Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
andy děkuji moc :-)
Andy, je to dobra cena za kyticky. Jake budes mit? Leni, to liceni samo o sobe mi pripada drahe. Tady v Praze platim 1900 za vsechno, za zkousku a za make-up a uces. Pripada mi to fer a ta moje kadernice je opravdu sikovna. 1400 jen za liceni mi opravdu prijde hodne. Jake pripravky pouziva? Nechci kritizovat, jen mi to opravdu pripada hodne.
Profilova fotka
dashi, ja jsem vzdy byla zamilovana do ruzi, takze kremove ruzicky pro me a ten zbytek nechavam na kvetinarce, aby vse ostatni doladila do kremova klidne z jinych druhu kvetin... ;-) Ja budu mit liceni za 500. Coz mi prijde fajn cena.
Profilova fotka
Však už jsem ji zrušila a budu se líčit sama, ale přispěly tomu i osobní dvody, ale jsem ráda, že jsem udělala to rozhodnutí.Ale teď si nevím rady..Co používala- make up loreal- stojí kolem 400kč, krm jako mám já garnier total comfort 100kč jinak k řasence ani nedošlo takže nevím a jinak ty stíny to taky nevím- byly to takové ty palety..ale nezdá se mi, že vyloženě nějak kvalitní super drahé- spíš cenově tak, jak když si to na svatbu koupím..
Profilova fotka
tam jsem měla zřejmě hodně platit za práci a 400kč za cestu.Což je zbytečně zase prachy navrch.Já si věřím a tak jak se líčím já mi to na fotce sluší mnohem víc, než jak mě nalíčila ona- na fotce je to příšerné.Doslova.
Profilova fotka
leniik, tak vidis, konecne neco pozitivniho.. nakonec to vse dobre dopadne.. ;-)
Profilova fotka
holky, za tri tydny uz touhle dobou budu na ceste do Prahy. Pojedu si vyzvednout pritele na letiste.. uz se neuveritelne teeeesiiiimm.... :-D Jen jeho oblek budeme hledat v tom tydnu pred svatbou, tak doufam,ze to nebude tak hrozny problem.. :-(
Za 1400 bych cekala opravdu lepsi znacky, jako Bobby Brown, MAC nebo Estee Lauder ci Lancome. Pripada mi to opravdu predrazene, Andy, ta petistovka za liceni mi pripada opravdu adekvatni. Ruzicky jsou krasne, ja jsem mela na svatbu kaly, tenkrat se mi moc libily. Jenze v tom nasem pocasi v Malajsii dostaly opravdu zabrat. Ruze vadly okamzite, ale take jsem mela zenichovi a svedkum. Leni, treba by jsi sehnala nekoho sikovneho, kdo by te nalicil za mene penez. Treba neco kolem 500? To mi pripada fer, clovek si nemusi kupovat stiny, ktere stejne uz nikdy nepouzije. Navic je dobre, kdyz ti to udela nekdo jiny, kdo se v tom vyzna. Ono to vypada uplne jinak, kdyz se na sebe podivas. No, ale pokud se budes licit, budes urcite krasna. Kdyz to delame kazdy den, tak uz vime, co nam slusi. Ale ty vlasy bych si nikdy sama nezvladla tak udelat.
andy tak to se ti nedivím, že se tak moc těšíš, já bych se taky moc těšila. My taky oblek ještě nemáme :-(
Profilova fotka
kal, chcete oblek kupovat nebo pujcovat? Ja ho chci koupit, tak doufam, ze to snad takovy problem nebude. Chci cernou klasiku s vestickou, tak uvidime..
Andy, odkud mas pritele, mne prileti dneska. Uz se take tesim, moooooooc. :-N
Profilova fotka
Dashi: já se rozhodla že za těch 700 si ty věcičky make up atd koupím a aspoň mi to vydrží a mžu se tím líčit i potom..Vlasy určitě nebudu dělat sama..Už mám další kontakt na kadeřnici- a lituji, že jsem to neudělala tak dřív.
