Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Ahojky. Tak my měli pěkné svátky, Lucinka dostala plnoi dárečků, jen jsme opět nemocný, teda Lucinka a Aleš, jinak ´já jsem zatím zdravá. To počasí je taky děsný, chvíli teplo, chvíli zima...
A kde jste vy ostatní? Taky se ozvěte, že jste v pořádku... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,malá byla na vánoce nemocná,měla průjem a zvracela.Teď už je v pořádku.Ze stromečku žadnu velkou radost neměla,je ještě maličká.Doslala stan a kočárek tak to se jí líbí a jezdí mi s ním i do koupelny. Snad bude tenhle rok lepší.Maruško máš pravdu,to počasí je fakt pekejný.
bodlilinka: Chtěla jsem se tě zeptat, jak je ten váš kočárek řešený pro dvojčátka - obě děti tam mohou také ležet?
Ahojky, tak koukám, všude se marodí...no to počasí tomu moc nepřidá :-p u nás dneska zase kláda -9 ale jasno :-) my už jsme naštěstí zdravý...ve čtvrtek půjdu očkovat Radima na Synflorix a nakonec i necháme Tomáše po druhém roce, to už mu stačí jen jedna dávka :-) Maruš, já mám JAne Powertwin, to jsou sedačky za sebou a ten přední sedák má jen 2 polohy...takže ne do lehu, zadní do lehu jde...kamarádky říkali, že i na tý přední sedačce jim dítko spalo´ :-N místo sedaček se daj pak na to nacvaknout korbičky... ono když chceš mít obě ležící polohy, tak vzít klasiku pro dvojčata, sedačky vedle sebe...to mají komfort oba dva, ale zase je širší, hůř na skladování, ne všude se s ním vejdeš... maj ho v krámu u velkýho Tesca, tam jsme se na něj byli podívat :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak koukám, že to je opravdu všude - manžela před Vánoci bolelo v krku, Sofča má pořád rýmu a kašel, teď se jí to zhoršilo až na zánět průdušek, no a já měla pár dní pěknou chřipku s teplotami. Počasí je fakt na prdlačku - jednou mínus 10, druhý den kolem 0. :-(
Profilova fotka
Chci se Vás na něco zeptat - nevíte o pěkném ubytování na léto, celkem jedno kde. Požadavky: jedna budova, ideálně 5 ložnic, společná kuchyň a společenská místnost, lépe více než 1 koupelna, vhodné pro děti 1-2roky. Chceme s kamarády vyrazit tak na týden a zjistili jsme, že sehnat správnou chatu není až tak jednoduché :-) Díky, Z.
Ahojky. Tarantulka by ti asi doporučila ubytování na Modravě. Jezdí tam asi dvakrát ročně s maminama a dětma. Do IP jsem ti poslala odkaz.
@zberuska my byli v Jizerkach loni :-) je to jako penzion, ale 2 budovy, v každé je teda víc jak 5 ložnic, ale dole je spol. místnost, kuchyňka i jídelna...venku obr hřiště i ohniště, bazen a k tomz restaurace s dětskými židličkami, bowlingem, dětským koutkem :-) v okolí prochajdy, rozhledna, byli jsme na Ještědu, v auquaparku, v zoo...fakt super :-) www.penzion-uko.cz :-)
Holky,co začít plánovat nějaký ten srazík? Teď v lednu se asi nesejdeme, ale co třeba začátek února?
Profilova fotka
Holky, poraďte mi obchody, kde jste nakupovali 1) kočárek, 2) přebalovací pult, 3) kojenecké potřeby všeobecně :) 1) kočárek - zatim vim, že je u Tesca u nás Superbaby, na Slovanech Chmelařová, je ještě něco? Zatim jsem nebyla nikde, ale plánuji, že se pojedem podívat a tak bysme vzali víc krámů najednou 2) přebalovák - chceme jen takový ten nástavec na komodu a nevim, kde to shánět (zatim jsme byli jen v Kika) 3) zatim na vše koukám na netu, nějaké věci jsou v Tescu, byla jsem i v HM, CA, nějaké jiné tipy? Hlavně tedy mám na mysli asi oblečení. Chystáme se také do Ikea, tam budeme asi kupovat postýlku, takže jestli máte nějaké tipy, co tam ještě koupit, sem s nimi ;-) Díky za pomoc! x-)
katerinakorbelova: Můžeš jít na Facebook? Tam můžeme chatovat. :-) Mám chvilku čas... tak podebatujeme... :-)
Článek se načítá
Tak ty nástavce na komodu seženeš i u Chmelařů - mají katalog výrobků firmy Scarett a ty mají všechno, my měli takový ten kovový přebalovák, máme ho v koupelně, stál asi 1500 a vydrží nám určitě i rpo druhé mimi. Jinak ten dřevěný nástavec by bylo možná nejlepší si nechat udělat u truhláře. My měli komodu z Ikea, ale Aleš ji musel předělat, měli jsme na ní koupenou atipickou podložku na přebalování, tak to musel předělat, protože původní poloha dítěte na přebalováku byla bokem k matce a já chtěla nožičkama k matce...
