Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
si já nebudu mít ten den na ruce nic, jen snubní ;-)
Profilova fotka
Taky si zásnubáček sundám ráno před přípravami na obřad :-)
Profilova fotka
Ahoj Leniiku, vidím, že jsou tu i nevěsty blíže Zlínu :-)
Profilova fotka
jojo, maminky jsou hodně nervozni a přenáší to.
Profilova fotka
Jo jo, zrovinka minulý týden jsme si udělali malý výlet a dostali se přes Bystřici až do Zlína :-N A pak přes Přerov zpátky.. ;-)
ahoj holky, pridavam se do klubu... z domu... skoro u postele.... tak si rikam, ze se muzou stat i horsi veci nez nemoc :-( ach jo, jsem z toho pekne zdrbla. sranda je, ze nejsem naprosto vubec nervozni, protoze nemoc a to, jestli vubec pojedem na libanky prebilo nervy ze svatby. nechci nekam jet a tam lezet ]-( no nic, nebudu si stezovat, stanou se horsi veci :-) kdyz jsem volala sefce, ze mam problem a ptala se ji, co se muze stat nejhorsiho pred svatbou tak rikala, ze pry kdyz se snoubenci rozejdou :-| tak to nastesti u nas neni, takze je vse ok.
Profilova fotka
Pěkně se kurýruj a nech starosti na ostatní, sannov.
sannov tak to je mi moc líto, že jsi nemocná, snad se do svatby z toho dostaneš
Profilova fotka
Sannov, tak to je nemilé, pěkně to vylež jak to jde, vitamínky potit se.Já si zas říkala, že kdybych onemocněla, tak by mě to hrozně mrzel, ale jedem na týden po svatbě na svatební cestu a asi bych jela a mohla to vyležet tam.To by mě snad mrzelo ještě víc tam nejet, taky je zaplacená záloha, no záleželo by asi, v jak hrozném bych byla stavu.Přítel byl nachlazený, ale naštěstí už je to lepší.Zatím mě nenakazil.Ale bolí mě od včerejška hlava. 8-(
Profilova fotka
myslím, že jak jsme ze všeho nervozni a ve stresu, tak to asi na nás líp sedá, mršky jedny malé. :-(
Mě zase trochu pobolívá v krku :-o
Profilova fotka
Ahoj Leni, já mám dovolenou už od pondělka, snad to nebude takové stresující :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Já vbec nejsem nervózní ještě to na mě nepřišlo.Popsi v pondělí mám zkoušku vlasů. ;-) A pak přemýšlím že od středy budu taky doma.Přítel taky si vezme volno od středy.
Tak přítel si bere volno až v pátek
Profilova fotka
Já už se těším na příští týden-od středy mám volno a pak ten další týden jedeme hned na svatebku, tak půjdu vlastně do práce až 9. května. Super. :-)
Profilova fotka
Já mám zkoušku účesu teď v sobotu a pak rozlučku :-) kal, ty jsi ji měla teď, ne?
zen jo v pátek, bylo to suuuuuuper
Profilova fotka
kal, a byly jste u vás nebo někde? :-)
zen byly jsme v restauraci
Profilova fotka
kal, a do kdy jste to táhly? :-)
Profilova fotka
kolik vás bylo?
zen do 1 hodiny :-) bylo nás 6
Profilova fotka
kal, tak to je slušný :-)
;-)
Profilova fotka
Plánujete všechny nějaké silonky-punčochy ? Nemyslela jste některá, pokud by bylo větší teplo jít na boso ?
na boso neplánuju jít
Profilova fotka
Mě akorát rozčiluje, že mi poměrně dost "jezdí" noha v silonce v botě s otevřenou špičkou, boty sice pod šatama vidět nejsou, ale ta noha v těch botách na podpatku trochu víc jezdí a já nevím co s tím :-(
Profilova fotka
ivus a ty si beres klasické punčochové kalhoty? Jaké barvy?
Profilova fotka
Beru klasické silonky, tedy nevím jestlije vezmu, myslela jsem, že počlám podle počasí, mám takovou světle hnědou barvu
Profilova fotka
ahoj holky::))))). Tak ještě 4dny a je to tady. Dneska sem tu naposled, budu mít dovču a dorazím až ve čtvrtek po svatbě, tak se mi bude po Vás stýskat, ale možná někdy zaběhnu aspoň na net. Jinak chvílku šílím, pak sem úplně v poho. Včera jsme vypálili CD na obřad a pak si to doma pustili a fakt nám oběma tekly slzy. O víkendu jsme rozvezli koláčky, byla to docela fuška,ale už to máme z krku. ivusenka: a proč si nevezmeš jen takový ty natahovací? Mě osobně by asi normální silonky vadily a byla bych pěkně nervní.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?