Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Holky, já jsem dneska úplně hotová. Tento týden pořád něco dodělávám a chodím spát pozdě. Pak mám mikro spánky v autobusu domů a spím i tady u práce |-|
Profilova fotka
zen to je asi tou jarní únavou :-) já mám zas takovou rýmu,že to snad do té doby vyléčím :-(
Profilova fotka
Přítel má taky rýmu a je celkově nachlazený, tak snad se to nezvrhne, kvůli tomu mě ani raděj nechce pusinkovat ;-( Že prý kdybych to chytla já je to horší.Má pravdu, že on když něco měl, tak to bylo za tři dny ok ale nakazil mě a já pak marodila týden. :-( Ale je mi z toho smutno..
Profilova fotka
Haloo?? =-) Holky tak co je, dnes tu nikdo není? :-N Bojím bojím tu samotná. =-)
Profilova fotka
ahoj leni. :-)
Profilova fotka
ahoj holky, leni, ¨znas to porekadlo, nez se vdas tak se ti to zahoji, v tomhle pripade se to tedy tyka tveho draheho, ale na to kuryrovani mu casu uz moc nezbyva :-)
Tak co nevestinky, uz se Nám to blíži, že???, Je zajimave¨, že nejsme s miláčkem vůbec nervozní, těšíme se. :-)
Profilova fotka
vcera jsem byla objednat kytky takz dalsi bod splnen, dneska doladit dorty, objednali jsme chlebicky a misy a dal nevim, jo vlastne zitra rozlucka :-D , holky uz mate vsechno zarizeny nebo jeste neco mate v planu? me uz zbyvaji jen vyzdoba na odpoledno-vecerni parbicku, a tak......
Profilova fotka
Zdravím budoucí nevěstinky! :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak tu máme konečně pátek a 3 dny volna :-)
Profilova fotka
Ahoj Popsi no jo, my dneska jedem odvézt cukrářce ořechy louskali jsme jak diví. ;-) Babička nám nalouskala 3 kila a včera přišel miláček s tím, že ještě 2 musíme nalouskat.A vezeme už i figurky. :-)
Profilova fotka
u nás taky louskala celá rodina:-) toho cukroví teda budete mít hodně, my jsme dávali jen 2 a půl kg, je sice pravda, že koláče pečeme sami a na dorty ořechy cukrářce nedáváme, má svoje. neděláme to u jedné cukrářky, ale asi by to taky tak vyšlo. Kolik Lenii budete mít kg cukroví a kolik dortů. Naši mají strach aby toho nebylo málo
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že máte spoustu starostí se surovinama. Jsem moc ráda,že jsme to nechali udělat u paní, která peče se svých surovin, aby věděla jak to dopadne. My máme 25 lidí na hostině a hodně krabiček na rozdávání (cca30, a i ty velké od kuřat). Budeme mít malé koláčky 1500, 10 krabic cukrového,trojposchoďový dort pro nás a dva malé dortíky pro maminky.
Profilova fotka
Myslím, že je dobře, že máme velký mrazák, že zbyde, ale počítali jsme to podle toho, co radili odborníci.
Profilova fotka
no my budeme dělat větší koláče a vychází nám to tak na 800, snad to bude stačit
Profilova fotka
My asi 2000 koláčků, mám pocit a jinak nevím cukroví objednávala tchýně a přítel.A my jsme ty ořechy dávali proto, že nějakých pár stovek zase ušetříme, ona by nám tam dala své ale samo by si to přičetla k ceně a když jsou tak proč ne, že.Máme jich hodně.Nevím co všechno za cukroví bude, ale dáváme za něj 4000 kč což se dá. ;-) Popsi kolik budete mít lidí?Si co už máte a co ještě nemáte zařízené? Nebo už všechno?My čekáme ještě na přítelův oblek co má objednanej. ;-)
Profilova fotka
lenii budeme mít asi tak 40 lidí a celkově 60 i ti co příjdou večer. kolik jich máte vy?
Profilova fotka
45 a večer přijde pár tak kolem 50
Profilova fotka
tak to nemáte rozdíl, jak to tak vidím tak nakonec těch koláčků bude málo :-( no nějak to vymyslíme.
Profilova fotka
Já jen vím, že dělá 2 várky těsta a z jedné udělá asi tisíc. :-) Jinak se v tom až tak nevyznám. :-N
Profilova fotka
ahoj nevěsty, tak ještě 8dní, viď Kal? Včera mi nešel net, tak sem byla pěkně vzteklá. Večer jsme připravovali koláčky a už něco roznesli a o víkendu musíme roznést všechno. Taky už sem strašně utahaná, chodím spát pozdě a k tomu ty nervy, tak ani pořádně nespím, ale už se moc těším.
Profilova fotka
bred: vy roznášite výslužky už teď?
Profilova fotka
Ahoj Bred!No vy s Kal to máte už coby dup.Já ještě absolvuji zítra 70 tiny a pak už budu jen a jen zase myslet na svatbu a dopilovávat např.dekorace.Včera jsem se pro něco rozhodla.
bred no jo, už jenom 8 dní. Já zatím vůbec nervozní nejsem, ale uvidíme jak to bude vypadat příští týden :-o
Profilova fotka
Já jsem nervózní spíše z toho, jak to všechno ve svatební den stihnu a jsem tady opět s předpovědí počasí - tentokrát až do 24.4. - Vaše rosnička :-D Další 8 dní - dlouhodobá předpověď 20.04. 21.04. 22.04. 23.04. 24.04. čtvrtek pátek sobota neděle pondělí 9/13°C 9/13°C 10/14°C 11/15°C 12/16°C
Profilova fotka
Ahoj Ivu, taky jsem se už dnes na to dívala a doufala, že najdu dlouhodobější předpověď, no musíme počkat. :-(
Profilova fotka
holky snad nám to počasí všem vyjde.
Profilova fotka
Jo za pěkné počasí budu moc ráda, protože plánujeme obřad pod širým nebem a chci ho mít krásně azurové, v horším případě postačí, pokud nebude pršet :-D
Profilova fotka
Mohlo by být už hezky. Moc bych chtěla sluníčko :-).
Profilova fotka
No u nás se to dělá tak, že ca 10 dní před svatbou se roznáší oznámko a koláčky. A na svatební hostině pak svatebčané můžou dostat nějakou výslužku, třeba dort a nebo ještě koláčky. Takhle se to u nás praktikuje. A jak teda u Vás,? Kdy dávate koláčky a oznámko?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?