Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
haci to je dobra zprava, ze se to ale musi vubec stat vid :-) , jinak v patek mame s holkama z prace a jeste s jednou kamaradkou rozlucku (ta ma svatbu 3 nedele po me), jdeme do hospy, jde nas asi 12, jsem na to zvedava, ani nevim jestli jsou nejake "tradice rozlucky" ???
luciass to by mě taky zajímalo jaký jsou tradice rozlučky
Profilova fotka
haci to jsou krásné prstýnky. :-)
luci co všechno budeš v té hospodě platit?
luciass: tak já dělám rozlučku v pátek a taky nevím, jestli jsou nějaké tradice rozlučky :) Ale asi ne ne? :)
Profilova fotka
no me to jen tak napadlo, kazdyhou pozvat na sklenicku...., nebo tak neco, ale to je normalni ze? jedny kolegyni pozvali stryptera.., byla to sranda, on byl ve svym zivlu a ji bylo kolikrat neprijemny, to co bylo jemu prijemny :-D ...., ale mit bych ho nemusela....
AHojky holky, mně chtějí moje kamarádky taky pozvat striptéra,ale mně to moc příjemné není, nejradši bych se na nějaký loučení se svobodou vyprdla,...
Tak to já bych striptéra taky nechtěla. Já dělám rozlučku na veřejnosti, takže myslím, že tohle mi nehrozí a taky to kamarádky ví, že striptéra nechci. Nemám takové situace ráda a taky nejsem zvědavá na cizího chlapa 8-) Chci jen lehkou rozlučku, takovou dámskou jízdu, poklábosit u vínka a tak. Nic velkého.
Profilova fotka
no jasne, takhle to taky vidim, vsechny se dobre zname a vime ze sranda bude 8-) , raci se netesim, pre to pak nevyjde...., ale s temahle babama to vyjde na 100%
Profilova fotka
ahoj holky, ted jsem narazila na nejakou predpoved a nevypada to zase tak strasne tak vam to sem rovnou davam.. :-D Tak vam to snad po ranu zvedne naladu. Hezky den. Skutečného oteplení zřejmě přijde po Velikonocích. Na poslední dubnovou dekádu, tedy na období od 20. do 30. dubna, meteorologové předpovídají polojasno až oblačno, přeháňky a bouřky jen místy. "Odpolední teploty by měly dosáhnout 11 až 17, postupně konečně jarních 14 až 20 stupňů Celsia. ;-)
Profilova fotka
Tak kde je směna nervních dubniček? :-)
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky! :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj leni, tak nějaké novinky? :-) Včera jsem tu neměla čas být.
Profilova fotka
Zen, měla jsem rozlučku v sobotu jinak asi nic tak zajímavého včera jsem koupila deštník na svatbu a černé boty na podpatku kde jsem nezkusila velikost a jsou mi malé :-( No už jsem byla z toho procházení obuvi na prášky a ty poslední už jsem vzala jen tak. ;-) No a tlačily by hrozně asi špatně číslované.
Profilova fotka
Tak je půjdeš vrátit? A jaká byla rozlučka? Taky jsem si koupila deštník :-D
Profilova fotka
Jo byla super zábava a pokecaly jsme popily a tak dále.Nevím ci s nima ..Ale byla to výprodej za 300 tak nic nákladného naštěstí chtěla jsem je totiž jen na sobotu k sukni jdeme na 70 tiny do restaurace.
Deštník jsem ještě nekoupila,.ale myslím si, že se v rodině určitě nějaký velký najde,...jak se těšíte??? Ještě týden a přípravy vrcholí,...Jak jste na tom vy???
Profilova fotka
Já se těším a to počasí má být týden škaredě ale pak nevím snad od toho 20.4. to bude jen a jen lepší. :-)
No já taky doufám, že ten náš svatební den (22.4.) bude aspoň trošku teplý, jinak asi zmrznu,... :-(
Profilova fotka
ahoj holky, andy potesila :-) , budu rada kdyz nebude prset jinak kdyz bude kolem 20 stupnu tak mi to bude stacit 8-) , dneska prijela kolegyne z Dobrise a rikala ze tam meli snih, mazec, cim dal tim vic na me leze nervozita a to mam jeste 17 dni k dobru...., dneska budu potvrzovat hudbu, zavolam na pivo, zitra na kytky, ve ctvrtek studeny misy a chlebicky, v patek rozlucka..... a tyden zase pryc :-N
Profilova fotka
ahoj holky, tak tady na Kladně je trošku sněhový poprašek, prostě děs. To počasí mě pěkně nervuje, ale máme ještě 11dní, tak si zase říkám, že je ještě čas na oteplení. taky sem zjistila, že do práce půjdu do konce tohoto týdne, pak pondělí je Velikonoční, tak jdu v úterý a od středy už mám dovču a příjdu asi až ve středu po svatbě. uffff
Profilova fotka
No já pojedu na tu svatební cestu přijedem pak v sobotu ...A volno si beru 28.4. každopádně možná i čtvrtek.
néééé, sníh už nééé, já se z toho zblázním,...
Hezký den, venku je teda dost škaredě ]-(
fuj fuj fuj, doufám,že ta předpověď vyhjde, jak je člověk nervozní, tak to počasí mu taky moc nepřidá,..
Profilova fotka
segra kdyz se poprve pred 20 lety vdavala (dneska) tak jim do rana napadl snih :-) , podruhe se taky vdavala v dubnu myslim se 15. a byla strasna zima....., ale letos je objednany krasny pocasi 8-) , nad Prahou uz vykukuje pomalu slunicko, ale zima je porad
Profilova fotka
No to u nás se čerti žení ]-( No podzim hadra. :-S
No, necháme se překvapit, koneckonců, říká se přeci,že prší štěstí ne???
Profilova fotka
ahoj vsichni, nebojte ono se vyprsi a vysnezi tento tyden a pres velikonoce a pak uz zacne byt hezky, jen si uvedomte jak na to ten dest krasne zalije a jak nam pak vse hezky zacne kvest... ;-) Hezky den vsem :-)
Profilova fotka
ahoj holky, no kdyby bylo tak jak minulou sobotu tak je to úplně ideální

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?