Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
ahoj holky :-) Dashi, taky jsem na Tebe v sobotu myslela a rikala jsem si jak Ti krasne vyslo pocasicko a jsem rada, ze i vse ostatni. To je super.. ;-)
Ahoj andy, tak co jak pokračují přípravy?
Profilova fotka
ahoj kal, zitra jdu na druhou zkousku liceni, tak snad uz to bude dobre... ;-) A taky budeme vymyslet jak nakonec dopadne uces, ve ctvrtek na barvu a v patek jedu odvest saticky do zidlochovic, kde mi je budou chystat na svatbu a pripadne poupravi delku a tak.. Jinak mam chvilkama pocit,ze uz to tak nejak skoro vsechno je preddomluveny, ale porad premyslim na co jsem nemyslela a co bude chybet.. :-D :-( A co ty a pripravy? Chybi Ti jeste neco?
Andy tak já jsem byla včera na zkoušce líčení, líbilo se mě to. Ještě nám určitě něco chybí, ale musím kouknout do mého chytrého sešitku a najít to :-D
Andy diky moc. Take na vas budu myslet ve vas den D. Je toho hodne, co clovek musi na svatbu zaridit, pokud muzu radit, udelejte si opravdovy list, co mate a co musi byt zarizeno a kym. Ja jsem take musela improvizovat, ale treba manzelova rec, byla napsana az v sobotu a jsem moc rada, ze jsem si ji dopredu prelozila, jinak bych hodne koktala. Hodne zalezi na vyberu lidi, aby vsem bylo jasne, kde, kdy, co a kdo ma byt. I kdyz my jsme nakonec meli 80 lidi, i pro mensi pocet je to vazne dulezite. Clovek pak muze byt trochu klidnejsi.
dáši ten seznam už jsem si taky napsala a postupně to doplňuji, teď už více méně škrtám.
Profilova fotka
holky,taky mam seznam, ale stejne porad premyslim, jestli mi neco nevypadlo.. vsak to znate.. ;-) Ale skrta se opravdu dobre, ze? :-D Kal, tvoje liceni je opravdu moc hezke .... moc ti to slusi
Profilova fotka
Ahoj Andy. :-) Já už pořídila deštník a pokladničku na hostinu do které budem vybírat- je to obrovské autíčko a ještě ho nějak domaluji a vyzdobím- má velkou kapacitu. :-D Dashi: Tak manžel je pryč? Ale snad ti nebude moc smutno, my se budem snažit tě rozveselovat.Ale ty jsi toho měla před sebou hrozně moc navíc , co mi nezařizujem a tak jsem ráda, že ti to dobře dopadlo, však jsme na tebe myslely.A držely palce!Teď už si jen budete užívat líbánky..Budou nějaké? :-)
Dobre bylo udelat programy pro hosty, aby kazdy vedel, co se bude dit. Hodne to pomohlo s organizaci. Sice jsme s manzelem den predem tiskli, vazali masle a meli doma malou manufakturu, ale ten vysledek byl super. No my jsme ale uz na nem meli fotku z nasi svatby, ale ve vasem pripade by treba bylo super pouzit fotecku z detstvi, nebo z dovolene. Melo to uspech.
Andy děkuji :-)
Profilova fotka
Ahoj Leni, taky uz jsem poridila destnik... hadej kde.. samozrejme v jysku.. :-D jesteze mame Kal... ;-) Dashi, to prekladani me taky trosku desi, ale mam stesti, ze neprijede nikdo z pritelovi rodiny a tak jediny komu budu muset prekladat je on a pak samozrejme od nej pro ostatni, ale prece jen uz se trosku cesky naucil a tak na zakladnich vecech se domluvi i sam.. uvidime jak to dopadne.. :-)
Profilova fotka
Dashi no teď jsi mi přihrála skvělej nápad!! Díky! :-) Jsi skvělá.
Článek se načítá
Profilova fotka
Je Dashi, chtela jsem se te zeptat, ty ted mas prehled o hotelech v Praze, ze??? Nemohla bys mi poradit nejaky normalni solidni hotylek? Budeme v praze na 4 dny po svatbe kvuli vyrizovani papiru a tak a tak hledame neco mezi centrem a letistem.. :-)
Profilova fotka
No já o něm věděla už dáááávno ze založené témy, ale nějak jsem se nedostala do Přerova. :-) Nicméně včera jsme si udělali pěkný výlet po okrese :-N a mimo jiné jsme byli v jysku- už stál 79 kč a moc jich tam už nebylo měla jsem štěstí.
Andy my jsme svoji svatebni noc stravili v Pachtove palaci. Bylo to uzasne, opravdu nelituji. Lepsi hotel jsem opravdu nevidela a to uz jsem toho opravdu hodne procestovala. Je to ale vyssi cenova relace. V jake cenove relaci hledas?
Profilova fotka
Holky tak se mějte zítra ahoj :-)
Profilova fotka
Nejde mi ted vylozene o svatebni cestu ci neco takoveho, hledam neco pekneho, cisteho a prijemneho tak maximalne do 4000 za noc. Dekuji
Profilova fotka
ahoj leni :-)
Cau Leni. Andy. napisu ti vice do tvoji schranky, nechci uvadet presne kontakty.
Profilova fotka
dashi, dekuji, hned se na to podivam.
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jen 17 dní :-) toto letí :-)
Profilova fotka
Ahojky holky! Tak já se jdu s vámi dneska rozloučit :-) Dnes jsem tu naposled, zítra už mám volno a v sobotu to vypukne :-) Přípravy vrcholí, dnes se doma pečou koláčky a vše se upřesňuje. Naštěstí nám hlásí krásné počasí, tak snad to vyjde. Taky jsem se dozvěděla, že v den naší svatby budou na zámku v dobových kostýmech, tak si myslím, že to bude moc hezké :-) Dashi - gratuluji a přeji Vám hodně štěstíčka
Profilova fotka
suplik - držím ti palce, ať všechno vyjde a všichni jsou spokojení a ať se ukáže sluníčko :-)
Milá Dashi, přeji ti hodně štěstí lásky a trpělivosti a vzájemné tolerance na společné cestě životem,...
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Profilova fotka
suplik: přeji vám ať vám vyjde úplně všechno, jak den D, tak i společný život. Pěkně si to užij
Profilova fotka
Suplik krásnou svatbu, nervy stranou krásně si to s manželem užijte a budem čekat na zprávičky a fotečky! Hodně štěstí! ;-) :-)
Profilova fotka
Holky moc děkuji. Fotečky určitě dodám :-)
Profilova fotka
supliku, tam moc moc si to užij a přeji krásné slunné počasíčko, všichni ať se baví a máš nádherné vzpomínky. Užij si to je to jen jednou! :-)
Profilova fotka
suplik. tak přeju hezké počasí a hodně štěstí a pevné nervy. A my co to máme 22. to dneska je akorát za 10dní. ráno sem se vzbudila sama od sebe, dost brzo a první co mě napadlo bylo 10dní.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?