Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
hacina: tak já jedu ráno ke kadeřnici, bez šatů :-) Cestou od kadeřnice se stavuji ke kosmetičce a pak jedu domů, kde se budu oblékat ;-)
Profilova fotka
Já mám hnědo šedé oči a jdu do růžové a perleťově bílé to už je osvědčené a sluší.Rty taky do růžové.
Profilova fotka
A nebo do šedo až bílé perleťové a růžové rty- to mi taky sluší.Zen a jak ty oči plánuješ? Já se právě bojím dát moc tmavé stíny, abych to nepřehnala moc se nelíčím a tak nevím jak použít více barev stínů na oči.
Profilova fotka
leni, někde jsem četla, že jsi zrušila kvůli vysoké ceně vizážistku. Kdo tě bude tedy líčit?
Profilova fotka
leni, udělám si tužkou obrys kolem oka, samo řasy, a stíny bílo, zlato, hnědé. Ale musím si to vyzkoušet ;-)
Profilova fotka
Nikdo, já sama.Bylo to i kvůli jiným věcem, ale ta cena byla zbytečně vysoká.To je pravda.No já jsem se právě rozhodla líčit se sama.
Profilova fotka
Já budu taky zkoušet nějaké kombinace, nechci to ale přeplácat tak se bojím použít víc jak 2 barvy stínů, ale tři bych ještě nějak mohla zvládnout.Snad :-N Zen jakej si koupíš make up, budeš si na to vůbec kupovat nové věcy?Nebo použiješ to, co máš.
Profilova fotka
lani, s tím make-upem nevím. Normálně ho nenosím a tak uvidím. Používám tmavší pudr. Už jsem si kopila neslíbatelnou rtěnku, tužku i stíny. Dál uvidím.
Profilova fotka
leni, taky nemám moc zkušeností se 2-3 stíny, ale nějak to vyzkouším. Ten zlatý je jen takový slabý na oku není ani moc vedle bílého patrný. No chce to zkusit, no :-)
Profilova fotka
a kolik vám tak přibližně říkali cenu za líčení?
Profilova fotka
popsi, to je různé. Já platila za zkoušku 150,- Kč a na den D říkala 400-450,- Kč. Zkouška nedopadla jak jsem chtěla , tak se budu líčit sama. ;-)
Profilova fotka
leni, a jak dopadly ty bílé botky? Prodaly se?
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem byla na zkousce a platila jsem 180 a v den liceni by to melo byt cca 450, ale nevim premejslim jeste o jedny, abych to mela bliz k sobe s kadernici... tak uvidim... jo a prvni jobovka, vybuchla nam pani, ktera mela obsluhovat (misy, sklo a pod.) na odpoledni parbe......., jde na operaci s rukou.... :-| , ach jo, takze jdeme hledat nekoho ochotnyho, proverenyho, spolehlivyho a hlavne aby mel dve zdravy ruce .....
Profilova fotka
Ne ne ale už jsem je dala do jiného bazaru a hodně sundala z ceny.Tak snad..Jo a včera jsem koupila čern ve špatn velikosti- už jsou v bazaru. ;-) No mám to já smůlu. :-(
Profilova fotka
Luci to nic, mě vybuchla svědkyně, to je horší. |-|
Profilova fotka
A předtím vizážistka a kadeřnice- už jsem zvyklá :-N
Profilova fotka
Leni koukam mam se jeste na co tesit, kadernice je vyzkousena, jsem s ni spokojena a nema nic v planu, akorat ji musim zavolat a dat casnejsi hodinu abysme to stihly.... svedkyne je segra a ta si to fakt nenecha ujit, akorat nema co nasebe - klasika - ale uz se moc tesi........
Profilova fotka
mame to vubec nemuzeme rict, maximalne az budeme mit nakou nahradu, pre by to neprezila.... teda prezila, byla by schopna objednat nakej cattering s hosteskama, ale my chceme normalni svatbu ne nic prehnanyho, v nekterych vecech ji brzdime.......
Profilova fotka
No ta moje jde nečekaně na operaci, taky by si to jinak nenechala ujít.Tak jsem sehnala náhradu, ale mrzelo mě to.Celoživotní kamarádky a teď tohle.Mrzí to stále.
Profilova fotka
to ti verim taky by me to mrzelo, potrebovala bych asi do svatby uz dovolenou, potrebuju se nak zregenerovat, dovcu si beru ve stredu a pak ctv a pa mam zak. volno, mame posledni dva vikendy pred sebou co? za mesic touhle dobou nam bude hej :-) , vsechno z nas spadne, docela se tesim.....
Holciny, zdravim po dlouhe odmlce. Nejak jsem proste nestihala. Uz to mam ale za sebou. Vsechno to dopadlo skvele, no, nejake malinke detaily bych mozna zmenila, ale svatebni hostina predcila vsechna ocekavani. Bylo to naprosto super.
Profilova fotka
Dashi ahooj tak jak bylo?? Pocasí ti vyšlo krásně co.. :-)
Profilova fotka
Jsem ráda, že ti to vyšlo a moc sis to užila.
Dáši tak to je super. Povídej a přeháněj :-) počasí vám vyšlo nádherně :-)
No, bylo to super. Holky, lepsi uz to ani byt nemohlo. Vsechno to dopadlo moc pekne, byly to sice nervy, ale stalo to za to. Meli jsme i terasu s vyhledem na hrad, takze to pocasi bylo skvele. Lepsi den jsem si vybrat nemohla.
dáši moc jsem na tebe myslela i s tím počasím. Je super, že vše klaplo :-)
Holky, urcite vam take vyjde pocasi. Je to hodne dulezite, ale neda se ovlivnit. Vybrala jsem si skvele dodavatele, Nikola Bukovska/tusim Milackova mi udelala nadherny uces, DJ Kuba byl take prvotridni a nejvetsi dik patri me cateringove spolecnosti Protocol Catering. Byli uplne super, spadla mi celist, kdyz jsem videla, jak krasne to misto nazdobili. A ten dort, byl naaaaadherny. Proste vsechno vyslo. Velky uspech mel i skotsky dudak, bylo to proste super. No a preklad projevu manzela a nas spolecny proslov dopadl dobre a tanec jsme take nejak zvladli.
jé tak to je fakt moc hezký. Jsem ráda,že jsi moc spokojená. tak kdy budou fotečky?
Kal a Leni, dekuji moc za vsechnu podporu. Nejake fotecky od svatebcanu budu mit brzy, ale od fotaka nevim. Dneska jsem vyprovodila manzela na letiste, takze mam trosicku volneji. Jeho rodina je take z velke casti pryc, ostatni odletaji zitra. Co vy, jak finisuji pripravy?
Tak to musíš být smutná, že ti manžílek odjel. U nás přípravy docela dobrý. Ještě nám něco chybí, ale doufám, že to brzy vyřešíme. :-) Na fotky se moc těším :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?