Článek se načítá
Profilova fotka
dashi, je z Bostonu. Uplne si dokazi predstavit, jak se desne tesis.... Ja uz se nemuzu dockat... Od listopadu jsem ho videla dvakrat... :-(
My ho budeme kupovat, ale problém je v tom, že má přítel velký bicepsy a přes to ho všechny saka táhnou. Tak má objednaný a uvidíme. Teď jenom čekáme
No, je to take super reseni. Mas pravdu, alespon ti make-up zbyde a muzes ho pouzivat jeste dlouho po svatbe. Co treba nejake kamaradky, bude ti nekdo pomahat s oblekanim? Jak to resite vsechny?
Profilova fotka
kal, kde jste si ho objednavali, jestli se muzu zeptat... a jak dlouho na to cekate? Ja se trosku desim toho, ze jestli mu normalni velikosti nebudou pasovat, tak ze nevim jak to za tech 5 dni zvladneme.. :-( dashi, me bude pomahat sestra a svedkyne.. sama bych si zip na korzetu urcite nezapla..:-)
andy Maxim?? nevím jak se to píše, ale je to někde u špalíčku. Andy už na to čeká skoro měsíc :-(
Profilova fotka
Já budu mít u sebe svědkyni už den předem..A bude mi s tím pomáhat, ale nakonec ji budu ještě líčit i já- vždycky jsem každého líčila a ony v mém okolí to právě nikdo moc neumí.. :-( Snad to zvládnu.Ale ta fotka ze zkoušky je snad má nejhorší.Když jsem se namalovala sama tak ty moje fotky jsou mnohem krásnější.Nechápu to..Ale taky to bylo tím, že jsme přišly z venku- mám suchou pleť a jak zmrzla měla jsem totiž krém tak to pak bylo hrozn- make up dělal šupinky a ona ho tam dala málo. :-(
Urcite neco vyberete, tech pet dni je relativne dlouha doba a take kratka, podle toho, z jake stranky se to vezme. Ma konfekcni velikost? Neni moc vysoky? Pokud je "normalni" velikosti, tak mas velkou sanci, ze najdes lepe.
Profilova fotka
ma skoro 1,90 - ve vetsine pripadu mu jsou u obleceni kratke rukavy a musime brat prodlouzene... tak se toho prece jen trochu bojim...
andy snad nebude problém.,přeji ať to seženete v pohodě :-)
Profilova fotka
kal, dekuji. :-)
andy není zač :-)
Andy, snad budete mit stesti. Toho je take hodne potreba. Vsechno clovek nemuze zaridit a naplanovat. To proste nejde, nakonec to stejne budeme muset nechat tak trochu osudu. Snad se nam vsem zadari. Hlavni je, abychom si ten den co nejvice uzily. Jinak nakonec vazne nezalezi na tom, jestli jsou ubrousky trosicku pomackane a ne vsechno jde presne podle planu.
Profilova fotka
dashi, mas pravdu... zrovna vcera mi to na chatu pritel taky vysvetloval a nakonec jsme se dohodli i se svedkyni, ze ona bude ten clovek co bude vse vyrizovat zarizovat, ja ji dam jak je vse domluvene a naplanovane, vsichni dostanou cislo na ni a kdyby se cokoliv delo, tak ja nechci do niceho zasahovat.. :-)
Profilova fotka
Andy myslím, že jsi dobře udělala- mě takto pořád bombardují dotazy co a jak bude a tak..
Profilova fotka
no nic... prozatim se loucim a preji krasnou sobotenku... jdu se vrhnout na velky uklid.. ;-) Dashi, uzij si prilet manzilka... :-D pa vsichni
andy tak ahoj a moc se nepřepracuj. Já taky musím uklízet :-(
Holky, krasnou sobotu, milacek by mel dorazit kazdou chvili, uz se na nej moc tesim. S tou svedkyni je to super napad, skoda ze v me rodine nikdo jiny nez ja nema ambice na zarizovani. Svedkyne je super napad. Mejte se krasne, a hodne stesti s planovanim.
ahoj dáši a krásný den

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?