Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Brad tak ti přeju krásnou svatbičku, pěkně si ji užijte a budu se na tebe těšit po svatbě a na fotečky! :-) Ať si ten den užijete naplno a nenech si ho nikým a ničím zkazit. ;-)
Profilova fotka
bred, také se připojuji. Krásnou svatbičku, krásné počasí a užijte si to do poslední minutky :-)
Profilova fotka
Nevadí mi jestli budou normální nebo natahovací, vadí mi to čistě jen kvůli té botě. Asi si je budu muset doma vzít na sebe a chvíli v nich takhle chodit.
Profilova fotka
holky děkuju všem. A těm, které to už taky čeká, přeju ať to dobře dopadne. Uřčitě to zvládnem a pak si o tom napíšem a uvidíte, že to bude o.k. A jako bonus sem dám fotečku šatů. I kdybych někomu v nich připadala jak blbec, už s tím nic neudělám, tak jdu na to.
Profilova fotka
bred, čekám :-)
bred přeji hezkou svatbičku čekám na ty šatičky :-)
bred nádherné šatičky :-) fakt ti moc sluší :-)
Profilova fotka
Bred moc ti sluší a jsi tam krásně snědá. ;-)
Profilova fotka
bred, budeš krásná navěsta :-) ty botky v albu jsou ty klouzavé, nebo máš jiné?
Profilova fotka
bred, máš krásné šatičky. Pěkně si to užij.
Profilova fotka
Taky jsem se dívala na šaty Bred,moc ti to sluší ;-)
Profilova fotka
Holky, už máte všechny všechno?
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé děkuji a já z těch šatů měla teď nějka depku, jestli jsou o.k. a ty Vaše reakce mě moc povzbudily. Botky jsou v pohodě, jen je ještě nemám rozchozené, nějak nestíhám, pořád někde lítáme a když se dostanu domů, tak jsem ráda, že si sednu. Opálená jsem díky solárku a ještě min. 2x tam chci jít, abych měla tu správnou barvičku a hlavně si tam aspoň na chviličku odpočinu.
Profilova fotka
bred, já si tvé botky spletla s ivuseknou :-x ta psala o klouzání silonek v botách :-x
Profilova fotka
to nevadí, jen sem začala pátrat, co jsem kde napsala o klouzání. Ale o víkendu jsem teda měla jedny nový botky (plná špička a pásek přes patu) a v těch sem musela být bez ponožek, jinak bych se asi někde přizabila, jak se mi ta noha v silonkách klouzala. Ale svatební jsou naštěstí v pohodě.
Profilova fotka
Holky jak to máte s dortama(už jste je objednaly?) ? Já je plánuju tento týden teprve objednat ? Ale paní v cukrárně říkaly, že stačí 3dny před svatbou, což se mi zdá dost šibeniční termín
Profilova fotka
ivu, já ho mám objednaný už dlouho, ale pokud ti řekli 3 dny předem tak jim to asi stačí. Možná toho nemají moc a tak jim to tak vyhovuje. :-)
Profilova fotka
No raději tam půjdu týden před svatbou.
Profilova fotka
My už dorty a cukroví máme objednan dlouho, teď jsme tam jen vezli nalouskané ořechy a figurky. :-)
Profilova fotka
Tak dorty už máme objednaný dlouho, ale ještě tak zítra se připomenu a raděj zavolám. Příjde mi to taky jako šibeniční termín, 3dny před.
Profilova fotka
Tak už se musím vypojit, mějte se všichni moc krásně a nestresujte se ;-)
Profilova fotka
Tak já se taky loučím a když mi to vyjde, ozvu se ještě před svatbou a jinak všem přeju jen to nej a hodně sil a pevný nervy. A Kal a zbytek co to máme 22.4. počasí nám určitě vyjde, mám ho objednaný:::))))))
Profilova fotka
ivusenka: poradím Ti jednu super věcičku.. od Schoolu nebo jak se to píše prodávají v obuvi takové gelové vložky do otevřených střevíčků, jsou prohledné a přiložíš si je do boty na místo .. těžko popsat, pod prsty a za nimi tu část, kterou v lodičkách a obzvláště tevřených botech namáháš.. stojí to cca 160,-- Kč jak kde, ale můžeš to mít na boso i s punčochou a noha Ti v tom zaručene neujede.. docela dobrý věcička.. a můžeš to přehazovat i do jiných botek.. vyzkoušej.. nedáš za to nic (tedy kromě těch 160 Kč) ale určitě se budeš cítit sebejistěji a vše bude ok..
Profilova fotka
Lucie, děkuju za radu, myslím, žejsem na ty gelové vložky doboty viděla nedávno reklamu. Jinak zdravím všechny po ránu, na toho 22.4. opravdu vypadá, že bude pěkně, pěkné počasí hlásí zatím až do úterka. Kéž by to vydrželo :-)
ahojte berušky :-)
Profilova fotka
Ahoj :-)
Profilova fotka
Dobré ráno, holky. :-)
Profilova fotka
Také sleduji počasí. Tento víkend vypadá překrásně, doufám, že nám 29., to vyjde také.
zen moc hezká ozdoba na auto :-) ahoj si :-)
Profilova fotka
kal, děkuji. Včera jsem ji dodělala :-) ještě koupit látku a může se přidělávat na auto ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?