Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Leni v kolik začínáte?
Ahoooj, tak dnes jsem si koupila ten bílý deštník v Jysku. Huráááá :) a už nám začínají chodit první přáníčka, krásně se to čte x-)
Clea tak to je super, že máš ten deštník. Nám ještě žádný přáníčko nepřišlo
Profilova fotka
ahoj dubňačky :-) , tak se nám to pomalu, ale jiste blíží..., čím blíž to je, tim častějc mam divně v žaludku :-) . Těším se a zároveň... už aby to bylo. Skoro všechno máme zařízené, teda kytku ještě ne, ta je v plánu tento týden, stejně tak i rozlučka..., velikonoce, zkouška šatů.... a je to tu :-N . V místě obřadu se ženil ženichův svědek... toho času rozveden a můj synovec, toho času očekávající rodinu......
kal: jo jo mám z něho radost :) Další věc vyřešená :-)
Holky, ja teda akorat trnu, abych nezmrzla, jinak si rikam, ze to snad vsechno bude OK :) A jeste taky ze nejaka zelen by se mohla objevit...na stromech uz jsou pupence, ale ty uz tam jsou tyden :)
Profilova fotka
jj taky na to myslim, zitra zase vyhrozuji snezenim...., ale ja mam objednany krasny pocasi 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky krásné ranko! :-) Rozlučka úspěšně za námi..A vrcholící přípravy před námi. ;-)
Ahojte všem, tak dnes je to za 12 dní
Ahoj nevěstinky, za chvíli z Vás budou vdané paní ;-) Držím Vám palečky ať se Vám vydaří počasí a máte krásnou svatbu. Minulý rok na 23.4. se vdávala naše kamarádka s kamarádem a počasí bylo moc příjemné - slunečno a teplo a všechno začínalo kvést, tak doufám, že Vám to letos vyjde také. Hlavně se nestresujte a krásně si ty přípravy užívejte :-)
peti děkujeme moc, je to od tebe milé :-) ;-)
Profilova fotka
Děkujem Peťo! :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, už se nám to blíží :-)
Profilova fotka
ahoj vsichni, tak nervozita uz pada i na me. :-)
Profilova fotka
Ahoj popsi a andy, mi je kupodivu dobře a nejsem dneska nervózní sama se tomu divím.Minulý týden jsem byla na odvoz na 15ku zralá a přes víkend mi bylo krásně a dneska je to podobné, jen mě mrzí, že nebudu mít svědkyni- musí na operaci a já si sháním náhradu- to mě moc mrzí. |-|
Profilova fotka
lenii tak to mě mrzí za tebe, my máme něco podobného jen ze svatebčanama, už jsou staršího věku a už to pro ně není a tak nám nepříjedou.
Ahoj holky, tak na mě "leze" nějaká nemoc, snad se z toho dostanu. Je to v začátcích, tak bojuju. Taky přemýšlím, jeslti nezmrznu, ale stále doufám, že všechny budeme mít krásný sluneční svatební den. :-) Leniiku taky mě to mrzí :( Mi zase nepřijde babička s dědou, což mě moc mrzí, ale už nikam nechtějí jet. První jsem myslela, že si to rozmyslí, ale nerozmysleli :-(
Profilova fotka
holky to je mi lito. Vcera jsem si taky koupila ten destnik v Jysku. :-D
Profilova fotka
S tim pocasim je to takovy vselijaky, ale stale jeste vsem tvrdim, ze od 20 (musime zahrnout i Kal), bude pocasi mnohem teplejsi se slunickem a obe soboty budou primo ukazkove slunecne a teploucke.. tak si to nenechme vymluvit. ;-)
Profilova fotka
Je to takový smutný, když někdo odřekne, obzvláště celoživotní kamarádka, když to takto dopadne.Ale zastoupí ji moje druhá kamarádka, ale fakt jsme si celý život dělaly plány a teď tohle- už jako malé holky jsme si to slibovaly....Cleo ať se z toho co nejdřív uzdravíš.. :-)
a ještě jsem se zděsila při dnešním pohledu do diáře, už jen tento týden jsem plný v práci, příští podnělí je Velikonoční a v pátek jdu k zubaři a do školy, takže budu v práci jen 3 dny, pak ještě pondělí a půlka úterka, ale to úterý si myslím, že bude takové rozlučkové, vezmu chlebíčky, šampus a popidlím do práce a pak už přípravýýýýýý. Jak se budete loučit v práci vy když tam budete naposeldy jako svobodné?
Profilova fotka
taky mě bolí celé tělo, asi je něco ve vzduchu, od rána piju jen čaje, snad to přejde :-(
Aho andy a cleo :-)
Profilova fotka
ahoj kal, jak je?
andy docela dobře. A co ty?
Profilova fotka
jsem rada,ze Ti je lip. :-) Ja uz jsem skoro v pohode. tedy doufam,ze uz se to nevrati. ;-) Tobe uz se to krati uplne neuveritelne... jak jsi na tom s nervickama?
Andy zatím v pohodě, vůbec mě to nepřijde. Myslím, že horší bude příští týden :-D
Ahoooj kal, tak to já na tvém místě, když budu mít tak málo do svatby budu hooodně panikařit
Profilova fotka
kal, tak to mas fajn. Ja mam pocit jako bych tu svatbu spis mela mit tak 23. kdy prijede pritel a snazim se vse mit zarizene do toho data a pak z toho tak nejak stresuju uz ted... ;-) ;-)
Holky já myslím,že ne. Však uvidíte až to budete mít za 2 týdny. andy tak to je super, že tu miláček bude tak brzo :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?