Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
No my jsme byli kytku objednávat včera. Řekla mě cenu cca 1700 kč za vše. S tím, že se máme po velikonocích stavit a že nám řekne kolik to bude stát.
A v té ceně je co?
Moje kytka, kytky pro maminky a myrty
tak to je super cena, co budeš mít za kytí? A maminky?
Profilova fotka
Kal a korzáž, ne :-) Já jsem taky zvědavá na koli nás to nakonec vyjde. :-)
leniik: a už Ti řekli předběžnou cenu?
http://www.beremese.cz/album/view.php... clea budou to růže pro maminky taky, ještě jsem zapomněla na korsáž, ale to je snad jasný :-)
kal: je krásná
clea děkuji :-)
Profilova fotka
Právě že se jdem teprve dohodnout, buď dneska pokud to stihnem..nebo zítra. ;-)
No já tam dnes zavolám. Včera už jsme nakoupili věci na výslužky a potvrdili hudbu, tak další věc z krku. Dnes zavolám ještě na ty květiny a přiobjednám ikebanu domů na stůl, na to jsem zapoměla.
My jsme ještě včera zaplatili zálohu v restauraci :-)
Článek se načítá
kal: po nás ji nechtěli...teda zatím :-)
Cleo to by vám určitě řekli, že po vás chtějí zálohu :-)
Profilova fotka
Tak jsem zase tady :-) Co se týče mé družičky a plátků růží. Použiju látkové z Ikea. Děti to po obředu zase posbírají, tedy mám takovou představu. Sice by byly lepší živé, ale už tak nás to stojí dost, tak to nechám tak ;-) Jinak já kytku domluvenou ještě nemám, chci se jít poptat do jednoho květinářství u nás v Kr. Poli. Jsem zvědavá co mi řeknou.
zen neboj určitě v květinářství dopadneš dobře :-)
Profilova fotka
Holky a jak je to stím úřadem, můžou se tam házet ty plátky, asi ne, co?
Profilova fotka
Ahoj vsichni, prepadl me nejaky bacil a tak tu muzu z postele komunikovat taky. ;-) Kal, kde jsi nakonec objednala tu kytkicku?
Profilova fotka
kal, no už jsem právě byla v jednom a moc se mi ten přístup paní nelíbil, úplně mě děsila představa co by Honza v den D donesl. :-o Tak se chci poptat jinde. :-)
Profilova fotka
Andy ahoj, ještě že tě chytl teď a ne na svatbu, taky jsem se ráno cítila nějak nachlazená a úplně se zalekla, kdybych na svtabu pak měla rýmu jakou mívám, tak bych nesnesla ani make up, ani fotky a bylo by to ¨šílené. ]-(
Ahoj andy, já jsem si nakonec objednala kytku u gymnázia na Táborské. Řekli jsme si, že zkusíme více možností a hned jsme ji objednali :-) Zen to je jasný, musíš vidět, že je zájem. To já jsem taky říkala Míšovi, že pokud uvidím nějakej náznak hnusnýho chování tak jdeme pryč. Leni to se optej na úřadě
Profilova fotka
leni, já si myslím, že by v tom neměl být problém, ale raději se zeptej a najdi dobrou duši co by to případně uklidila. No jestli to není blbý :-|
leniik: když na vás ty lístky budou házet před úřadem, neměl by být problém ne? Ale zeptej se přímo tam, to je nejjistější. My se ptali pana faráře a říkal, že je to vše na nás. Takže myslím že bude rýže a jeslti se seženou tak i plátky růží. No jo holky, snad neonemocníme. Přítel měl před 4 dny horečku, ale už se z toho dostal, tak snad něco nechytnu já. Musíme se opatrovat :-)
Profilova fotka
leni, mas pravdu, alespon to snad vylezim ted a pak uz bude dobre. kal, super, jsem rada, ze jsi spokojena s kytickou. :-) Jak jsem cetla, tak uz taky zacinate byt nervozni. Me to nastesti chyta zatim jen trochu, spise zacinam byt nervozni z papirovani co nas ceka po svatbe.
Profilova fotka
kal, tak to jsi jako já, pokud se ke mně nechovají slušně a mám pocit, že obtěžuji, otáčím se na potpadku a mizím. Ale ta paní se snažila, jen měla nějak jinou předstabvu a tak tam raději nejdu ;-)
Profilova fotka
Ahoj andy :-)
Profilova fotka
Tak asi venku rýže a družička bude mít kytičku a je to. ;-)
zen přesně tak. Naštěstí u nás měla paní v katalogu moji kytičku, tak snad nebude problém :-)
Profilova fotka
ahoj zen :-)
Profilova fotka
Andy máš pravdu, taky se toho děsím, ale jedem na líbánky a stejně oddací list nám dají až za 14 dní tak jak se vrátíme po týdnu to budu řešit.Ale bude toho moooc, přes účet občanky zdrav. průkazy no děs.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?