Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
ahoj, tak když si to tak pročítám, zjišťuju, že opravdu nás čeká pár náročných dnů. V pátek před svatbou budu lítat a nebudu vědět, kde mi hlava stojí. A o sobotě ani nemluvím.
Profilova fotka
Holky, sobotu už si musíme užít :-) bred, sehnala jsi tu kosmetičku?
Profilova fotka
no kosmetiučku vyloženě ne, ale nabídla se mi od bratrance přítelkyně, že mě s radostí namaluje, tak dneska příjde a vyzkoušíme to. Ona sama o sebe dost dbá a je to na ní vidět, nalíčená chodí pěkně a o oblečení ani nemluvím. Tak snad to dopadne dobře, vyfotím to. Tak já si asi užiju už tuhle sobotu, asi vyrazíme s kámoškama někam na drink, nic moc velkého. Kdy budete roznášet koláčky a oznámení? Nám koláčky dorazí teď ve čtvrtek, rozveztem to a na svatební hostinu budeme mít čerstvý.
Profilova fotka
Holky zdravím :-)
No my budeme rozvážen výslužky ve středu před svatbou mé straně a ve čtvrtek budeme rozvážen ženichově straně. A na hostinu budu mít v pátek čerstvé.
Profilova fotka
Jsem naprosto vyřízená, dva dny jsem se nazestavila :-p běhám s vypláznutým jazykem na vestě. :-N Tak co je nového?
Profilova fotka
my budeme na obě strany rozvážet ve čtvrtek a taky budeme mít na sobotu čerstvé
leniii: a to je teprve začátek :-D
Profilova fotka
Já byla včera v salonu dokoupila doplňky, všechno jinak, než jsem myslela, ale paní v salonu má vkus, krásně to vybrala co se hodí k šatům a dneska jsem prolízala papírnictví a našla ubrousky.Konečně. ;-)
Profilova fotka
leni, a jak dopadla zkouška šatů? :-)
Profilova fotka
holky a děláte jmenovky? já nevím jestli je udělat nebo to nechat na hostech ať si sednou jak chtějí
popsi: my to necháváme na hostech
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, bylo tam tentokrát asi 10 ženských já si oblékla šaty, skvěle mi padly a vyšla jsem a ony úplně oněmněly.Bála jsem se podívat do zrcadla, aby to nebylo třeba zklamání...však víte jak, ale jsem v nich jak princezna, byla jsem tak šťastná jak dlouho ne.Délka padla naprosto přesně i velikost.Nic se nemusí upravovat.Pak jsme vyzkoušely korunku a k tomu sladěnou bižu, co se hodí k šatům.Jo ještě podvazek v růžovo bílé no já jsem tak spokojená.Jen hledám rukavičky nad loket, neměli ty obyčejné, jen řasené.Sice jsem je zamluvila, ale chci ty delší.No jinak místo 2 kruhové spodnice budu mít 3 kruhy- nevím proč, ale s nima ta sukně vypadá ještě víc princeznovsky, ale nevím :-( jak s tím sednu do auta :-N A ptala se mě, že můžem zkusit zase tu dvou kruhovou ale já se sobě v tom tak líbila, že jsem prostě řekla ne, chci toto! :-) :-D
Profilova fotka
tak to musel být super pocit. Já jsem si jen zkoušela korunku s bižutérii, namalovala jsem se jak chci být na svatbě, trošku upravila vlasy podle představy a vypadala jsem si úplně jiná a to jsem neměla ještě ty šaty
Profilova fotka
ahojky holky, náš termín 22.4., ale zatím jsem v klidu...je to normální ? jinak pro CLEU - moc se mi líbí tvoje oznámení - je originální...jiné než nabízejí agentury. Trošku jsem znervozněla, když tady čtu, co už máte všechno zařízené, nakoupené.... budu muset začít taky:-)))
hacina: děkuji mooooc, mám radost, že se líbí. Jééé tak to závídím, že jsi v klidu. Ono je to lepší než stresovat :-D
Ahoj dasho,cetla jsem tady vasi diskusi a mam na tebe prosbicku.Ja se budu vdavat ve Svycarsku,ale spis jen jako ze papirove...ale protoze v Cechach uz na urad nemuzu, tak jsem te chtela poprosit o radu a poinformovat se, jak jste to meli s manzelem vy.Moc by jsi mi pomohla. dekuju moc.
Profilova fotka
no už se vidím jak 2 dny před svatbou začnu totálně plašit:-)))
Profilova fotka
co 2 dny, ale celý týden předem :-)
Profilova fotka
preju krasne slunickove rano x-) teda alespon tady u nas na Vsetine a jak pokracujete dubnacky? uz to mame za par, ale zadne stresy, vzdyt se jenom vdavame :-D
ahoj selu, tady je taky slunečno :-)
Profilova fotka
krasna fotka Kal, chvalim ;-)
děkuji selu. Tak co už máte všechno zařízené?
Dobré ráno holky, je to hned lepší když nám svítí sluíčko :-)
Cleo to určitě :-)
Profilova fotka
Ahoj holčiny, dneka mám pocit, že snad chystám na svatbu :-N Je toho tolik..Dneska je mooc krásně. ;-)
Tak já dnes ohledně svatby nedělám nic :) Joo vlastně to bych lhala, přemýšlím, zda si objednám jednu košilku co mě uchvátila na svatební noc nebo budu bez ní :-D
Ahoj, tady je taky krasne :). Co se tyce finisovani priprav, ja si furt rikam "urcite jsme na neco zapomneli" a furt dokola probiram, jestli mame zarizene fakt vsechno :). Uz nam chybi akorat finalne objednat (predbezne domluvene to je) kolacky, dort a doplatit dopravu...a pristi tyden se jdeme oba ostrihat a ja na zkousku satu na upraveni. A jinak pevne doufam, ze mame fakt vsechno :). Ptam se furt dokola zenicha "a nepotrebujes jeste neco, hadry mas, boty, kravatu - nepotrebujes nejaky manzetovy knoflicky, sponu do krataty, kapesnicek nebo nejakou takovou kravinu?" :)
Profilova fotka
Abych to vysvětlila, já chystám rozlučku proto nestíhám ;-) Už mám ale pohoštění nachystané :-)
Profilova fotka
Leni, ty mas rozlucku dneska?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?