Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
kdybych tu měla překlepy, omlouvám se, tahle klávesnice mě zničí :-|
bodlilinka: Tak prý má být na horách o víkendu až -15°C. Už se na mrazíky těšíme. :-)Aspoň Vánoce budou snad trochu bílé.
ha24: Tak to by rozesmálo i mně, to s tou dýní. :-)
Maruš, ježiš, nestraš s -15 :-o to už je zima i na nás :-D :-D :-D teď tu máme jen na nule :-) my tady máme Vánoce bílé každý rok x-) jen loni to na Silvestra trochu slezlo, ale pak zase napadl a vydržel a do prvního jarního dne 8-( to už zase tak hezký nebylo :-N no teď přestalo sněžit, malej už se probral, tak vyzkoušíme kombinezu a půjdem se vyvenčit :-) :-)
U nás jsou 4 stupně. Jak píšu, nám by stačil mrazík do 5ti stupňů. :-)
tak jestli se chcete pokochat, do Radimova alba jsem dala pár čerstvých sněžných fotek ;-) :-D
bodlilinka: Tak jsem koukala na fotečky. Už aby byla peřina i tady. :-) Pořád jen pršosněží (jak napsala Kačka) a jsou jen 2°C. :-) Ta kombinéza na fotce ja ta z Kiku z Německa?
Maruš, jojo, to je ta kombineza :-) tak snad už k vám to taky dorazí, dneska už by se u nás dalo v pohodě lyžovat i bobovat :-) :-) ...jen to tam teda dost funí :-p
Profilova fotka
Bodli, prosím nehodila bys zasněženou fotku do alba sem na BRMS nebo třeba Facebook? Mně koník v práci nefunguje a taky se chci pokochat :-N :-D
tady by mi to asi smázli, tak jsem to dala i na FB ;-)
Profilova fotka
Díky Bodli, pěkná sněhová pokrývka! Já jsem si včera chovala 3 denní miminko x-) To je takovej krásnej uzlíček, úplně bych ho udachmala :-D V úterý se mi totiž narodil synoveček Alex (3,6kg, 50cm). Hrozně moc bych chtěla to svoje mimi taky už mít u sebe :-N x-)
Profilova fotka
Bodli, to je super, že už tam máte sníh, taky už bych chtěla jít s malým bobovat :-D Kačí, jéé to musel být drobeček, i když malej, když se narodil měl ještě o kilo míň, si to už ani nedovedu představit x-) Uvidíš, uteče to jako voda, než se naděješ, tak já půjdu do práce :-D a ty budeš mít prťouska u sebe x-) x-) x-)
Článek se načítá
bodlilinka: Taky to tu vypadá na nadílku sněhu, tak uvidíme, jestli si o víkendu zabobujeme. :-) katerinakorbelova: Já už si to taky vůbec nepamatuju, když byla Lucinka malinká. :-)
Profilova fotka
u nás taky sníh :-) krásný pohled na zahradu :-)
kačko, tak koukám, že už jsi to prozradila, tak abych se přidala, co? :-D
Dobré ránko. Tak co říkáte na sněhovou nadílku?
Profilova fotka
Ahoj skafi :) Jak je? Já se přiznám, že jsem něco na minulém srazu naznačila :-N |-| Mně se sněhová nadílka moc líbí, je to krásný x-) jen mě mrzí, že nemůžu jít sáňkovat.... :-D
bodlilinka: Tak kolikl je u vás sněhu? Taky za 2 dny máme asi 30cm :-) A je to super, hlavně pro děti...
