Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Dneska tu nějak nikdo není. Jdu dnes dřív, pojedeme pro víno. Pořád nevím, co by ještě mohlo chybět. :-(
Profilova fotka
Já mám jistotu, že nám fakt už nic nechybí, ani mě nenutí o tom přemýšlet, protože jsem si jistá ;-) , vkolik hodin máte obřad ?
Profilova fotka
9:40
Profilova fotka
Jé, to je ale zvláštní hodina, my tomáme až ve 12.30 :-)
Profilova fotka
Holky trumfnu vás :-) 13:00 :-D
Profilova fotka
Ahoj nastávající nevěsty! Kdepak je Kalerat? Už má dovolenou?
Profilova fotka
Honzi, kal je přece na neschopence. A asi bude někde lítat. Mají to za pár a to doslova :-D
Profilova fotka
Nelíbilo se nám,že pozdějším obřadem si budeme zkracovat celý den a mít tam spoustu nervózních svatebčanů, kteří už by raději jedli, tak stihneme v pohodě na dvanáct oběd. Svatebčané by to přežili ve zdraví ;-) , ale já ne - jsem diabetik, takže radši ať jím kdy mám ;-) .
Profilova fotka
si, tak to je taky pochopitelný. Nám se svatebčani (ti nejbližší) občerství před odjezdem od nás a pak musí vydržet ;-)
Profilova fotka
my zase nestihneme nic ráno a jíst se bude až od oběda ;-)
Profilova fotka
ahoj holky tak už jen 9 dní, toto letí, přemýšlím jestli máme všechno
Profilova fotka
Ahoj kočky! :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Kal peče koláčky, teda pomáhá péct.Takže se tu asi dneska moc neukáže :-(
Profilova fotka
Holky, já tedy mohu říct, že všechno ještě nemám. Jsou to sice takové drobnosti, ale taky potřebují čas. Tak jsem v permanentním stresu, že nestíhám. Ale nějak to dopadne. Říkám si že ještě 9 dnů. :-)
Profilova fotka
A co Ti chybí, třeba na něco taky přijdu.
Profilova fotka
Chybí mi: látka na stoly a auto, stuhy na auta, vytisknout noviny, kalhotky :-D , bublifuky, celofán, dolepit etikety na víno, ....... a vždycky ještě na něco přijdu a jak si to hned nezapíšu tak už ti zase nevím :-S :-)
Profilova fotka
Aha, na neschopence, chuďa... :-( Jen aby jí v sobotu bylo líp! Nemáte na ni některá mobila? Prosím kdyžtak do IP. Ženuško, co děláš v sobotu? Nechceš zajet do Křtin? ;-)
Profilova fotka
tak některé věci mít nebudeme (noviny, celofán, látku na auto), bublifuk jsem chtěla, ale nějak to neprošlo - prý bych byla ulepená :-( a na vínka (malé včera jsme koupili) budu dávat mašličky a to také ještě nemám. Pak mi chybí zasedací pořádek s popisem, kdo co jí (dětské porce a normální brambory pro ty co nemůžou opékané) - to pak dáme do restaurace a oni to připraví. Taky jim musíme nastříhat pruhy z barevného papírového ubrusu a nakreslit, jak to chceme. To se zvládne o víkendu.
ahoj kocky, tak uz se vyspim jenom dvakraaaat!!!! dneska mame hodne litani, saty a panenka a nejaky kolace atd. je toho celkem hodne... uz se mi to blizi... jeste ze mam segru a mamku, ktery tak pomahaji. jo a za tyhle posledni 4 dny jsem protelefonovala asi nejvic za zivot :-D
Profilova fotka
Honzi, co ve Křtinách? Jsou hody či co?
Profilova fotka
Honzi, ona má neschopenku po operaci už dlouho a teď má špatné testy na játra. Jinak jsem se s ní viděla minulý týden a byla celkem v pohodě. ;-)
Profilova fotka
sannov to si taky říkám, ale za poslední měsíc to bude provolanho- navíc volám od přítele z mobilu, já mám tarif na sms a on na volání, tak se chudák bude divit. :-D
Profilova fotka
Leniik, děkuju! ;-)
Profilova fotka
já jsem do včerejška lítala a sháněla myrtu, no dalo mi to i zabrat, kam kde jsem měla objednané tam mi řekli že to zmrzlo, naštěstí to dopadlo dobře :-)
Profilova fotka
není zač :-)
Profilova fotka
taky bojujeme s mirtou, tam kde mám kytku, tak mirtu neposkytujou. Ale mamka něco zjistila, tak slíbila, že ji zařídí.
Profilova fotka
Zen a jak jsi se rozhodla s tím líčením?Jak budeš líčit, co sis už na to přídila? Jaký make up atd.
Profilova fotka
leni, make-up mít asi nebudu. Normálně ho nenosím a tak budu mít jen pudr. Chodím na solárko a tak mám pěknou barvu. A co se týče ostatního už asi vše mám. Zítra pokud si vzpomenu sem dám fotku mého nalíčení. ;-) Tak mě můžete zhodnotit.
Profilova fotka
Já dneska dám taky fotky jak jsem se nalíčila a můžete mi poradit, co je nej.Možná dám fotky zítra, uvidím.Ale vyzkouším několik kombinací.
Tak... a gedren uz je pani x-) x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?