to teda není moc. fakt. Já když jsem neměla jistou fotografku, tak jsem viděla ceny kolem 6 tis. Nakonec to dopadlo dobře a budeme jít mít i s kamerou za 6tis.
Profilova fotka
gedren:Gratuluji ke svatbě mladá paní Já si taky nemyslím,že je to moc, bude fotit přípravu, obřad,exteriéry,přípitek a hostinu asi 300fotek z toho 80vytiskne plus vytvoří nějaké spec.album s kolážema. Jo a je v tom ještě cena dopravy(z Břeclavi do Brna) Co chceš chlap 8-) ,že by nám to mohl nafotit nějakej kamarád. :-p
bajunka je to fakt dobrá cena :-) On neví, že pak bude rád, že bude mít hezký fotky :-)
Lenii, tak mně se nejvíce líbí lesk a pak delicate rose ;-)
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, leni: mě se líbí nejvíc jen lesk a nebo s delicate rose, ale určitě s leskem. gedren: Gratuluji!! bajunka: ta cena je dobrá. My máme obřad+ fotky v zámku a zahradě taky za 4000, ale kdyby s námi měli být celý den a ještě video, tak nejlepší cena ve Zlíně byla 14 tis. :-( Bude nám to nakonec natáčet kamarád jako svatební dar a i fotit (přes den), jen na obřad máme profíka.
Hezké ráno :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?