Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
andy, přesně tak ;-) Ale v sobotu měla dasha nádherně,co? :-)
Profilova fotka
však ono bude hezky, nebojte :-) a když ne, tak si přece nenecháme ten krásný den zkazit :-)
Profilova fotka
tak tak, bude to tan nejkrásnější den a tak nás trochu deště nerozhází, nejsme přece s cukru, no ne. :-)
Profilova fotka
no jasně - a už jsem koukala, že tulipánům v parku chybí tam max. týden, aby rozkvetly :-) a tráva už se zelená, takže paráda - budeme mít krásnou dubnovou svatbu :-)
Profilova fotka
a nerozteče se nám dort a nebude nám v šatech horko a ženich se nebude potit v obleku ... :-)
Profilova fotka
gil máš pravdu, kazdy minus ma svy plus :-) , uz se tesim
gill tak to máš pravdu :-D
Profilova fotka
taky se těším :-) dneska jdu k fotografovi, na zkoušku líčení a pak příští týden poslední nákupy :-)
já jsem na zkoušce líčení byla včera a fotograf nás taky ještě čeká :-)
Profilova fotka
já jsem zvědavá, jak to mé líčení dopadne :-) uvidíme :-)
já jsem byla spokojená, akorát protože se normálně moc nelíčím, tak to bylo pro mě hrozně výrazný, ale zvykla jsem si. I přítel, říkal, že je to hezký :-)
Profilova fotka
kal, já se taky normálně nelíčím, teď jsem začala trošku před svatbou, tak se těším, co se mnou vyvede :-)
Článek se načítá
gill mě udělala obličej do opálena a oči podle barvy kytky. Hezky mě je zvýraznila, protože mám brýle.
Profilova fotka
kal, a nemáš foto ze zkoušky? Já tu svoji kosmetičku dneska zrušila a dokonce mi nepropadne ani záloha. ;-) Namaluji se sama, líčím se denně, tak to nějak zvládnu x-)
zen mám, dám do alba, ale bohužel to na fotce nevynikne, tak jak je to ve skutečnosti
Profilova fotka
kal, tak to znám taky na ní vypadám jinak než to bylo naživo :-|
Tak už můžete koukat :-)
Profilova fotka
Kal, vypadá to bezvadně. Moc ti to sluší :-) Paráda
zen děkuji, je to sice blbě nafocené, ale líp to prostě nešlo. Ale ve skutečnosti to vypadalo moc hezky :-)
Profilova fotka
jak tak holky vidím, tak jdete všichni se líčit k profíkovi, no snad to nějak sama zvládnu :-)
Profilova fotka
Já taky nemám profika, přece. Taky mám fotky z líčení, ale přesně, jak tady píšete. Ve skutečnosti to vypadá úplně jinak a ty barvy taky moc neodpovídají, tak ty fotky tady ani nemám.
Profilova fotka
Popsi všichni ne, já se líčím sama! :-)
Profilova fotka
ahoj nevěsty:-) v rychlosti jsem sčíhla co se tady od včera probralo:-) ale myslím, že nervíky už pracují všem. Já mám rozlučku také tento pátek a jde nás už 14, což je docela dost. mám v plánu zaplatit jednu rundu panáku něbo nějaké drinku, ale jinak ni, to bych se asi nedoplatila:-) Holky nemáte někdo dobré zkušenosti s kosmetičkou v Praze ? nechce se mi do nějakého salonu, spíš někoho známého v soukromí ? Ale mám pocit, že se stejně nakonec nalíčím sama:-)
Profilova fotka
Holky, já se nakonec budu taky líčit sama. Zkouška nadopadla podle mých představ, tak jdu do toho sama. ;-)
Profilova fotka
a holky volíte spíš jemné pastelové barvy nebo jdete klidně do tmavých ?? Vím, že je to člověk od člověka, ale jen někdo mi říká, at se toho nebojím, a klidně se nalíčím výrazněji, že na fotkách to vypadá dobře... tak nevím.
Profilova fotka
hacina, no já se normálně líčím každý den řasenka a dolní černá linka, na zkoušce mě paní nalíčila strašně slabě a dvakrát jsem jí musela prosit o ztmavení, nakonac jsem ji zrušila (dnes). Nalíčím se víc, chci mít oči dominatní a tajemné, nebo jak to popsat. Líčení budu mít do hněda (mám zelené oči)
Profilova fotka
já jdu do růžova,s takovou lila, mám modrozelené oči tak by to mohlo vypadat dobře. Musím to ještě pořádně vyzkoušet
Profilova fotka
já osobně nemám strach ani z líčení očí, rtěnky..., ale malinko se bojím dobře udělaného make-upu:-), abych ho měla dobře rozetřený, žádné fleky...atd.:-) ale kamarádky asi pomůžou.
Tak já se nechávám líčit, chci být nevšední a jak se znám udělala bych si to, co si na sebe "maluju" každý den :-D Před nějakou dobou jsem se nechala nalíčit u kosmetičky a bylo to super, v pátek k ní jdu na předsvatební čištění pleti :), tak se rovnou ještě nechám nalíčit ať si utvrdíme co chci. Já budu mít líčení světlé, ale myslím, že to záleží na individualitě, každému sluší něco jiného, tak silnějšího líčení bych se nebála.
Profilova fotka
a holky ještě možná blbý dotaz,ale přeci... kosmetička Vám přijede domů nebo jedete v den svatby k ní ? pokud jedet k ní, jedete tam bez šatů a šaty pak obléknete doma ? trošku řeším tyhle přesuny, jak to v den svatby udělám. ráno jedu ke kadeřnici, bez šatů, pak bych ideálně jela domů, tak se nechala nalíčit a pak bych oblékla šaty...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?