Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Já chtěla smetanové kaly a rudé růže. Ale asi to budou smetanové a rudé růže :-)
Profilova fotka
Ale dost se mi názory na kytičku měnily.
Ta bude krásná. Já měla jasno už od začátku. Holky jsem zvědavá na svatební fota, až to co jsem si tady naplánovaly uvidíme v reálu :-D
Profilova fotka
To já taky, hlavně se známe z jediné fotky. To teprve bude :-)
Profilova fotka
To já taky, hlavně se známe z jediné fotky. To teprve bude pokoukání :-)
Profilova fotka
Pardon, že ruším, je tu Kalerat?
Profilova fotka
ještě sem tu já na 22.4.06. Dneska sme byli na pohřbu přítelovi babičky. Tak teď sme na tý "hostině", ale mám nějakou depku, tak sem si zaběhla na net. přišlo mi to dneska všechno nějak líto, pohřeb a za 16dní svatba, ale co se dá dělat. Dneska mi volala paní z půjčovny, že üž přišel cylindr, tak se tam zítra stvíme ho vyzkoušet. Přítel si tam jeden zkoušel, ale trošku ho tlačil. teď už musím jít, ale zítra ¨se tu objevím, ahoj všem
Profilova fotka
ahoj holky! Takže já jsem tu "jdu na řadu" jako první? :-) Dneska mám rozlučku, tak se těším, ale tím spíš si uvědomuji, jak se to blíží :-o Naštěstí je vše už zařízené
suplik: tak si tu rozlučku pořádně užij :) Jak se tak dívám, tak já mám rozlučku v den tvé svatby :-D
suplik: a jak to dnes plánujete? :)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) suplik, dasha je už 8.4. :-) Já mám rozlučku 22.4. :-) A jinak holky.....mám zamluvenou kytkuuuuu.... :-) :-) :-)
zenuska: supéééér a je to teda ta co jsi říkala včera?
Článek se načítá
Profilova fotka
clea, ano smetanové růže s rudými a nějaké zajímavé zelenisko, aby to nebylo celistvé :-)
NO holky jak nám ty přípravy pěkně jdou :) Já ještě sehnat ten deštník a měla bych mít vše :)
ještě přemýšlím, že bych měla začít rozcházet botky
Profilova fotka
clea, taky chci ten deštník :-) ale mě toho chybí docela dost :-| ale nějak to zvládnu ;-)
Co Ti ještě chybí? Třeba mě při tvém výčtu něco napadne, co nemám :-)
Ahoj holky. Zen to je super s tou kytkou :-)
Ahoooj kal:)
Profilova fotka
ahoooj holky :-)
ahoj clea a popsi Holky krátí se to čím dál víc :-)
Profilova fotka
clea, no skusím to sepsat.......dekorace na auta, korky do lahví, látka na stoly a auta, stuhy na auta, deštník, řetízek na krk (přívěšek už mám), kousek bílího filcu na dodělání peříček pro svatebčany......no a nevím jestli je to vše. Jsou to blbinky, ale důležité :-)
zen tak toho zase není tolik. Ale je pravda, že je to důležité
Profilova fotka
kal, horší je, že tu látku nemůžu sehnat a filc taky ne :-(
zen aha, tak to je blbý. :-(
Profilova fotka
No, snaží se mi ji sehnat adu v Praze, ale zatím se nedaří :-( Já nechápu proč všechny barvy jsou a tmavě červená ne ]-(
To je fakt blbý, ale snad jí někde prostě musí mít
Profilova fotka
Kal, jak to zvládáte, už máte vše? Máš to za pár =-) :-)
no týden před tebou, takže to máš za pár i ty :-) No hodně věcí jsme zařídili tento týden. Takže jsem moc ráda. Ještě nám samozřejmě něco zbývá. Včera jsme objednali miniaturky vín, tak si pro ně asi zítra půjdeme. :-)
No a ještě potřebuji vytisknout svatební noviny a nevím kde =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?