Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
kačí: On to doktor může říct jen tomu jednomu. Pak je ale otázka, jestli ten, co to pohlaví bude vědět se před tebou neprokecne. :-)
Profilova fotka
antarres, tak to by určitě neklaplo, Dan je hrozná slepičí prdelka, co neví, to nepoví :-D :-D
Profilova fotka
cus tety.. ja mela zavinku jednu vetri jednu mensi.. malej kdyz byla vetsi delala dobre bejt v necem zaksirovana tak sme ji do toho uvazaly a sice uz ji to bylo maly a nohy ji koukaly ven ale rucemela u tela a zklidnila se a usnula nebo jak psala maruska pod ni jako decku a nebo jako perinku no ruzne.. momentalne tu zadny nemam jen dva maly spacacky, mantinel a nejaky prosteradla.. a strasne hracek kdyby ste nekdo chtel, penove puzzle a sedatko do vany.. a pak hadry to je jasny.. :-) jo jeste chuvicky a batoh detsky a zidlicku cestovni jidelni pridelavaci na zidly a uz nevim :-) nejaky golfky by se nasli a asi postylka a autosedacky ty jsou furt :-) tzn kdyby ste nekdo neco potreboval prave zase navazim sklep prislo mi ze tu nic nemam :-) jinak co se tyce snehu u nas uz to ani neprotahujou tak uz sme si to uspesne vyslapaly aspon ke kramu a tak .. ale s kocarama jsou holky uplne nebohy ty llituju aja nastesti zvlada chodit bez kocaru nebo tu vsichni jezdi se sanema a bobama.. korba z kocaru na sanih taky neni nic neobvykleho.. fakt to jinak ani nejde.. :-) jo a co vcera certi?, meli jste?? my ne protoze tatinek nechtel tzn sem ji vzala ven a venku sme jedny potkali ze sli i k nam a aja dostala cokoladku a ani se nebala byla statecna.. tak pristi rok uz me tatinek neukeca :-) kamoska uz mela (shodou okolnosti ty stejny) a rikal aze malej trochu brecel po chvili ale ja myslim ze tyhle zrovna byly super nejaky mladosi a holka cert takze pohoda.. jinak u nas jezdi jedny s konma a je to velka parada na namesti ale letos sme tam nemohli protoze ja sem skoro marod peta uplne ulehl vcera a aja byla jedina zdrava tak sme se na to necitili :-ú a i sme zapomneli pravda..
antarres, já standardně nestíhám absolutně nic, ale pokud bude další sraz v době, kdy už budu na mateřský, tak proč ne, jinak fotky samozřejmě máme, ale sem je nedam
skaf: Tak to je škoda. Tak nějaký odkaz, kam se můžu podívat. Nebudu to samozřejmě ventilovat. Můžeš poslat do IP. Rádi tě uvidíme. A kdy vlastně mimi čekáte?
Profilova fotka
Ahoj holky, Potřebuji koupit golfky a doufám,že mi poradíte.
fifistr: Hoco Scooter. Přední kolečka jsou velká a ta zadní taky, my jsme spokojený. Od Hoca máme dva kočárky.
fifistr: Teda teď ve sněhu nám golfáče stejně nejezdí, zvlášť tady u nás. :-) Jsem normálně vytáhla náš první velký kočár. Ten má nafukovací kola a projede všude. :-)
Profilova fotka
cus urcite ne chico multiway.. nepruzej a maji sice velky kola ale jinak na prd.. mam ted misto nich stary jane carera a ty jsou uplne skvely.. vysoky super se ridej akorat sedadlo je uzsi nez u tech chico ale malej to asi nevadi.. nemam madlo coz je blby ona by se jinak nemusela opirat takhle v pasech musi.. kamoska ma sportak od babypoint super kola a velkej kosika ale kratky sedadlo nevim.. a kdyz to slozis je to velky.. jeste segra ma asi ty novy od cybexu ale nejsem si jista ale chtela je jeste se ji optam jak je ev spokojena .. sestrenka mela taky chica ty starsi ale vic vyuzila sportak od xlanderu ale to je jako mit velkej kocar..