Navrhuji 7.února, pondělí.
Profilova fotka
jj, 7.2. můžu ;-)
tak ha24 mi taky psala, že může...
Ahoj, Maruško dík za zprávu, 7.2. pro mě také ok. Kačko, my jsme taky hodně nakupovali u Chmelařů,komoda se nám povedla přes mimibazar použitá, ale jako nová za super cenu. Oblečky čoveče už ani nevim, asi to Tesco, něco mají i u Krtečka nad Kauflandem, tam mají vlastně i ty kočárky atak.. malej krámek na hadříky je v Bezručce jo apak taky jeden býval v Purkyňovce.. ty jo kdy vlastně máš termín? toto letí, co?
Ahojky :-) srazíku se bohužel nezůčastníme...snad bude brzy další, třeba v tom dubnu :-) :-) Kačí, já v tomhle moc neporadím...já kupovala vše, ale opravdu vše na netu, resp. na aukru :-N kupovala jsem skoro vše použité a ušetřila tím desetitisíce :-) i kočár s naklapavájací autosedačkou (za 2500kč), postýlky, hrací deku, i oblečení, skleněné lahvičky..prostě vše..bo stejně se to používá co pár měsíců...jen sporťák jsem pak koupila nový :-) ale oblečení teď hodně nakupuju v Tescu nebo v Kiku, teď jsem nedavno zas koupila i na aukru super nové věci pro Toma a taky šátek na nošení na Radima..nový za 390kč, už nevím značku, jen vím, že ho prezentovali v Sama doma :-) čekám kdy dorazí...a budu chodit ven s Radimem v šátku a Tom pěšky...nebo na saních :-) Tom má zas horečku, doufám, že jen k zubům, lezou mu trojky :-p trochu ukníkaný a na všechno říká ne 8-( :-D
bodlilinka: Tak to je šdoka, že nedorazíte, ale zase to máte opravdu daleko no... silver: Už se na srazík těším, snad to vyjde. Zatím potvrzená účast na 7.2. - silver, ha24, katerinakorbelova, antarres.
Zatím potvrzená účast na 7.2. - silver ha24 katerinakorbelova antarres tvojeslunko
Profilova fotka
Ahoj holky,7.2. počítám se srazíkem
Zatím potvrzená účast na 7.2.: silver ha24 katerinakorbelova antarres tvojeslunko fifstr A kam teda vůbec půjdeme? Minule ta obsluha u Lízalky byla dost nepříjemná...
koukám, že 7.2. je pondělí, to by možná šlo :-) :-) a na kdy plánujete čas?? nemohli byste třeba už od půl čtvrtý?? nebo i dřív?? já bych zase pak musela někdy před šestou odjet :-N mě tak napadlo, ve velkým Tescu na rokycanský mají super kouket pro děti i s paní na hlídání, odděleně od jídelny...no sice by tam asi bylo rušno pro naše kecání, ale mohly byste se sebou vzít i děti :-)
bodlilinka: Já bych teda určitě malou nebrala...jsem s ní pořád a taky si potřebuju trochu odpočinout. :-) Nikam jinakm moc nechodíme, to by žádný pokec nebyl. Navíc jsme nemocný už od začátku prosince, tak tam bych jí asi rozhodně nebrala... Ale je to na ostatních, kde srazík bude.
Maruš, no já vím, že bez dítek si aspoň člověk odpočne...pro mě je svátek, když můžu jít sama nakoupit, že děti někdo hlídá :-D :-D ale tak já myslela, kdyby někdo neměl hlídání :-) já bych si ho asi zařídila a přijela jen s Radimkem :-)
No nevim, jak ostatní. Ale myslím, že pro všechny to bude spíš trochu odpočinkový podvečer. :-)
Zatím potvrzená účast na 7.2.: silver ha24 katerinakorbelova antarres tvojeslunko fifstr bodlilinka Spíš navrhněte, kam jít. Co Akropolis nebo U Boleváku (ale tam je špatné spojení) a pak Jíkalka u autobusového nádraží. To mám všechno vyzkoušené... můžete mrknout i na webovky, jsou tam i jídelní lístky...
juj prosím, jen ne Lochotín, abych musela přes celé město..to je půl hodina v pr**** to bych musela vyjet dřív :-. a co jak jsme byli jednou v tý restauračce v solný?? nevím, jak se to jmenuje, asi to byla pizerie...
Jo, tak ještě pizzerka v Solní, tam myslím, že je jen asi jeden nebo dva nekuřácké stolky. Tam by to taky nemuselo být špatné, záleží jak Radimek, no...
no samo by bylo lepší, kdyby byli kuřáci fakt oddělený, ale nijak na tom nelpím...jednou to taky přežijem :-) Jíkalku znám taky, tam je to fain :-) nebo ten Akropolis...já už znám pak jen Bella Italia na slovanech, ale trochu dražší relace...jinak moc neznám restaurací, kde jsou nekuřáci oddělení :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?