Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Jenom já, ale zároveň oběduji :-D
Profilova fotka
Já tu jsem jedním očkem :-)
Profilova fotka
Teď jsem doobědovala a jsem tu také :-)
Profilova fotka
Já také už připravena ;-) , zítra jdeme objednat dorty a už je to naprosto všechno hotové a objednané.Holky, nepřipadáte si, pokud jste v práci takové roztěkané ? Já mám pocit, že už na nic jiného delší dobu nemůžu myslet a vždycky se mi všechny myšlenky vrátí ke svatebnímu dni, nedovedu si to představit příští týden v práci, jdu jen v pondělí a v úterý, ale budu jak na trní :-D
Profilova fotka
Jsem na tom podobně,ikdyž dnes mám víc práce, tak to celkem jde, včera jsem byla jak na trní. Také jsem příští týden v práci jen PO, ÚT. :-D Už mě straší kolik jich přijede na obřad - naše nejmladší chystají firemní cyklovýlet. Neustále jim připomínám, že nechci žádné extempóre, tak doufám, že to přežiju bez fiaska.
Profilova fotka
Já si příští týden beru od středy volno, jinak bych na to neměla nervy a ještě budem pendlovat mezi mojí rodnou vesnicí a naším bydlištěm a na to je potřeba mít celé poslední dny volné.Tak tchýně má dovolenou ]-( přítel a já. ;-)
Profilova fotka
Si, mého nastávajícího také v práci chlapy straší, že se tam půjdou potajmu podívat, ale to by mě nevadilo, horší je, že mají v plánu něco vulgárního (nebo legačního ?) křičet za zdí apod. no připadají mi jako puberťáci a ne jako dospělí chlapy. Ta trnu i z toho, co se bude dít na obřadě :-(
Profilova fotka
stále doufám, že jak jedni (z mojí firmy) tak druzí (od mého přítele) nic nevyvedou. Na obřadě si nedovolí, ale před nebo po. :-( . Na svatbu se těším. I protože bude rodina pohromadě, ikdyž jen ta nejužší. Ale na to okolí ne, nestojím o to. :-(
Profilova fotka
U nás v práci se ještě nikdo nevyjádřil, zda přijdou na obřad, takže nevím a jinak to hrozí spíše z přítelovo strany - z práce. Zrovna včera jsme vyprávěli o svatbě, říkala jsem nastávajícímu, že se docela velmi ráda podívám na natočený obřad, protože jak tam budu stát, nevím, nevím jestli něco budu schopná vnímat :-D , jsem hrozný trémista
Ahooooj, tak já jdu příští týden do práce taky jen v pondělí a v úterý jen na půl dne, ale v to úterý už to bude asi jen taková rozlučka. Začínám být taky pěkně nervózní, dnes jedu ke kadeřnici, snad mi chytne barva. No ještě o víkendu zvládnout zkoušky ve škole a pak už je jen svatbáááá :)
Profilova fotka
na mě to prý nebývá vidět - dusím to v sobě, ale také když mi na něčem záleží, mám trému až hrůza :-N
Profilova fotka
my jedeme do práce pak v pátek s cukrovím, ale jinak budu jen PO, ÚT
Článek se načítá
Profilova fotka
to u nás z práce přijdou určitě, naštěstí děláme oba ve stejné firmě tak to nebude taková hrůza, ale něco kujou, taky se bojím ať není nic hrozného
Profilova fotka
To jsem ráda, že z toho nemám strach sama. ;-) Ale nevím, jak to pustit z hlavy. :-S
Profilova fotka
Já chci dát výslužku do práce už ve středu, abych pak na to nemusela myslet. Dají Vám v práci nějaký svatební dar ?
Profilova fotka
nemysli na to, stejně s tím nic neuděláš. Házím to za hlavu, třeba to nebude nic strašného a mile nás překvapí. :-)
Profilova fotka
Holky, tak to tu budu st, čt sama. :-| Mám dost volna potom až do 15.5. :-)
Profilova fotka
Řekli, ať nekupujou nějakou blbost (malovaný vázičky...)tak ať si řekneme. Vzhledem k tomu, že mám blízko k počítačům, tak jsme si řekli o domácí tiskárnu. U přítele asi co vyberou, tak nám dají. Takže víceméně by blbosti mohli vymýšlet už v pátek a v sobotu nám dát svátek.
Profilova fotka
Dík popsi. :-)
Profilova fotka
jenže pro ně to bude originální v sobotu, neboj nějak to zvládnete ;-) já mám dovču už od pondělka, celý týden máme rozlítaný tak bych asi ani do práce nestlihla dojít :-) a co svatební cesta?
Profilova fotka
Ne zen já tu budu chvilku spíš večer.U nás dostane v práci dárek jen přítel.
Profilova fotka
Jedeme do Beskyd. Dostala jsem tipa ve formě pěkného obrázku tady, od pindrusky. Tak jsem si tam pak napsala a měli volno. Je to Zlatý Orel, pár z nás tam má i svatbu. Takže do práce půjdu pak až 9.5. Vybrali jsme si apartmán v části Zámeček. Už se moc těšíme. :-) :-)
Profilova fotka
Jedeme po svatbě na týden k Adršpachu. :-)
Profilova fotka
Svatební cestu mít nebudeme, protože už 17.6. jedeme na letní dovolenou do Krkonoš.
Profilova fotka
Jé tam jsme byli na minulé dovolené, je to tam moc pěkné. :-)
Profilova fotka
to bylo k Adršpachu. V Krkonoších jsem nebyla.
Profilova fotka
Tak to je fajn, že je tam pěkně, těším se.Si a kam přesně do Beskyd jedete? Já miluji pustevny, ale byli jsme v zimě na chatě na prostřední Bečvě taky super.Jo a Soláň je moje srdcová záležitost. ;-)
ahojky, sice nepatrim k dubnackam ale hledala jsem nejakou diskuzi k adrspachu, lenik muzu se zeptat kam tam jedete? hledam taky nejak tip na dovcu. a ty skaly tam a okoli je kouzelne. diky
Profilova fotka
Leni, je to pod Lysou Horou, Ostravice, hotel Zlatý Orel.
Profilova fotka
My jsme byli v Teplicích, ale když koukneš možná i na www tecka tuzemsko tecka cz, tak tam podle oblasti najdeš různé penziony, hotely...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?