Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Jedeme do vesnice Hodkovice u Adršpachu cca 3 km od vstupu do skal.Budeme v jednom penzionu.Ale jak jsem koukala, v t vesnici je jich více, náš se jmenuje penzion pod lesem. :-) A taky je pod lesem, ale v ltě se tam dá grilovat velké ohniště a parkoviště tam je.Asi 4 pokoje a máme to se snídaní, je tam i jídelna a vaří tam, objednat by se musela večeře, kdybychom chtěli.Ale my budem jezdit na výlety a tak si zajdem třeba na pizzu a tak. :-)
jinak holky koukam ze nekterym uz se to blizi rychlosti blesku, ze? ja vam tak zavidim ze uz to budete mit za sebou. ja ty tri mesice snad uz nevydrzim :-)
Profilova fotka
No to možná kecám spíš 6-7 pokojů.Ale není to nějak extra velké a přeplácané- bude tam soukromí a o to nám jde.Rozhodně jsem nechtěla někam do města do hotelu, ale do Přírody. :-)
pekne, koukala jsem na netu.
Profilova fotka
no, my to taky budeme mít v přírodě. moc se mi líbí jejich stránky. www tecka zlatyorel tecka cz. :-) Rádi to objevujeme přímo tady u nás. Rok před tím jsme byli na Jižní Moravě v Mikulově a taky super :-) .
my planujeme svat cestu do Jeseniku tak na tyden hned po svatbe a pak koncem leta do Adrspachu. taky radi objevujem krasy CR:-)
Profilova fotka
my jedeme teď a pak budeme přes léto dělat v bytečku a stěhovat. Ale myslím, že třeba na prodloužený výkend do Tater určitě pojedeme. Tatry jsou velká láska mojeho přítele. A já je postupně objevuji :-)
Profilova fotka
Jo , miluji naši republiku její krásy a dokud je co objevovat, tak se nemám kam jinam hrnout.Ale zajela bych si někdy k moři ;-) Ale prostě u nás je to u nás a je tu krásně, cenově se to dá ovšem srovnat s cestou třeba do chorvatska- dáme za týden 4000 jen za ubytování s benzínem a vstupenkama atd to bude kolem 6-7 tisíc. :-)
Profilova fotka
tak nějak, leni, to vidím taky. Teď to budeme mít dražší, ale jinak se pohybujeme zhruba tak jak jsi psala. Dostali jsme od našich na vánoce knížku kde jsou různá zajímavá místa naší republiky i s mapou. Nevím přesný název, ale je tam 666 a dělá se to i jako památky, ... a vždycky je v názvu nějaké takové číslo 1111, 999... Moc dobré.
Profilova fotka
Tak to je zajímavé to bych taky brala. :-) My máme tu mapku, kde jsou ty naše památky vyznačené tak nad tím taky vždycky ležíme když chceme někam zajet kde jsme nebyli a láká nás to.Asi začnem nějak odškrtávat. :-D Ale můj milý a i já máme tendence se vracet, kde se nám moc líbilo.Takže pak to dopadne, že na dovču jedem rok co rok na stejné místo jen letos bude vyjímka, ale ne moc velká :-D
Profilova fotka
Tak u nás to není takový soulad, já vždycky milovala moře a ten můj na to není a už vůbec ne na opalování se na břehu moře. Takže jsem ráda, že jsem dost v minulých letech jezdila k moři a teď tedy poznáváme krásy naší republiky.
