Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
kal, jo to je... jen uz aby to bylo... jejda, ty uz vlastne v tu dobu budes vdana pani.. ;-)
andy jo jo :-)
Ahoj holky :-) . Už mám ušitý šaty, stály mě 3700 Kč, tak mrkněte :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
ahoj clarco super cena, moc ti sluší ;-)
Profilova fotka
clarco, pridavam se ke Kal, moc hezoucke a navic i za super cenu.. ;-)
děkuju moc :-)
Profilova fotka
ahoj clarko moc ti to v nich sluší a krásná je i cena. ;-)
Profilova fotka
zdravím ze zaprseného Praglu :-| , cla krasne saticky za super cenu, sestrenka si taky nechala sit a ma je doma na pamatku, cenu ale nevim
Profilova fotka
ahoj všem, tak už sem tady taky. Včera to na nás doma nějak dolehlo a povídali jsme o svatbě, prohlíželi si prstýnky a sem tam uronili slzičku, ale štěstí. Taky jsme včera přesně dohodli tu naší restauraci, co se bude papat a co pít. V pátek sem si byla zkoušet opět moje šaty a přítel doufá, že to bylo před svatbou již naposled, jsem fakt hrozná.
Profilova fotka
Ahoj bred a luci, já byla ve taky minulý týden zkoušet šaty, vše bylo v pořádku tak jsem hned klidnější a pak už si je jen vyzvednu, předpokládám. ;-)
Profilova fotka
leni ty už si byla na zkoušce šatů? ja jdu až 19. a mam strach aby mi byly ok... za deset dni se snad nezmenim.....
Profilova fotka
teda ne 10 dni ale vlastne 9, ale to je jedno, utece to jako voda, ve stredu jdu objednat kytku, porad nevim jakou....
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo byla jsem ve čtvrtek, bylo to super, šaty dobře pasují netřeba upravovat.Už jen sháním rukavičky dlouhé a bude to ok.A jak máš šaty? Máš album?My jdem dneska objednat kytku a koupit líčení - budu se nakonec malovat sama. ;-)
Profilova fotka
album mam, ale nemam tam saty, ja mam korzetovy, sampan s vleckou, vim ze je budou muset upravovat, pre mi byly vetsi..., no a liceni jsem nechala na odbornici, uz jsem byla na zkousce, bude to lehce do hneda, jenom o tom pisu a mam divno v zaludku, jak jses na ty? ja mam stavy, kdy mi neprijde, ze se vdavam a pak kdyz se o tom bavim, tak silim, jestli mam vsechno..... ale to je asi normalni :-)
Profilova fotka
Jo to i já- minulý týden jsem nemohla ani normálně mít dobrou náladu díky různým okolnostem a překážkám a měla jsem neskutečné stresy.Po zkoušení šatů jsem si oddychla a teď po víkendu si s tím hlavu nelámu budu dokupovat doplňky a však...jak to znám ono se zase objeví nějaká překážka a budu zase ve stresu, ale ty dva týdny před svatbou budou asi dost náročné na nervy, hlavně týden před. :-N Budu určo pěkně vystresovaná, ale těšit se. ;-) Doufám. :-N
Profilova fotka
ahoj všichni:-) já měla včera infarktový stav, otevřala jsem prstýnky a zjistila, že stříbrný proužek na prstýnkách, které jsou jinak titanové (Boccia) je úplně žlutý a jsou na něm takové mapy!!!!! takže šok, 22.4. je svatba a my nemáme prstýnky:-))) no zlato to jde dneska řešit do toho zlatnictví tak uvidíme. Tak jsem si myslela, že s tímhle starosti nebudou, to mám za to, jak jsem byla furt klidná a neplašila:-))tak přeju všem , at tohle nezažívají.
Profilova fotka
hacina: tak to je mi moc líto a Vy jste si je neprohlíželi, když jste si pro ně byli? Musíš pak napsat, jak to dopadlo, co Vám na to řekli.
Profilova fotka
ano prohlíželi, naposledy asi před měsícem a byly v pořádku. nechápu to :-((( určo dám vědět. no vědu z toho dělat nebudu, myslím, že do svytby nestihnout udělat nové, takže se asi vezmeme s těmito a pak si je necháme udělat nové:-)))
Profilova fotka
ty jo, takovy soky 12 dni pred svatbou, a odkud mate prstynky?
Profilova fotka
Tak to je šoking.No to jsou právě ty různé věcy co se mohou přihodit a udělat čáru přes rozpočet.Už s tím nějakou zkušenost mám. :-(
Hacino tak to je šok. doufám, že se to vyřeší, držím pěstičky :-)
Profilova fotka
ty jo ja nechci zadny soky zazit, porad mi hlavou behaj veci jako ze si prijdu pro saty ze nebudou, nebo ze kytky budou priserny, .... co se ma stat, stane se.... ale haci drzim ti palecky at to dobre dopadne a urcite napis
Profilova fotka
Haci a máš je na fotce?Třeba to není tak hrozné..Já to nechápu jak se to mohlo tak změnit- asi nějaká reakce a není to třeba nějak nahrazené to zlato? Je to zvláštní.. :-( V každém případě, to fakt musí mrzet, snad to dobře dopadne a pak si uděláte krásné, nebo si to necháte zpravit.
Tak já zrovna svolávám holky na rozlučku. Jak dopadla ta tvoje Leni?
Profilova fotka
Ahoj cleo! Bylo to moc fajn, koukaly jsme na dvd povídaly si a pily a papaly a ve dvě ráno přišli kluci a bylo to moc milé pak se trošku rozjela atmosféra a my....se odebrali do ložnice.. x-) Samo že nenápadně. ;-) Takže bylo to moc super. :-)
Profilova fotka
děkuji všem za podporu:-) říkáme si se zlatem, že ono to nějak dopadne, nějaké prstýnky budou a pak si je necháme když tak udělat nové. Tady jsou ty naše: http://www.beremese.cz/album/view.php... tak ten stříbrný proužek je ted úplně žlutý s flekama :-)))
MOc hezké prstýnky. Máš pravdu, nějak se to vyřeší :-)
Profilova fotka
tak to ti to dopadlo leniiku dobře:-) můj zlatoch měl rozlučku tento víkend doma (já jsme z Prahym, on mimo) a vrátil se domů v 7 hodin ráno :-)))) kamarádi mně hlásili, ale že mám slušnáka, že si od striptérky nenechal ani stáhnout kalhoty :-))) takže si představuju jak to tam asi muselo vypadat :-))) já se chastám na rozlučku tento pátek, tak to bude asi taky vesele:-)))
Profilova fotka
holky tak prstýnky už jsou v pořádku - z papírových krabiček se vylučovalo nějaké agresivní lepidlo, které reagovalo se stříbrem, takže pán nám je vyčistil, dal jinou krabičku a je hotovo. Prstýnky jsou zase v pořádku:-) docela mi spadl kámen ze srdce.
Haci, tak to je super, dobře to dopadlo :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?