Profilova fotka
jinak ja myslela ze taky vytahnu velkej kocar ale nakonec jdem vetsinou pesky aja uz je zvykla jezdime peso i do plzne.. a nebo sane nebo boby.. to je tady ted jedinej provozovatelnej prostredek.. kamoska ma korbu z kocaru na sanich a super .-)
ahoj :-) tak já golfky nemám, mám sporťák Zopa fusion, taky velký kola, sedátko dobrý, malej v něm přes léto i spal, takže spokojenost :-) :-) ...máme Berlingo, takže jsem golfky kvůli prostoru nemusela řešit :-) do něj se vejde i nesloženej ten dvojkočár :-D :-D ven teda kočár beru, ale když je M. doma, tak nechávám Radima s ním a jdu jen s Tomem a beru sáňky :-) a jak jinak?? co dárky a cukroví?? my už máme všechny dárky a cukroví už mám perníčky, pracny, dneska dělám rohlíčky, zítra chci vykrajovaný a příští týden rumový kuličky a možná marokánky a tím končím, asi víc nestihnu :-N :-)
@antarres nemam odkaz :-( leda na FB, když si mě přidáš. No a čekáme na začátku dubna x-)
Článek se načítá
A jak si tě na FB přidám? Nevím tvé jméno ani příjemí. :-)
Tý jo, holky, se moc těšíme na Vánoce, protože Lucinka trhala papíry od dárečků k svátku a všemu se moc divila. :-) A teď po nás chce pořád dárečky. :-) Určitě to u vás taky bude takové. :-)
Tady je ale mrtvo....zase chápu, že je před svátkama a každá z nás neví, kam dřív skočit, že? :-)
Profilova fotka
tak nějak :-D
ahoj, tak ještě k těm golfkám - my máme právě ty chico multiway..a narozdíl od Tarantulky na ně nedáme dopustit:-)) super rychle se složí a na golfky mají i velká kolečka, takže mírný terén není problém. V lese jsem s nimi ale nikdy nebyla, tam chodíme pěšky -záleží kam to člověk chce - já je používala jako posunovadlo do města...a na svůj původní houpací, superodpružený, ale těžko skladný kočár jsem si ani nevzpomněla:-)
Ahojky :-) ta my se na svátky taky těšíme, ale už aby bylo po, všichni blázní a tak :-N cukroví už mám naštěstí napečené, včera jsem dodělávála zbytek, dneska už jen polej čokoládou,tak mám 6druhů...víc ani nedělám :-) dárky už mám nakoupené víc jak týden, takže u nás pohodička :-) sněhu tu mám fakt strašně moc, včera celý den sněžilo, to jsem se vypravila s Radimem k dr., na očkování...ale cesta docela v pohodě, už jsem zvyklá :-D tak ve 3m váží 5750g a 63cm (Tomáš měl míň, ale měřil už 65cm) :-) dneska Tomík začal kašlat, ale teplota, rýma nic...tak jsem hned dala mucosolvan, udělal čaj s medem a citronem a snad se to nerozjede :-. copa jste koupily prckům k vánocům?? já pianko pro Tomíka v tescu, takový všestraný, fakt hezký i s "notama", že když bude větší může podle toho hrát a pak mašinku Tomáše na baterky :-)
jo jinak dneska tu máme krásně jasno 8-) ale -14 stupňů...brrrr.... :-p
Holky, co se takhle předběžně začít domlouvat na srazíku v lednu?
katerinakorbelova: Ještě chodíš do práce nebo máš dovolenou?
Profilova fotka
ahojky antarres, chodím do práce, ještě jdu i zítra, pak už mám dovču a pak až 3.1.2011 (asi do začátku března). ;-) Srazík domluvit můžem, ale obávám se, že tu nikdo neni :-D Mně je to jedno kdy, já se přizpůsobím!
Vím, že se sem asi nedostanete, ale přesto vám chci popřát krásné vánoční svátky a v novém roce 2011 především hodně zdravíčka a optimismu.
Ahojky my jsme marodný, Tomáš už od čtvrtka, ale je mu od včera líp...ale zase kašle Radim a to dost, tak s ním sjedu zítra k doktorce, mě taky pálí v krku a Míru taky dneska začlo, ale ten si udělal super silnou česnekovku a k tomu cibuli a prý je to ok :-D česnekovku bych taky brala, ale Radim by asi nebyl nadšenej z chuti mlíka :-N tak doufám, že jste všichni zdraví :-) taky vám vše přeju příjemné vánoční svátky, ať si to dítka užijí a do nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti :-) :-) a taky ať přibude sourozenců ;-) :-D
Profilova fotka
Ahojík holky, také přeji krásné Vánoce, do Nového roku všechno nej, nej ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vám všem přeju šťastné a veselé Vánoce, bohatýho Ježíška a poklidné svátky a v novém roce jen to nejlepší a hlavně hodně zdraví.
tvojeslunko: Jojo, hlavně to zdravíčko. :-)
Profilova fotka
Holčiny, doufám, že vánoční svátky proběhly v klidu a míru a užíváte si dárečků :-D Přeji všem do nového roku 2011 hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody a splnění všech tajných přání!!!!
Já se ke Kačce připojuji. V novém roce 2011 vám všem přeji především hodně zdraví.
Holky, taky přeji vše nej do nového roku :-) jak jste se měli o Silvestru? my super :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?