Leniik - Ádr je krásný, tam to miluji, dobrá volba! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Katwind díky těším se tam.A kam ty chystáš na svatební cestu příští rok?Nebo teprve budete vybírat, že?Ivuš, já bych se u toho moře klidně válela, ale mám raděj vodu, než ležet a potit se na prudkm slunci, raděj bych pořád plavala.No já jsem takovej vodní človíček- dát mě do bazénu tak v něm vydržím plavat celej den a noc a je ode mě klid :-D
Profilova fotka
Tak já taky vodu zbožňuju, nejsi náhodou Leniku narozena ve znamení Ryb ? Já ano ;-)
Lenii - plánujeme sice jen předběžně, ale hodně rádi bychom do Egypta, už jsme tam jednou byli a byli jsem nadšení a moc spokojení! ;-)
Profilova fotka
my odkládáme svatební cestu na léto, a asi zajedem na Slovensko, ale ráda bych do Španělska, no to si asi budu muset ještě počkat :-(
Profilova fotka
Tak už se budu muset pro dnešek s Vámi rozloučit, pa pa nevěsty
Profilova fotka
měj se hezky a zas někdy na písanou :-)
Profilova fotka
Dobré ráno, dnes jsem tu na šest, tak jsem počkala aspoň do sedmi než se ozvu, až tu někdo budete, tak písněte :-)
Profilova fotka
Taky jsem tu, zdravím Vás nevěsty ;-)
Profilova fotka
Ahoj Ivus, jak dopadl rozhovor o zdraví s Tvým nastávajícím? Mé zdraví vypadá pocitově lepší, ale ztrácím hlas :-N
Profilova fotka
No nevím, co si mám o tom myslet, dala jsem mu jasně najevo, jak mě to trápí, byl by ochotnej jít na nějaké vyšetření, ale brání se zuby nehty jít ke své praktické doktorce, která právě ho musí na to odborné vyšetření poslat, sám se tam bohužel asi objednat nemůže.Nejhorší je, že mi řekl, že už tím trpí strašně dlouho, přes den toje dobrý, ale v noci a k ránu nejhorší.Takže vyšetření by se mi nebránil, řekla jsem mu, že bych šla s ním. ale nechce se mu k tý praktický doktorce, protože má špatnou zkušenost - už jednou jí říkal svoje problémy a nepomohla mu a nikam ho kromě rehabilitací na záda neposlala a pak si o něm myslela, že je hypochondr.Takže mám lepší pocit, ale jen tak napůl :-( .
Profilova fotka
A jsem tu s pravidelnou předpovědí počasí, holky radujte se, na 29.4. to vypadá moc nadějně : 24.04. 25.04. 26.04. 27.04. 28.04. 29.04. 30.04. pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle 17/21°C 18/22°C 18/22°C 18/22°C 18/22°C 17/21°C 16/20°C 10/6°C 10/6°C 10/6°C 9/5°C 9/5°C 9/5°C 9/5°C
Profilova fotka
Super Ivus, to vypadá velmi nadějně. Doufám, že nám to sluníčko vyjde. :-)
Profilova fotka
Zkus se u vás poptat kamarádek kdo chodí k jakému odbornému a někteří Tě vezmou i tak. Asi bude potřebovat kartu, ale jinak by ho mohli vzít. U nás jsou i rehabilitace přímo v nemocnici a tam je doktor a rehabilitační pracovníci. Uznávám, že to chce někoho známého a nebo si to u té doktorky vynutit.
Profilova fotka
Taky bych byla hrozně ráda, už proto, že máme mít obřad pod širým nebem :-) , dnes jdeme objednat dorty a už to bude všechno
Profilova fotka
to máte obřad v nějaké zahradě nebo u zámku? My máme v zámku, ale sluníčko bych chtěla kvůli fotkám v zahradě.
Profilova fotka
My máme na hradě Hněvín a obřad má být také v takové malinké zahradě, dvě fotky mám ve svém albu.Sluníčko bych chtěla také hlavně kvůli focení.
Profilova fotka
Pěkný hrad, tam jsme ještě nebyli.
Profilova fotka
No jsi z opačné konce republiky :-) a kdybych bydlela co ty, tak bych sem v žádném případě na dovolenou nebo výlet nejela, není tady nic, žádná hezká příroda, samé paneláky a zdevastovaná příroda, i když v posledních letech se to trochu zlepšilo.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?