Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Tak to je prima :-) alespoň něco. Teď už to půjde jen k lepšímu ;-)
Profilova fotka
Kal hlavně ať si do svatby ok a nic tě nebolí. :-)
zen to doufám :-) a moc děkuji za podporu :-)
leni doufám, že nebude :-)
Profilova fotka
Tak já snad ten deštník koupím taky a mám pocit, že na Kladně je nově otevřený ten JYSK. Kapesník dám asi nastávajícímu já bych ho neměla kde mít. Já sháním tu jinou kosmetičku na líčení a zatím nic 8-(
Tak já mít kabelku nebudu. Všechno nacpu k mamce :-) tak snad nebudu brečet. Když budeme mít deštník pro jistotu doma, neuškodí to :-)
bred tak doufám, že se ti podaří nějakou kosmetičku najít :-)
Profilova fotka
kal: taky doufám, už sem něco našla na netu, tak si to raděj osobně objedu a uvidí se.
Krásný den :-)
Profilova fotka
ahojky :-)
zen ahoj, tak co pokročíla jsi nějak v přípravách?
Profilova fotka
kal, no všera jsem koupila košíček pro družičku na plátky růží, 3 umělé rozkvětlé bílé růře na dekoraci na auto a 3 růžičky do vlasů (možná). Jsem ochotná i nepoužít korunku pokud to bude vypadat super. :-) Co ty?
Článek se načítá
zen my jsme včera vybavili komplet ženicha, tak jsem ráda. A jinak jsem konečně objednala kytku :-N Určitě ty kytičky budou vypadat nádherně. :-) super volba
Profilova fotka
kal, no tak to je super, čekali jste dost dlouho. A jaký nakonec má? Barvu. Kytičku budeš mít jakou?
zen tak nakonec máme tmavý oblek, ale to nevadí, moc příteli sluší. Nakonec jsme tam pořídili všechno i boty. Jinak kytku budu mít tuto http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Hi Girls! Už je to skoro za dveřmi.Venku je táááááááááááááák kráááááááááááááásněěěěěěěěěěěěěěěě. :-D :-D
Profilova fotka
kal, tak to jo, je krásná. A oblek má můj přítel taky tmavý, dokonce černý :-) Kytičku snad taky brzy zamluvíme ;-) Ahoj Leni :-)
Profilova fotka
Děvčatááá já jsem nervní už od rána- dnes jdu do salonu a pokud to stihnem, tak aji na kytky- objednat. ;-) :-) Těším se a mám nervy na špagátu. :-N Je to normální??
zen určitě máš oproti mě týden navrch. JInak děkuji za pochvalu, uvidíme jak tu kytičku nakonec udělají. Ahoj leni :-)
Profilova fotka
leni, normální je všechno. A kdo není nervní není normální :-)
Profilova fotka
To jste mě uklidnily...Jsem jak na trní. :-NZen kde jsi kupovala ten košíček a budeš v něm mít plátky růží? Já bych to tak moooc chtěla, ale na úřadě se to asi nesmí, ne? Jen v kostele.Asi by to po nás musel někdo uklízet a to by asi byli mooocinky naštvaní, ale co jiného družička má dělat? Zase jen tu uličku projít a nic? Aspoň kytičku by měla mít, že?
Holky kde seženete plátky růží? Domluvíte se s květinářkou ať je sbírá?
Profilova fotka
Ahoj Cleo, ty plátky mám pocit se někde prodávají i balené podle barvy, ne? Na netu jsem to tak viděla.Ale jinak nevím.. :-N
Jo jo ale umělé :( a pak prodávají sušené mrazem ale za 500 Kč což mi na vyházení přijde celkem dost :-|
Profilova fotka
No to máš pravdu, to je pálka.Tak asi se fakt domluvit v květinářství to si myslím bude za lepší cenu. ;-) Dobrej nápad.
za těch 500 je to sice 5 litrové balení, ale jen tak to vyházet pětistovku je síla :) Zkusím se zeptat, uvidíme, co mi dnes řekne. Dnes ji budu volat ohldeně mé kytice, protože mi včera volala, že kaly jsou dražší než mi řekla, tak jesti je teda chci nebo ne.
Cleo a jak ses s tou kyticí rozhodla?
Tak já chci kaly a žádné jiné. Je to má vysněná kytka a vím, že bych litovala. Chtěla jsem pro maminky pro každou 3 kaly, ale to asi změníme a nechám navázat nějakou kytí dle květinářky.
Cleo a na kolik by ta kytka vycházela?
Tak to budu volat květinářce. Původně mi říkala 1 kala 80 Kč a že by to mělo vyjít tak na 1000 Kč, včera jsem tady psala do diskuze cena květin, a jedna holčina mi říkala, že ji vyšla cca na 2000 myslím, a že nelitovala. Za chvíli budu květinářce volat. Jo chci se zeptat, rozepsala vám květinářka ceny? Nebo vám to jen řekla cca.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?