Maruš, no u nás je dobrých 40cm :-D fakt na lyžování, boby...a všechny zimní radovánky :-D akorát s kočárem moc na procházky to neni, jen po vsi, kde je to projetý :-N a venku je -5 tak ani moc teda nechodíme...já teda nevím, jestli s Radimem můžu :-N jak si chodila ty?? Kačí, teda podle těch smajlíků to vypadá, že nejsi moc ráda, že to víme :-N |-| Skaf, gratuluji, ať je vše v pořádku :-) a koukám, jste se brali loni?? jsem myslela, že to bylo dřív :-N
skafandrik: Ahojky. Tak taky čekáte mimi, jo? Více foteček ze svatby nemáte? Taky bys mohla někdy dorazit na srazík. Tě rády uvidíme. :-)
Profilova fotka
Bodli, nene ty ksichtíky byly myšleny tak, že jsem na předminulém srazu vykecala, že Skaf taky čeká, jsem se jako styděla, že jsem to holkám řekla bez ní :-D ale to jsi tam nebyla, tak to vlastně nevíš, tak to víš až teď :-D Já jsem moc ráda, že o mém cvrčkovi víte x-)
katerinakorbelova: Tý jo, to o skaf mi nějak utelko. Tak se omlouvám. :-)
Profilova fotka
no jo no, antarres, tys na tom předminulém srazu taky nebyla :-D :-D
Profilova fotka
Jo a včera jsem byla ve Velrybě a mají zase 50% slevy. Koupila jsem cvrčkovi krásnou osušku/zavinovačku s kočičkama :-D Chtěla jsem se zeptat, mají tam taky zavinovačky, trochu to vypadá jako zavinovací peřinka nebo jak bych to řekla, za 199,-Kč. Tak nevim, jestli si jí mám taky pořídit, jestli to ještě cvrček užije... co myslíte? Je to něco takového http://www.chytramama.com/zbozi/4285/...
Kači, tu si určitě pořiď. Já jí teda využívala asi první dva měsíce skoro pořád. A taky je to dobrá pomůcka, když přijde návštěva a chce si nědko mimi pochovat. V té zavinovačce se pak "lépe drží". :-) A ta cena je dobrá. Já měla asi 4ks. :-) A pak to můžeš ještě využít jako přikrývku nebo dečku na ležení...
Profilova fotka
Tak přesně tohle jsem chtěla slyšet :-N :-D se tam dnes stavím a koupím ;-) Dík!
Kačí, aha...já myslela, že mluvíš o sobě :-N a zeptám se, necháte se překvapit nebo si řeknete co to bude? asi jsi to na srazu říkala, ale já mám vykojený mozek, tak vše zapomínám :-N my jsme měli u obou překvápko :-D jo ta zavinka je dobrá, spíš víc jí používám jako peřinku :-N bo já mám radši klasickou zavinku s postraními zipy :-) Tomáš hodně v zavince spával, snad do 4 měsíců, ale Radim je větší, tak už je ve spacím pytli :-) což taky doporučuju, dítko se neodkope a je to podobný zavince :-) jo a kup si určo min. 2ks, abys měla na výměnu :-)
kačí: Tak jak jsi pořídila? Se musim přiznat, že Péťa z Dobřan taky nějaké zavinky z druhé ruky měla, tak jsem si 2ks ještě zakoupila. :-) Už pro druhého mrňouska v předstihu. :-)
Profilova fotka
Tak jsem včera do Velryby nedorazila, nějak jsem to nezvládla, dnes nebudu mít zřejmě čas, tak tam půjdu až zítra, snad je ještě budou mít... Bodli, my ještě nevíme, jestli si to necháme říct.. já jsem to hrozně moc chtěla vědět, ale teď nechci, no ale Dan chce... musíme se rozhodnout do 16.12., to jdu na KO. Je to s námi těžké...
Kačí, uvidíš...mě dr. říkal, že v ordinaci je každej nahlodanej :-D ale můj dr. viděl Radima až ve 30tt, před tím tam měl pupeční šňůru nebo měl nožky křížem :-) nebo nedavno se narodil kamarádce chlapeček a celou dobu jim dr. říkal, že to bude holka, tak jsou lehce v šoku :-N no prý naštěstí moc růžových věcí nemá...ono stejně nikdy nemáš jistotu než to vyprdneš :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?