Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
No s nekuřáckými restauracemi asi v Plzni moc nepochodíme. Tak nevim, jak se teda rozhodneme, když je tu tak mrtvo. :-)
Profilova fotka
ahoj, díky za tipy na ubytko, kouknu na to!
Profilova fotka
Ahoj,já bych nechala tu Lízalku.V řecký jsem byla na podzim a obsluha vůbec nefungovala.Budeme doufat,že narazíme na druhou směnu,ale jídlo má Lízalka výborný,teda já si vždycky pochutnám.
Ještě Kačka navrhovala Pizzerii San Marino, tam jsem jednou už taky byly, je to na Palackého náměstí....
Volala jsem do San Marina a tam je k dispozici nekuřácký sklípek, ale ten je otevřen od středy do soboty. Jinak je to celé kuřácké, takže to nám odpadá. Solní je také kuřácká pizzerie, tam jsou jen 2 stoly jako nekuřácké, ale u ostatních se kouří... Jíkala nevim... Takže asi fakt skončíme zase u Lízalky.
Určitě, pojdme do Lízalky, nikde jinde není ta nekuřácká část tak dobře oddělená.. a když už se za námi Bodli vypraví takovej kus, tak musíme maličkýmu vyjít vstříc :-) a jídlo tam mají fakt dobrý. Holt budeme muset paní popohnat, v případě nouze:-))
Profilova fotka
ahojky, ještě jednou, už jsem se jednou psala, ale nějak se mi stránky sekly :-D fifistr: mám pro tebe náušky stříbrné koule plus na krk :) maruška : pro tebe mám všechno ostatní :-D kačka: mám tu nějaké kalendáříky, pokusím se je dát dohromady ;-) Doufám, že se máte všichni fajn. Jinak Lízalku mám ráda, hezky oddělená prostředí, je fakt, že paní minule nic moc, ale poslední dobou sem narazila na samé takové, jídlo to vyvažuje :-D
V případě nouze se ozvu já a paní něco řeknu.... :-) Taky souhlasím s tou Lízalkou, ale minule mě to pěkně naštvalo....Si třeba objednáme jídlo na dvakrát, aby měly servírky co dělat... :-)
V případě noute se ozvu já a paní něco řeknu.... :-) Taky souhlasím s tou Lízalkou, ale minule mě to pěkně naštvalo....Si třeba objednáme jídlo na dvakrát, aby měly servírky co dělat... :-)
V případě nouze se ozvu já a paní něco řeknu.... :-) Taky souhlasím s tou Lízalkou, ale minule mě to pěkně naštvalo....Si třeba objednáme jídlo na dvakrát, aby měly servírky co dělat... :-)
Tý jo, se mi to odeslalo 3x :-).
Profilova fotka
Tak to necháme na tu Lízalku a kdyby někdo našel něco jiného, pěkného, nekuřáckého, kde dobře vaří :-N , tak to přebukujem, jo? :-D Já se těším x-) , si pokecáme.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a ještě dotaz, chodil jste někdo na předporodní kurzy? Má to cenu? Nebo si mám třeba zaplatit jen tu 1 velkou lekci, co nabízí fakultka? Já bych chtěla hlavně se seznámit s prostředím a zjistit, jak se tváří na přirozený porody a porodní plány a taky, aby se něco dozvěděl můj muž...
katerinakorbelova: Kačko a chceš to v Lízalce objednat ty? :-) Kldině už od půl 4, když bodlilince by se to tak dřív už hodilo... :-) Já bych taky přijela dřív, abych pak zas mohla dřív domů... :-)
Profilova fotka
jj, já to objednám.
ok. tak už se teď těším zase na nějaké dobré jídlo... :-)
ahojky holky jsem nahodou v teto diskuzi ...rekla bych pojdte k nam ale u nas se taky kouri........skoda :-)
Ahojky :-) tak Lízalku taky beru :-) mě tam to jídlo fakt šmakuje, tak tentokrát si objednám hned ve dveřích :-D :-D :-D já určo přijedu na tu půl čtvrtou, tak doufám, že se ke mně někdo přidá :-N možná se i zdržím dýl, jestli pojedu sama, bo na večer už budu muset dávat malýmu mlíčko, moje mu nestačí (stejně jako u Tomáše :-| ), tak vemu sebou vercajch, kolem sedmé ho tam nakrmím a pak vyjedu :-) :-) ještě uvidím :-) Kačí, já nikam nechodila, muže jsem ani u jednoho porodu neměla, tak ten to taky nepotřeboval :-) jinak jsem spíš nastudovala literaturu, jak dýchat a tak :-) ...kamarádky tedy chodili a říkali, že dobrý bylo asi jen to cvičení pro těhulky, ale to já nemůžu posoudit :-N určo si ale porodnici oťukej, jestli chceš mít ten plán nebo tak ;-)
Katerinakorbelova: Už jsi volala do Lízalky? Ono je vlastně ale ještě dost času. :-)
Profilova fotka
jj, volala jsem tam a provedla rezervaci už od 15:30 ( já přijdu také na půl 4, půjdu rovnou z práce). Snad se sejdeme v hojném počtu a obsluha bude příjemná a rychlá :-N :-D
Profilova fotka
ahojky, když to dobře dopadne, tak přijdu taky v půl 4 :) těším se. Ono je času dost, ale uteče to jako voda ;-)
Profilova fotka
katko, napsala jsem Ti do IP o těch předporodních kurzech!
Profilova fotka
nemáte někdo zkušenost s inhalátorem? dětská nám ho doporučila, tak se teď po nich koukám, neznám to - mátě někdo tip na značku? (nebo na diskuzi, jestli to tu někdo řešil...) díky!
Profilova fotka
jinak sotva jsme vyléčili zánět průdušek, přišla obrovská rýma a horečky... :-( teď už to vypadá líp, Sofča je bez teplot, snad nám to nějakou dobu vydrží... koukala jsem, že srazík jste naplánovali na 7.2., což je dost času dopředu ;-) snad to tedy vyjde, abych se taky přidala
zberušku, nám ten inhalátor půjčila doktorka, když měl Radim nález na průduškach...takže jsme inhalovali co 3hodiny vincentku, no řekla bych, že žádnej zázrak, nepřišlo mi, že by to extra pomáhalo..ale trochu asi jo...rozhodně mě to nedonutilo si ho pořídit :-N bohužel značku si už nepamatuju, ale byl takový zelený, vrch se odklopil, tam se vlévala voda a do kalíšku vincentka :-) já spíš mazala na hrudníček tymiánovou mastičku ;-) a eusasol sprej je taky hotovej zázrak :-) ať jste brzo zdravý :-)
@zberuska My ho taky měli půjčený od doktorky. Taky jsme si ho nepořizovali. Stál asi 3500.
Profilova fotka
bodli, tymiánovou mastičku i eucasol mám a používám - no a zatím se nás to drží Sofča už odkašlává, tudíž jí zase trápí ty hleny... :-( teď jsem si půjčila inh. od kamarádky a je taky zelenej - ono jich zas tolik není, tak to třeba je on (jmenuje se ProJet a stojí kolem 4000 tisíc) ale díky za info!!!
Profilova fotka
antarres, ty ceny jsou pěkný pálky, co? nám dr. řekla, že kvalitní stojí i kolem 4000 a pak nám dala tip na jeden ze zdravotnických potřeb - za 1900,- (to už by šlo, tak snad je dostatečně kvalitní :-) )
@zberuska Nám ORL doktorka dokonce ten inhalátor napsala na pojištovnu - byly jsme tam neustále se zelenýma rýmama, píchajícím ouškem apod. Máme PIC indolor, Master 500. taky zelený ;-) dává se tam do kalíšku jenom ta vincentka bez vody anebo naředěný Pamycon atd. Ale když se to nahne tak to vyteče a taky mi přijde že by mohl víc "funět". Když měla malá rýmu tak jsme to používali, čvrt hodinu denně, ale jako prevence to pro nás moc není, nemáme tu trpělivost:-) takže jako prevenci používáme zvlhčovač vduchu, který jsme koupili taky za pěknou pálku....ale zjistili jsme že tu máme dost suchý vzduch, takže to byla nutnost... @kačka ..taky ti píšu ohledně kurzů ve FN do IP
Profilova fotka
@silver tak to je podle mě pořád ten samý inhalátor - na tom mém půjčeném je napsáno New Projet PIC inDOLOR. Je v pohodě, ale 4 tisíce se mi za to dávat nechce. Zvhlčovač vzduchu jsme si taky půjčili a řekla bych, že to je pro nás taky nutnost - máme tu vlhost 30%. Ideální je prý 40-60%. Takže se chystáme pořizovat další přístroje, naposled to byl teploměr za 1200,- :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?